11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz Chorwacji zdecydowanie wygrywa w pojedynku z Brazylią. Nigdy wcześniej bym tego nie powiedział :D
0
Niee, sama wiesz że taki wynik nie ma sensu :D
0
to jest najniższa wygrana !! także nie ma sensu pisać minimum :D
1
Brazylia 3;0 Kamerun
Chorwacja 2;1 Meksyk ;)
0
niech zgadnę .. Szpakowski ? :D
0
Ja też liczę na Chile .. serce mówi Chile, rozum Holandia :D
0
Tego nikt nie wie :D nawet sam del Bosque
1
szczerze ? to Juventusowi w dupie się poprzewracało ;)
0
Oni to co jakiś czas piszą ... xd
0
Ghana nie da się tak rozwalić !!! także wiesz, takie wyniki to marzenia kibiców Portugalii ;)
1
Ghana wygra z Portugalią ;) także takie obliczenia są zbędne :D
0
Ja normalnie wiedziałem, że w tych 5 minutach będzie super okazja ... i była xd
0
4-2-3-1 w Barcelonie też powinno być po przyjściu Suareza ( jeśli przyjdzie )
1
Niee, Pique i Bartra by grali 72348923 meczy w sezonie :D
4
Humorystycznie do tego podchodząc .. Zubi patrzy tylko na najniższą półkę bo wyżej nie sięga xd
0
Mathieu w pierwszym meczu ligowym kontuzja i wypadnie na 6-8 miesięcy :D
1
albo na nowy kontrakt tego " genialnego " zawodnika :D
1
Czyli on wie, że źle mówi, dlatego się spina :D
0
Barca powinna się skupić na Suarezie jak jest szansa, a nie na pionkach
0
nie, bo ma za wysoką pensje ...
0
Trener powinien dać więcej przestrzeni Neymarowi i Alexisowi ( jeśli zostanie ) !! Wtedy by ta dwójka pokazała na co ich stać w drużynie ( tak jak w reprezentacjach ). No chyba, że zostanie sprowadzona '9' typu właśnie Suarez on by na pewno odciążył Messiego ze zdobywaniem bramek. Nacisk na zawodników by był taki bardziej zrównoważony :D .. Messi nie nadaje się na pozycje na której aktualnie gra w Barcelonie ;)
16
coś więcej to jest potrzebne od całej drużyny, a nie tylko od jednego zawodnika
0
;) Czyli widzę, że mniej więcej się rozumiemy :D szkoda, że FIFA tego pewnie nie wprowadzi, tyle ciekawych pomysłów a zero ruchów " u góry " ;)
0
Ja uważam, że akcja powinna być dokończona, a potem sprawdzanie na powtórce :D
1
film jest stary, Ty jesteś młody xD
1
ten mecz w sumie też jest ustawiony ! Sędzia liniowy ślepy jak kret, no kurde, a pewnie przez to BiH odpadną ;/
1
Będziesz wybierał lepszy mecz :D w sumie to jest niezłe bo tak by było podejrzewanie o ustawione mecze xD
0
On po prostu rozmyśla nad nowymi pozycjami w łóżku z Shakirą. Logiczne :D
0
Bo jego co niektórzy uważają za Boga i wiesz co się oczekuje od Wszechmogącego .. 5 bramek 5 asyst w jednej połowie, a najlepiej jakby sam zagrał i wygrał mecz ... xD
0
ja 3;0 postawiłem :D