2

Barcelona could play friendlies against Barcelona B and other teams in the coming weeks so Luis Suarez can get some playing time. [as]

0

Widzę Explorer z epoki kamienia łupanego :D

0

jemu chodziło o 2 miejsce ;) dla nich to jak puchar :D

5

Już wiem czemu Alves lubi takie wrzutki posyłać w pole karne .. chłopak za dużo się naoglądał Galactik Football :D

0

mam nadzieję, że to zobaczę :D

3

" Ciekawe info z RAC1.Fiora juz pogodzona z odejsciem Cuadrado a ten ma juz indywid kontrakt z Barca-transfer nadchodzi... "

1

0

pomyśleć, że na początku okienka było całkiem na odwrót :D

0

Tak samo było z Vidalem, a poza tym to MU .. oni mają już tylu zawodników, że o matko polko.

0

Barça have already made their €6M bid for Douglas, who is their plan B for Cuadrado. Raul Sanllehí on his way to finalize the deal. [Sport] nie dobrze Sanllehí .. i pewnie za kilka dni " Douglas Fichado " potwierdzają to Sky i DiMarzio

0

São Paulo's board say only details left for Douglas to move to Barcelona for a €6m fee

2

oni sobie jaja w tych hiszpańskich gazetach robią .. "Cadena COPE: Reus w Atletico" nie mam pytań

0

Ja tam twierdzę, że najlepiej ich obu ściągnąć. Bo jak słyszę, że Reus przyjdzie za rok to mnie coś bierze ;D

0

To by było zbyt piękne, ale o meczach w wykonaniu zawodników Barcy B można by było zapomnieć :D

0

Mario Robert z BarcaTV: Barca może sprowadzić Reusa lub Cuadrado. Niemca chce Bartomeu, Kolumbijczyka Enrique.

5

@MarioRobert75 /dziennikarz Barça TV: Barcelona i Atletico Madryt mają porozumienie z Marco Reusem. Niemiec czeka na ruch Barçy. xd

0

tak :D

0

Arsenal's Nicklas Bendtner says he sees himself playing for 'Real Madrid or Barcelona' in the future. Widzę, że ktoś tu wierzy w bajki itp. :D

0

niezły tekst " Niezbadane są decyzje Zubiego ;p "

0

Interesting. Cadena COPE also mention Barça have been undergoing talks in the past few days with Marco Reus [also mentioned by MD].

0

większość prawdziwych kibiców by nawet mogła zrzutkę zrobić dla Zubiego ( prezent lub coś takiego ) :D

0

Pedro miał super sezon .. jeśli chodzi o statystyki :D

0

Przyszedł Marin, mówi sie o Stamboullim. Nowi, w miejsce Cuadrado. Tic tac tic tac tic tac .. to tak jeśli chodzi o Fiorentine :D

0

Rafinha nieźle gra na skrzydle :D na pewno lepiej niż Cesc także nie jest jakoś super źle, ale transfery i tak chce xd

0

Reus usunął BVB ze swojego bio na twitterze < rozmarzony >

0

Zapomniałeś wspomnieć o Suarezie, który jest lepszy od Benzemy xd jak już tak mówisz kto jest od kogo lepszy

0

Cud, że tam się jeden przecinek pojawił.

0

Kondziu przykro mi :D nie grałeś w Barcelonie xD

1

2mln a Zubi będzie się pytał czy chcą jeszcze kogoś z rezerw w gratisie :D

0

Zubi śpi i odpoczywa po transferze Vermaelena :D także wiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?