0

Oni jeszcze mu będą płacić żeby odszedł ;)

0

Deco też na początku grał dobrze w Chelsea :D i tym się pocieszam ;)

7

Ban na transfery za rok i tyle go będziemy u nas widzieć ;D

0

MD: " Cel: Vermaelen "

0

I tak Zubi powie " za chwilę " , że 'mamy skład który nam odpowiada i już nie przeprowadzimy żadnych transferów' :D

0

widzę Internet Explorer z roku 2000 xD

1

A na starcie sezonu on wyleci na 6 miesięcy z powodu kontuzji :D jeszcze jedna kontuzja ŚO ( jak to w Barcelonie często bywa ) i gramy :D

0

odpowiedni wiek .. :D okeeeeej, on powinien już na wakacje do kataru jechać, a nie do Barcelony

0

Podobno Pedro został dziś sfotografowany w Neapolu. :D

0

Oficjalnie: Adidas nowym sponsorem Manchesteru United .. więc teraz Nike będzie za wszelką cenę starała się żeby Barca przedłużyła z nimi kontrakt ;)

0

Ja tam bym powiedział, że to jest niezła suma .. i szkoda że to są bzdury :D

0

Niemożliwe :D bajka dla dzieci w wieku 5 lat ;)

0

Messiego można by było jeszcze w tym okienku sprzedać :D PSG, MC czy Monaco mogłyby spore pieniądze za niego dać, jak nie w tym okienku to już nie dostaniemy nawet połowy tego co możemy dostać teraz ;D

0

ale jaki skok jakościowy mamy ;) to się najbardziej liczy

0

Szkoda że Barca o niego nigdy się nie starała :D

0

Ale to z tym Reusem, że on jest zdziwiony uważam, że to jest czysta głupota pismaków, przecież on sam wypowiadał się, że nigdzie nie odejdzie w tym roku, jak i padły kilka razy zapewnienia ze strony władz BVB

0

kwestią godzin od WIELU godzin ;) suuuuupeeer :D

0

sporo się pomyliłem dzięki że mnie upominasz :D

1

On nie chciał siedzieć na ławce, tak trudno to zrozumieć ? Pedro przynajmniej nie będzie stwarzał problemów z tym związanych :D Niech idzie skoro liczy na trofea xd

0

5-10 w tym przedziale :D i tak będzie walczył o króla strzelców xD

0

W końcu oficjalne potwierdzenie :D tegoż transferu, teraz czekam na Suareza ;) A Alexisowi życzę powodzenia i Pucharów :D

0

Oni Songa pewnie za darmo oddadzą :D

0

To nieźle na tym wyszliśmy, tylko ciekawe co Alexis musi zrobić żebyśmy dostali te zmienne .. może wygranie Ligi :D

0

Niedługo .. dobrze powiedziane

0

Jak ja chcę oficjalki !!! związane z Barceloną :D

0

I tak zostanie :D będzie się ciągnął za Barceloną jeszcze przez kilka ładnych lat xd

0

Silva i Marquinhos tak na pewno przyjdzie ta dwójka

2

Bez żadnego trofeum ? ... No tak po co pamiętać o Superpucharze :D

0

Catalunya Rádio/MD: Xavi blisko New York City, gdzie spotkałby się z Davidem Villą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?