11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyna być dzielna, Argentyna chcieć biegać :D
0
A Masche uderzyć potrafi .. i to jak ;)
1
Moi drodzy to kiedy sprzedajemy Messiego ? :D
11
Messi sprawia, że cały czas się śmieję :D
2
strzeli strzeli :d
0
bez Koke lub Reusa lub kogoś innego równie dobrego co tamta dwójka będziemy daleko daleko daleko .. gdzieś tam :D
0
Chyba nie widziałeś Pirlo w akcji mówiąc, że on jest mistrzem ;P
0
To by było bardziej ustawienie 4-1-1-3-1 :D
0
Ciąg dalszy ( plotek ) nastąpi .. xd
1
HAHaha, a najlepszy Modric i jego spojrzenie na .. ( nie ma znaczenia, że on jest z Realu
0
Tak ;)
0
5 obrońców ? serio ? :D
3
Te sarkazmy < 3
0
Dokładnie :D A komentatorzy chyba są kibicami Francuzów bo to ile o nich dobrego mówili to głowa mała
0
jak zapłacą 10mln to bym się cieszył jak małe dziecko :D
0
Pewnie by był remis 1;1, albo by dostali :D taka prawda Francja w tym meczu pokazuje, że nic wielkiego nie osiągnie na tym turnieju ;) Co mnie strasznie cieszy, ponieważ jakoś ich nie lubię :D
0
4;1 :D ale niech będzie 3;0 xD
0
:D ja za bardzo wierzę, że w każdym meczu będzie strzelanie z dwóch stron :D
0
Choć w sumie Honduras nie strzeli, także niech kończą !! :D 2pkt będą :D
0
Dokładnie :D
1
I to jest niezłą wiadomość :D
0
Pierwszy karny i gol w meczu .. 2 razy kończyło się to przegraną, ale tu będzie ciężko :D
0
Jak ci Francuzi grają .. nie zależy im ?
0
pewnie przegrają ... xd
0
Chyba jak wygrywali 3;0 i udało mu się przez przypadek, że nawet zawodnicy Realu byli zdziwieni :D
1
0;0 ciekawie kto taki wynik obstawił xD
0
Z nimi to nic nie wiadomo, pisali że Szejk - właściciel PSG zgodził się sprzedać Marquinhosa, a jakoś czekam i czekam i doczekać się nie mogę :D
0
Pozwij mnie o zniesławienie komentatora ...
6
Źródło: Onet .. dziękuję dobranoc xd
0
Ja 4;1 :D i tak chyba żałuję tej decyzji xd