0

Ja przecież pisałem, że to bez sensu

0

Oglądałeś ich mecze w LM ? :D .. więc właśnie ;)

0

jest drugie skrzydło :D niech się dostosuje pomimo, że on woli grać na prawej stronie xD a Pedro sprzedać nie ważne za ile :D

1

Ja uważam, że 3 obrońców to jest głupota :D

0

sezon jest długi, trener by mógł rotować nimi ;)

2

Cuadrado jak najbardziej jestem za tym transferem, ale nie na obronę ...

1

przecież on jest słaby, Deulofeu go pewnie w tym sezonie wciągnie nosem ;)

0

I to jaką .. gwarancja 20-30 bramek w sezonie :D i w ogóle ta klasa i technika tego zawodnika xd

0

.. nawet niedawno :D

7

I tak wszyscy wiemy, że Pedro zostanie, Alexis odejdzie, Messi dostanie kolejną podwyżkę. :D

0

No napisz czym oni się różnią, a nie edytujesz posta !! :D

0

.. rozwiązać kontrakt :D .. albo do rezerw :D

0

Popieram w dwustu procentach .. polać mu !! ;)

0

Mój głupi typ .. 3;1 ...

0

hahah :D

0

Mi jest aż szkoda tych bramkarzy co tyle bramek tracą :D no chyba, że to bramkarze .. Realu xD

0

skąd wytrzasnąłeś Navasa ja się pytam :D

0

U nas będzie grał wyżej także będzie na pewno więcej strzałów z daleka jak i również kreatywności na co niezmiernie liczę.

0

Nie wydaję mi się żeby wygrali z trzema obrońcami naprzeciwko Alexisowi ...

0

Draxler sam powiedział, że w tym okienku nigdzie nie odchodzi :D
Verratti mnie jakoś nie przekonuje.
o obronie nie piszę, bo .. nie ma sensu
I tak zarząd zrobi to co chce zrobić ;)

1

Mnie tam bardzo, bardzo cieszy ten ten transfer ;)

0

Dokładnie o tym samym pomyślałem ;)

1

kolejną satelitę wypuścił żeby kiedyś wylądowała :D

0

0

Podobno to są palce wskazujące ;) teraz tak właśnie przeczytałem :D

0

Tak wiem, że muszę poczekać, ale z taką grą to Niemcy dojdą do finału :D no chyba, że Argentyna poszaleje ;)

1

" Mam nadzieję że Niemcy trafią na Brazylię i zostaną koncertowo przekręceni... 3 karne dla Brazylii i 2 czerwone dla Niemców :D " frustracja " kibica " Realu i Ronaldo :D

0

To już chyba wiem kto MŚ wygra :D

0

Twitter czyż nie kondziu ? :D

0

Oni sami sobie przeszkadzają, nawet jednej bramki nie chcą strzelić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?