0

Argentyna być dzielna, Argentyna chcieć biegać :D

0

A Masche uderzyć potrafi .. i to jak ;)

1

Moi drodzy to kiedy sprzedajemy Messiego ? :D

11

Messi sprawia, że cały czas się śmieję :D

2

strzeli strzeli :d

0

bez Koke lub Reusa lub kogoś innego równie dobrego co tamta dwójka będziemy daleko daleko daleko .. gdzieś tam :D

0

Chyba nie widziałeś Pirlo w akcji mówiąc, że on jest mistrzem ;P

0

To by było bardziej ustawienie 4-1-1-3-1 :D

0

Ciąg dalszy ( plotek ) nastąpi .. xd

1

HAHaha, a najlepszy Modric i jego spojrzenie na .. ( nie ma znaczenia, że on jest z Realu

0

Tak ;)

0

5 obrońców ? serio ? :D

3

Te sarkazmy < 3

0

Dokładnie :D A komentatorzy chyba są kibicami Francuzów bo to ile o nich dobrego mówili to głowa mała

0

jak zapłacą 10mln to bym się cieszył jak małe dziecko :D

0

Pewnie by był remis 1;1, albo by dostali :D taka prawda Francja w tym meczu pokazuje, że nic wielkiego nie osiągnie na tym turnieju ;) Co mnie strasznie cieszy, ponieważ jakoś ich nie lubię :D

0

4;1 :D ale niech będzie 3;0 xD

0

:D ja za bardzo wierzę, że w każdym meczu będzie strzelanie z dwóch stron :D

0

Choć w sumie Honduras nie strzeli, także niech kończą !! :D 2pkt będą :D

0

Dokładnie :D

1

I to jest niezłą wiadomość :D

0

Pierwszy karny i gol w meczu .. 2 razy kończyło się to przegraną, ale tu będzie ciężko :D

0

Jak ci Francuzi grają .. nie zależy im ?

0

pewnie przegrają ... xd

0

Chyba jak wygrywali 3;0 i udało mu się przez przypadek, że nawet zawodnicy Realu byli zdziwieni :D

1

0;0 ciekawie kto taki wynik obstawił xD

0

Z nimi to nic nie wiadomo, pisali że Szejk - właściciel PSG zgodził się sprzedać Marquinhosa, a jakoś czekam i czekam i doczekać się nie mogę :D

0

Pozwij mnie o zniesławienie komentatora ...

6

Źródło: Onet .. dziękuję dobranoc xd

0

Ja 4;1 :D i tak chyba żałuję tej decyzji xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?