0

Z najwyższej klasy mówisz ? Ciekawe jak, z takim budżetem jaki mają. Tyle ile oferują za poszczególnych grajków to głowa mała ( takie małe sumy ).

0

Już to widzę :D

26

https://pbs.twimg.com/media/Bvkfs5nIcAEvdPH.jpg Coś na temat di Marii i Realu :D

0

Multipla hahahah, nie no, on aż tak słaby chyba nie jest :D

0

We wrześniu ( chyba tak w połowie ) planowany jest powrót więc może pod koniec przyszłego miesiąca ;)

0

Jak odejdzie to .. bida z nędzą ;D

0

Sport nie zawiódł. Koke, Reus, Cuadrado i crack Douglas na okładce. Przed Barcą szalone ostatnie dni okienka.

0

Widzę ktoś tu nie ogarnął :D

3

Nacisk piłkarza - to będzie się liczyło ;)

0

W końcu nie będę tak wciągnięty w okienko transferowe, jedyny pozytyw :D Bo od 4/5 lat staram się dużo wiedzieć o celach transferowych Barcy itp. ;D

0

Spokojnie Atletico pociągnie jak dla mnie do 2016 roku, a potem mogą odlecieć w dół tabeli :D Barca .. wybory i w ogóle, nowy start, liczę na wiele. Ten zarząd odejdzie i skończą truć o nich i tych przekrętach.

0

Zapomniałeś o Munirze, Samperze, Sandro i Grimaldo, którzy mogą trochę pograć. Ten " emeryt " będzie nas nie raz ratował. Vermaelen co do niego .. ja w niego wierzę. Boki obrony Alba/ Adriano nie istnieją na boisku no to fajnie, dobrze wiedzieć. Alves i Montoya .. może i prawa obrona jest słabsza od lewej, ale dadzą radę. Rakitić średni .. co bierzesz ? :D Xavi - bo on nie będzie grał każdego meczu ....

0

Oni też nie mają wesoło w szatni, wiesz o co chodzi więc powinieneś zrozumieć ;)

0

Gdzie dwóch się bije ( szczegół, że już prawie byliśmy na deskach ) tam trzeci korzysta ( Atletico ) :D

1

Zubi już leci do Dortmundu z walizką :D

0

Zamiast tego Koke ( co jest tak realne jak to, że MU wygra ligę mistrzów :D ). O wiele bardziej jestem za Reusem ;)

0

Oczywiście tylko żeby mu nie przyszło do głowy żeby wykupić piłkarzy z ligi brazylijskiej ;)

0

hmm .. Messi by miał pewny skład :D

0

Wygrałeś wiaderko internetów (no offence) :D To jak myślisz kto będzie kolejny ? coś bardzo desperackiego ( czyt. di Maria ) czy może coś bardziej możliwego Ramsey/ Wilshere :D

0

No tych 3 transferów to na pewno nie zrobią. Jak będzie 1 to będzie dobrze. 2 to jest by było super, choć z tym mogłoby być ciężko :D

0

Widziałeś źródło ? No więc właśnie, nie ma co się podniecać Sportem.

0

Mi normalnie jest szkoda, że Barca nie robi transferów z Realem oczywiście tylko w tej sytuacji :D

0

Wszyscy to wiedzą tylko nie trener xd

1

Nie przesadzajmy z tym Munirem :D Jest dobry, ale to JESZCZE nie jest zawodnik, z którym będzie najlepszy atak na świecie ;)

0

Nie będzie .. bo nie wygra MŚ :D

0

Ja go zawsze miałem za takiego kozaka, który wnosi dobre warunki fizyczne do zespołu i technikę, a oni go sprzedają, więc albo oni są do niego uprzedzeni, albo zbyt często ma kontuzje, albo to ja jego przeceniałem :D

0

Alba i Alves na skrzydłach co Ty nie wiedziałeś ? :D

0

A mnie ciekawi ten Richards, on jest aż tak słaby czy jak ? Jak dla mnie on by był lepszym wzmocnieniem niż Douglas :D

2

Niech go sprzedadzą będzie lepiej dla nas ;)

1

I tak przyjdzie za rok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?