11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to ostatnio za trend strzelania w ostatnich minutach ...
0
Pomyliłeś stronę ? nie żebym miał coś przeciwko Tobie, ale piszesz jak kibic Atletico
1
Bardzo ciekawy pomysł z takim cyklem tygodniowym :)
0
Messi będzie reklamował najlepsze pralki/ lodówki ;)
0
Bez hurraoptymizmu :D
0
:D też tak mi się marzy :)
5
nie spinaj się " kibicu " Realu ;)
1
http://bezuzyteczna.pl/mlody-jacek-gmoch-wyglada-103572 Ten Gmoch :D
0
TV3: Barça o krok od transferu Mathieu. Ostateczny koszt transferu ma wynosić około 12 milionów euro. .. i Barca podobno nie chciała dać więcej niż 10mln :D
0
jak się nie pogodzi to posiedzi na ławie cały sezon co za problem ?
1
to się nazywa solidarność gwiazd :D
0
A ja np. chce konkretnego pomocnika, [pomijając obrońce ( klasowego )] :D .. ale co ja tam mogę .. i tak Zubi się skapnie, że Koke przedłużył kontrakt w sierpniu
2
taaa :D .. ta kasa pójdzie na napastnika :D i .. Mathieu ;) bądźmy realistami xd
0
MD: Barça zarobiła 42 miliony euro na Lidze Mistrzów
7
Widzę Internet Explorer
1
2 razy :D
1
tak ;)
3
Spokojna Twoja rozczochrana .. Nigeria sobie poradzi :D
1
1 bramkarz na bramce i dwóch bramkarzy na ŚO .. co Ty nie wiedziałeś ? :D
0
Zubi zajmuje się transferem Mathieu ;)
1
Teraz pewnie kupią Mathieu potem napastnika i pomocnika, a na końcu tak 30 sierpnia będą szaleli z drugim obrońcą :D
0
Spokojnie .. oni się rozkręcą ;D
0
Barcelona nigdy się nie podda < 3
0
Pierwsze słyszę o tym, że zniknął w Wieliczce :D On to jest zawodnik bomba czyli on mógł robić wszystko :D
0
Ktoś musiał być ich mentorem :D przy okazji 2 zawodników Barcy trafi do szpitala w ciężkim stanie, a Pepe do psychiatryka .. w kaftan go ! :D
0
O ile Argentynie daje 90 % na awans do finału .. Brazylii daje 25% :D
0
On też ma coś z banią :D takich zawodników albo się lubi ( Ty Mario, ja Suareza ) lub nienawidzi .. Pepe :D
0
w akcji Pepe i Suarez, GD, jeden drugiego kopie, jeden drugiego gryzie .. w tym samym czasie xd a co do Pepe to on swoim symulowaniem prześciga Busquetsa ;D
0
to co napisałeś jest niemądre, bo już dawno by coś takiego poszło w lidze angielskiej/ holenderskiej ;) A tak jak Ty nie przypominam sobie żeby komuś nogę połamał. Tylko kopanie zawodnika kilka razy ( jeden zły psychol jest, ja chce dobrego :D )
0
przynajmniej on jest jednym z nielicznych zawodników, którzy mnie naprawdę rozśmieszają ;) Dlatego niech przychodzi !! xD