11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I nie zapominaj o Bagnacku :D to jest nasz największy transfer na ŚO ;)
0
Na ich stronach większość pozytywnie do tego podchodzi, tak jak tutaj co niektórzy, co mi się bardzo podoba. Dalej uważam, że musi przyjść do Barcelony ;)
0
- Zazwyczaj jestem spokojnym człowiekiem, jednak ostatnio bardzo dużo podróżowałem i po prostu jestem bardzo zmęczony - tłumaczył się Suarez. .. po ugryzieniu Bakkala xD
1
http://www.weszlo.com/wp-content/uploads/2014/06/SLancefacI.jpg ta Anglia :D
1
Japonia - Kolumbia ;)
1
hahha, taki koleś by się przydał na Małpe ;)
0
San Marino
4
Xavi zjedz snickersa i usiądź na ławce ;)
3
Zdecydowanie Urugwajowi ;)
0
A San Marino jest niepokonane na Mundialu ;)
0
I Chile by grało z nimi i to by był naprawdę wspaniały mecz ;)
1
Nie jeszcze 1 :D
1
Podobno ma to być pierwszy transfer na ŚO, drugim będzie .. Bagnack z Barcy B ;)
2
Fajnie by było ;)
4
MD: Marquez już prawie w Barcelonie
1
Jak frajersko ? :D jak 2 lata temu z nami zremisowali w dwumeczu, a w zeszlym z Chelsea też remis w dwumeczu także nieźle im szło :)
0
Chile a potem, jak zajdzie dalej to może być coś z grupy C/D
0
Jakby to była prawda to cieszyłbym się, bo to oznaczać ' może ' to że Suarez wybrał Barcelone, na co z całego serca liczę :D
0
nie bluźnij z tym " Galacticos " ;)
1
" Gdzie Kovacić ma grać " ... na boisku :D
0
you just made my day < 3
0
on i Mascherano i tak Barca może grać :D .. ustawieniem 4-2-3-1 ;)
0
Bo jak się jest nagi to ma się " coś " ubrane na stopach :D Gmoch jest mistrzem
0
hue hue ^^ wiadomo
0
4 - 68 ? :D
0
dokładnie, szybciej Rakitić przyjedzie na treningi :D
0
hahah tego mu nie życzę :D
1
Alves to już walizki będzie pakował w przerwie ( odejdzie z Barcelony xD )
0
a skończymy w tym z Mathieu ... xD
0
,.....