0

Co to ostatnio za trend strzelania w ostatnich minutach ...

0

Pomyliłeś stronę ? nie żebym miał coś przeciwko Tobie, ale piszesz jak kibic Atletico

1

Bardzo ciekawy pomysł z takim cyklem tygodniowym :)

0

Messi będzie reklamował najlepsze pralki/ lodówki ;)

0

Bez hurraoptymizmu :D

0

:D też tak mi się marzy :)

5

nie spinaj się " kibicu " Realu ;)

1

0

TV3: Barça o krok od transferu Mathieu. Ostateczny koszt transferu ma wynosić około 12 milionów euro. .. i Barca podobno nie chciała dać więcej niż 10mln :D

0

jak się nie pogodzi to posiedzi na ławie cały sezon co za problem ?

1

to się nazywa solidarność gwiazd :D

0

A ja np. chce konkretnego pomocnika, [pomijając obrońce ( klasowego )] :D .. ale co ja tam mogę .. i tak Zubi się skapnie, że Koke przedłużył kontrakt w sierpniu

2

taaa :D .. ta kasa pójdzie na napastnika :D i .. Mathieu ;) bądźmy realistami xd

0

MD: Barça zarobiła 42 miliony euro na Lidze Mistrzów

7

Widzę Internet Explorer

1

2 razy :D

1

tak ;)

3

Spokojna Twoja rozczochrana .. Nigeria sobie poradzi :D

1

1 bramkarz na bramce i dwóch bramkarzy na ŚO .. co Ty nie wiedziałeś ? :D

0

Zubi zajmuje się transferem Mathieu ;)

1

Teraz pewnie kupią Mathieu potem napastnika i pomocnika, a na końcu tak 30 sierpnia będą szaleli z drugim obrońcą :D

0

Spokojnie .. oni się rozkręcą ;D

0

Barcelona nigdy się nie podda < 3

0

Pierwsze słyszę o tym, że zniknął w Wieliczce :D On to jest zawodnik bomba czyli on mógł robić wszystko :D

0

Ktoś musiał być ich mentorem :D przy okazji 2 zawodników Barcy trafi do szpitala w ciężkim stanie, a Pepe do psychiatryka .. w kaftan go ! :D

0

O ile Argentynie daje 90 % na awans do finału .. Brazylii daje 25% :D

0

On też ma coś z banią :D takich zawodników albo się lubi ( Ty Mario, ja Suareza ) lub nienawidzi .. Pepe :D

0

w akcji Pepe i Suarez, GD, jeden drugiego kopie, jeden drugiego gryzie .. w tym samym czasie xd a co do Pepe to on swoim symulowaniem prześciga Busquetsa ;D

0

to co napisałeś jest niemądre, bo już dawno by coś takiego poszło w lidze angielskiej/ holenderskiej ;) A tak jak Ty nie przypominam sobie żeby komuś nogę połamał. Tylko kopanie zawodnika kilka razy ( jeden zły psychol jest, ja chce dobrego :D )

0

przynajmniej on jest jednym z nielicznych zawodników, którzy mnie naprawdę rozśmieszają ;) Dlatego niech przychodzi !! xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?