11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To tak jak ja ;)
0
22 lata
1
Aż się zamarzyłem .. żeby grał u nas :D
1
hahahahahahah u mnie też, ale co tam ważne że są emocje na meczu :D
0
no problemo :D .. z czekaniem na ten mecz ;)
0
hahahhaha :D ten zapłon telewizji polskiej ^^
0
Coś jak .. Holandia :D ciekawe kto na nich postawił xd
0
Hazard się nigdzie nie rusza podobno, a z Oscarem może być ciekawie bo jak będzie grał tak jak w pierwszym meczu na MŚ to jego cena poleci w góre jeszcze bardziej. Ale co do niego i jego grze w Barcelonie .. jestem jak najbardziej na tak !! :D
0
Ten zarząd nigdy się nie nauczy :D
0
Jakoś nie wydaje mi się żeby tyle nie zaśpiewali :P
0
Wierzysz w to, że oni by zagrali fair ? bo ja nie :D
0
Troszkę ? :D Chyba kilka razy więcej xd
0
Będzie miał jak no nie wiem Neuer w Bayernie na początku, przynajmniej tak uważam :D
0
Nie ma wcale takiej przeciętnej defensywy :D Może nie ten poziom co np Brazylii czy Niemiec, ale jak dla mnie nie jest zła :P
0
Może trochę zawyżam jego umiejętności, ponieważ go bardzo lubię :D Również wielką sympatią darzę Orłowskiego. Tą dwójkę mogę słuchać cały czas, ale jak mam słuchać kogoś pokroju Szpakowskiego to mnie szlak trafia xd
0
Zgadzam się co do Laskowskiego, najlepszy komentator ;)
1
No właśnie też się zastanawiam :D
0
Pośrednią bardziej ale jest :D
0
Zdobyliśmy superpuchar .. :D
2
Jak dla mnie nie liczy się wygrana w Lidze Typerów o czym niektórzy piszą, lecz dobra zabawa i samosprawdzenie swoich umiejętności co do oceniania kogo na ile stać i czy rozsądek przewyższa przywiązanie lub nawet nienawiść do niektórych zawodników/reprezentacji.
0
Po faulu też uznajesz bramki ? Ciekawe podejście
0
Tak ;)
0
Chyba za gorąco jest dzisiaj na dworze :D Ta 4 ? jedna kontuzja i 3 zawodników, gdzie rotacja, odpoczynki ? Musi być albo Xavi, albo .. KTOŚ ;)
1
Pomoc Argentyny słaba ? Zobaczysz że di Maria, który będzie grał w pomocy ( jak w Realu) będzie motorem napędowym pomocy, DM Mascherano i jakiś trzeci pomocnik .. nie wiem jaki jaki, to jest słaba pomoc ? Niejedni by chcieli tą słabą pomoc :D Co do obrony Zabaleta prezentuje w miare normalny poziom i Garay również także o Argentyne bym się nie martwił :P
0
.. LE widzi go w swoim projekcie i nie chce się go pozbywać, co za tym idzie pozostanie u nas :P
0
"Sevilla początkowo była zainteresowana skorzystaniem z usług Sergiego Roberto, ale szkoleniowiec Barcelony jasno dał do zrozumienia, że nie zamierza się go pozbywać ze swojego projektu." Nici z wypożyczenia Roberto ;D
2
BREAKING: Cesc Fábregas has signed a 4 year deal with Chelsea and will earn £156,000 per week. [Diego Cora of ESPN] :D
1
Właśnie z tym Ilaramendim to tak pojechali, że pewnie oni mają jednego z najlepszych negocjatorów na świecie :D
1
A pisząc to pomyślałeś o umiejętności gry nogami ? :D Bramkarz ma być pewny ( może oni widzą w nim to coś ), a nie że każdy się boi po tym jak on dostanie piłkę xd
1
" Bramkarz stara się utrzymać tę sytuację w maksymalnej dyskrecji " ale wszystkim o tym mówią, chyba nie ogarniam :D .. No chyba, że gazety już wcale nie mają o czym pisać ;)