11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spoko i dzięki za to info, a ja to szybko podliczyłem i uważam, że to jest za dużo :D
0
2;1 Argentyna, choć pewnie będzie 7;1 :D
0
czyt. Real ;)
0
to on będzie zarabiał ponad 14mln euro ( przeliczyłem nie martw się ) za sezon ...
0
http://instagram.com/p/qNNFtaq0xj/ wszystko jasne :D
1
Podobno w ciągu 48h Suarez przejdzie testy medyczne
1
Nick do czegoś zobowiązuje :D
1
Holandia - Hiszpania ? ;)
0
Ja byłem za Niemcami w tym meczu, ponieważ chciałem żeby wielcy specjaliści wiedzieli, że Ney jest niezastąpiony, ale nie sądziłem że to będzie takie lanie.
1
2;1 Niemcy
0
MU z której strony wygląda na mocnych ? Przecież Chelsea, City jak i Arsenal NAWET ich zjedzą ;)
0
MD: "Neymar znalazł alternatywę, aby móc występić w ewentualnym finale Mistrzostw Świata. Według Globoesporte, w rodzinnym domu napastnika pojawili się dziś lekarze i specjaliści, którzy zaproponowali mu pewien pomysł.
Lekarz Santosu Zenaida Mauricio, fizjoterapeuta Santosu Rafael Martín oraz specjalista od kręgosłupa Nicola Carneiro odwiedzili dziś brazylijskiego napastnika FC Barcelony, Neymara. Zaproponowali oni możliwość infiltracji przez wstrzyknięcie leków przeciwbólowych, które pozwolą złagodzić ból, dzięki czemu zawodnik będzie mógł grać. Jednak sukces tego pomysłu nie jest gwarantowany, a kontuzja po nim nie wyleczy się.
Rodzina i piłkarz oceniają możliwość wykorzystania tego niecodziennego sposobu w momencie, kiedy Brazylia pokona Niemcy i awansuje do finału Mistrzostw Świata. Jeżeli będzie podjęta decyzja o zastosowaniu takiej metody, Neymar otrzymywałby zastrzyki od środy, 10 lipca." oby nie ..
0
Kupili jednego obrońce żeby stworzyć świetną obronę, a nie po to żeby zastąpić lidera tejże obrony
0
dobrze tato, zapamiętam ;)
0
a co mnie Messi obchodzi .. niech gra chociaż i tak jak w reprezentacji .. Bogiem on nie jest
0
Tylko żeby nie było z nim tak, że trener ustawi go na skrzydle .. wtedy to szlak mnie trafi :D
1
ESPN: Luis Suárez będzie grał w FC Barcelonie, a jego transfer będzie kosztował 75 milionów euro płatnych w trzech ratach - pierwsza to 60% kwoty. także 45m na start zapłacą ;)
0
Alves ma jakąś kontuzje czy coś ? .. Maicon w pierwszym składzie ?
2
FIFA say Luis Suárez can be transferred this window and train with his teammates.
2
dziwniejszego info tutaj nie widziałem :D
3
Liverpool pewnie dostanie dodatkowo ze 100 pralek i lodówek ;) także transfer oficjalnie będzie ogłoszony już niedługo :D
1
Właśnie widać .. Pedro ....
1
Puchar Puyol wręczy przed finałem, delegatom FIFA. Także na takie coś bym nie liczył ;)
0
Dokładnie, najlepszy człowiek w Barcelonie. Kiedy widzę informację o nim i o jakichś transferach to aż mam banana na twarzy ;) kiedy czytam o Zubim i o np. Mathieu .. to wszyscy wiemy co się może dziać ze mną i z każdym :D
0
Niech trzyma "1" .. w Realu Iker też ma "1" także ten tego :D
0
co najmniej 4 :D
1
nie zgadzam się z Tb co do Xaviego, on jak dla mnie nie nadawał się na kapitana .. a jeśli chodzi o Alvesa to w 100% się zgadzam :D
0
sry mój błąd :D
0
mi tam właśnie Holandia dała 3 pkt w doliczonym czasie ;) a Grecy też mi zabrali 3 pkt .. xD
2
Jedynym pozytywem wygrywania Grecji jest to, że jest szansa aby Gmoch zatańczył na stole ;D