1

To tak jak ja ;)

0

22 lata

1

Aż się zamarzyłem .. żeby grał u nas :D

1

hahahahahahah u mnie też, ale co tam ważne że są emocje na meczu :D

0

no problemo :D .. z czekaniem na ten mecz ;)

0

hahahhaha :D ten zapłon telewizji polskiej ^^

0

Coś jak .. Holandia :D ciekawe kto na nich postawił xd

0

Hazard się nigdzie nie rusza podobno, a z Oscarem może być ciekawie bo jak będzie grał tak jak w pierwszym meczu na MŚ to jego cena poleci w góre jeszcze bardziej. Ale co do niego i jego grze w Barcelonie .. jestem jak najbardziej na tak !! :D

0

Ten zarząd nigdy się nie nauczy :D

0

Jakoś nie wydaje mi się żeby tyle nie zaśpiewali :P

0

Wierzysz w to, że oni by zagrali fair ? bo ja nie :D

0

Troszkę ? :D Chyba kilka razy więcej xd

0

Będzie miał jak no nie wiem Neuer w Bayernie na początku, przynajmniej tak uważam :D

0

Nie ma wcale takiej przeciętnej defensywy :D Może nie ten poziom co np Brazylii czy Niemiec, ale jak dla mnie nie jest zła :P

0

Może trochę zawyżam jego umiejętności, ponieważ go bardzo lubię :D Również wielką sympatią darzę Orłowskiego. Tą dwójkę mogę słuchać cały czas, ale jak mam słuchać kogoś pokroju Szpakowskiego to mnie szlak trafia xd

0

Zgadzam się co do Laskowskiego, najlepszy komentator ;)

1

No właśnie też się zastanawiam :D

0

Pośrednią bardziej ale jest :D

0

Zdobyliśmy superpuchar .. :D

2

Jak dla mnie nie liczy się wygrana w Lidze Typerów o czym niektórzy piszą, lecz dobra zabawa i samosprawdzenie swoich umiejętności co do oceniania kogo na ile stać i czy rozsądek przewyższa przywiązanie lub nawet nienawiść do niektórych zawodników/reprezentacji.

0

Po faulu też uznajesz bramki ? Ciekawe podejście

0

Tak ;)

0

Chyba za gorąco jest dzisiaj na dworze :D Ta 4 ? jedna kontuzja i 3 zawodników, gdzie rotacja, odpoczynki ? Musi być albo Xavi, albo .. KTOŚ ;)

1

Pomoc Argentyny słaba ? Zobaczysz że di Maria, który będzie grał w pomocy ( jak w Realu) będzie motorem napędowym pomocy, DM Mascherano i jakiś trzeci pomocnik .. nie wiem jaki jaki, to jest słaba pomoc ? Niejedni by chcieli tą słabą pomoc :D Co do obrony Zabaleta prezentuje w miare normalny poziom i Garay również także o Argentyne bym się nie martwił :P

0

.. LE widzi go w swoim projekcie i nie chce się go pozbywać, co za tym idzie pozostanie u nas :P

0

"Sevilla początkowo była zainteresowana skorzystaniem z usług Sergiego Roberto, ale szkoleniowiec Barcelony jasno dał do zrozumienia, że nie zamierza się go pozbywać ze swojego projektu." Nici z wypożyczenia Roberto ;D

2

BREAKING: Cesc Fábregas has signed a 4 year deal with Chelsea and will earn £156,000 per week. [Diego Cora of ESPN] :D

1

Właśnie z tym Ilaramendim to tak pojechali, że pewnie oni mają jednego z najlepszych negocjatorów na świecie :D

1

A pisząc to pomyślałeś o umiejętności gry nogami ? :D Bramkarz ma być pewny ( może oni widzą w nim to coś ), a nie że każdy się boi po tym jak on dostanie piłkę xd

1

" Bramkarz stara się utrzymać tę sytuację w maksymalnej dyskrecji " ale wszystkim o tym mówią, chyba nie ogarniam :D .. No chyba, że gazety już wcale nie mają o czym pisać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?