11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja przecież pisałem, że to bez sensu
0
Oglądałeś ich mecze w LM ? :D .. więc właśnie ;)
0
jest drugie skrzydło :D niech się dostosuje pomimo, że on woli grać na prawej stronie xD a Pedro sprzedać nie ważne za ile :D
1
Ja uważam, że 3 obrońców to jest głupota :D
0
sezon jest długi, trener by mógł rotować nimi ;)
2
Cuadrado jak najbardziej jestem za tym transferem, ale nie na obronę ...
1
przecież on jest słaby, Deulofeu go pewnie w tym sezonie wciągnie nosem ;)
0
I to jaką .. gwarancja 20-30 bramek w sezonie :D i w ogóle ta klasa i technika tego zawodnika xd
0
.. nawet niedawno :D
7
I tak wszyscy wiemy, że Pedro zostanie, Alexis odejdzie, Messi dostanie kolejną podwyżkę. :D
0
No napisz czym oni się różnią, a nie edytujesz posta !! :D
0
.. rozwiązać kontrakt :D .. albo do rezerw :D
0
Popieram w dwustu procentach .. polać mu !! ;)
0
Mój głupi typ .. 3;1 ...
0
hahah :D
0
Mi jest aż szkoda tych bramkarzy co tyle bramek tracą :D no chyba, że to bramkarze .. Realu xD
0
skąd wytrzasnąłeś Navasa ja się pytam :D
0
U nas będzie grał wyżej także będzie na pewno więcej strzałów z daleka jak i również kreatywności na co niezmiernie liczę.
0
Nie wydaję mi się żeby wygrali z trzema obrońcami naprzeciwko Alexisowi ...
0
Draxler sam powiedział, że w tym okienku nigdzie nie odchodzi :D
Verratti mnie jakoś nie przekonuje.
o obronie nie piszę, bo .. nie ma sensu
I tak zarząd zrobi to co chce zrobić ;)
1
Mnie tam bardzo, bardzo cieszy ten ten transfer ;)
0
Dokładnie o tym samym pomyślałem ;)
1
kolejną satelitę wypuścił żeby kiedyś wylądowała :D
0
0
Podobno to są palce wskazujące ;) teraz tak właśnie przeczytałem :D
0
Tak wiem, że muszę poczekać, ale z taką grą to Niemcy dojdą do finału :D no chyba, że Argentyna poszaleje ;)
1
" Mam nadzieję że Niemcy trafią na Brazylię i zostaną koncertowo przekręceni... 3 karne dla Brazylii i 2 czerwone dla Niemców :D " frustracja " kibica " Realu i Ronaldo :D
0
To już chyba wiem kto MŚ wygra :D
0
Twitter czyż nie kondziu ? :D
0
Oni sami sobie przeszkadzają, nawet jednej bramki nie chcą strzelić :D