0

I nie zapominaj o Bagnacku :D to jest nasz największy transfer na ŚO ;)

0

Na ich stronach większość pozytywnie do tego podchodzi, tak jak tutaj co niektórzy, co mi się bardzo podoba. Dalej uważam, że musi przyjść do Barcelony ;)

0

- Zazwyczaj jestem spokojnym człowiekiem, jednak ostatnio bardzo dużo podróżowałem i po prostu jestem bardzo zmęczony - tłumaczył się Suarez. .. po ugryzieniu Bakkala xD

1

Japonia - Kolumbia ;)

1

hahha, taki koleś by się przydał na Małpe ;)

0

San Marino

4

Xavi zjedz snickersa i usiądź na ławce ;)

3

Zdecydowanie Urugwajowi ;)

0

A San Marino jest niepokonane na Mundialu ;)

0

I Chile by grało z nimi i to by był naprawdę wspaniały mecz ;)

1

Nie jeszcze 1 :D

1

Podobno ma to być pierwszy transfer na ŚO, drugim będzie .. Bagnack z Barcy B ;)

2

Fajnie by było ;)

4

MD: Marquez już prawie w Barcelonie

1

Jak frajersko ? :D jak 2 lata temu z nami zremisowali w dwumeczu, a w zeszlym z Chelsea też remis w dwumeczu także nieźle im szło :)

0

Chile a potem, jak zajdzie dalej to może być coś z grupy C/D

0

Jakby to była prawda to cieszyłbym się, bo to oznaczać ' może ' to że Suarez wybrał Barcelone, na co z całego serca liczę :D

0

nie bluźnij z tym " Galacticos " ;)

1

" Gdzie Kovacić ma grać " ... na boisku :D

0

you just made my day < 3

0

on i Mascherano i tak Barca może grać :D .. ustawieniem 4-2-3-1 ;)

0

Bo jak się jest nagi to ma się " coś " ubrane na stopach :D Gmoch jest mistrzem

0

hue hue ^^ wiadomo

0

4 - 68 ? :D

0

dokładnie, szybciej Rakitić przyjedzie na treningi :D

0

hahah tego mu nie życzę :D

1

Alves to już walizki będzie pakował w przerwie ( odejdzie z Barcelony xD )

0

a skończymy w tym z Mathieu ... xD

0

,.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?