11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://pbs.twimg.com/media/Bt7ro2QCUAA_7aq.jpg :D
0
Oni jeszcze mu będą płacić żeby odszedł ;)
0
Deco też na początku grał dobrze w Chelsea :D i tym się pocieszam ;)
7
Ban na transfery za rok i tyle go będziemy u nas widzieć ;D
0
MD: " Cel: Vermaelen "
0
I tak Zubi powie " za chwilę " , że 'mamy skład który nam odpowiada i już nie przeprowadzimy żadnych transferów' :D
0
widzę Internet Explorer z roku 2000 xD
1
A na starcie sezonu on wyleci na 6 miesięcy z powodu kontuzji :D jeszcze jedna kontuzja ŚO ( jak to w Barcelonie często bywa ) i gramy :D
0
odpowiedni wiek .. :D okeeeeej, on powinien już na wakacje do kataru jechać, a nie do Barcelony
0
Podobno Pedro został dziś sfotografowany w Neapolu. :D
0
Oficjalnie: Adidas nowym sponsorem Manchesteru United .. więc teraz Nike będzie za wszelką cenę starała się żeby Barca przedłużyła z nimi kontrakt ;)
0
Ja tam bym powiedział, że to jest niezła suma .. i szkoda że to są bzdury :D
0
Niemożliwe :D bajka dla dzieci w wieku 5 lat ;)
0
Messiego można by było jeszcze w tym okienku sprzedać :D PSG, MC czy Monaco mogłyby spore pieniądze za niego dać, jak nie w tym okienku to już nie dostaniemy nawet połowy tego co możemy dostać teraz ;D
0
ale jaki skok jakościowy mamy ;) to się najbardziej liczy
0
Szkoda że Barca o niego nigdy się nie starała :D
0
Ale to z tym Reusem, że on jest zdziwiony uważam, że to jest czysta głupota pismaków, przecież on sam wypowiadał się, że nigdzie nie odejdzie w tym roku, jak i padły kilka razy zapewnienia ze strony władz BVB
0
kwestią godzin od WIELU godzin ;) suuuuupeeer :D
0
sporo się pomyliłem dzięki że mnie upominasz :D
1
On nie chciał siedzieć na ławce, tak trudno to zrozumieć ? Pedro przynajmniej nie będzie stwarzał problemów z tym związanych :D Niech idzie skoro liczy na trofea xd
0
5-10 w tym przedziale :D i tak będzie walczył o króla strzelców xD
0
W końcu oficjalne potwierdzenie :D tegoż transferu, teraz czekam na Suareza ;) A Alexisowi życzę powodzenia i Pucharów :D
0
Oni Songa pewnie za darmo oddadzą :D
0
To nieźle na tym wyszliśmy, tylko ciekawe co Alexis musi zrobić żebyśmy dostali te zmienne .. może wygranie Ligi :D
0
Niedługo .. dobrze powiedziane
0
Jak ja chcę oficjalki !!! związane z Barceloną :D
0
I tak zostanie :D będzie się ciągnął za Barceloną jeszcze przez kilka ładnych lat xd
0
Silva i Marquinhos tak na pewno przyjdzie ta dwójka
2
Bez żadnego trofeum ? ... No tak po co pamiętać o Superpucharze :D
0
Catalunya Rádio/MD: Xavi blisko New York City, gdzie spotkałby się z Davidem Villą.