11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
grał w Chelsea wszystko jasne ;D
1
Ale głupi ten wielbłąd :D
0
hahah pewnie tak, po meczu " Piąteczka Cristiano " ;) .. I będzie płacz :D
0
Może nie ogarniam, ale kim jest ten wielbłąd ? xD albo o co z nim chodzi ? xd
1
HAAHAHHAHAHH 5;0 będzie ;)
0
Skończą MOŻE w 9 :D
0
Masz zniszczony wynik :D Ja też ale co tam xd
1
Wiedziałem !!! Przed meczem miałem pisać że on wyleci :D HAHAHHAHAHAH
0
Tu będzie 5 bramek w tym meczu :D
0
wg nich jest bogiem :D
1
Ja też :D
1
W reprezentacji Ney by go zjadł :D
0
To jest ta wasza bramka na 3;1 także będzie 2;1 :D
0
Już rok temu uważałem, że szkoda że Barca nie kupiła Gotze :D
2
Który to już raz ? :D
0
trzeciej bramki nie strzelą :D pomimo że ich bardzo lubię xd
0
2;1 :D
0
Człowiekowi aż się humor psuje czytając takie wiadomości
0
Po prostu Messi czekał na 90min z bieganiem ;)
0
Nie trafisz XD a ja to już na pewno :D
0
hahahha :D to mnie rozbawiłeś xd
2
A "kibice" Realu będą pisali że di Maria zagrał najlepiej, nikt mu nie chciał pomóc etc. :D
0
Żeby tak jak najdłużej grał ( sezon ligowy :D )
0
Przeciwnicy nie powinni budzić Messiego, bo jak się obudzi to strach :D
0
goooooool Messi :D
0
Ja uważam że gra Argentyny nie jest wcale taka zła :D
1
Zubi w przyszłym roku go komuś odda jeszcze dopłaci xD
0
Chyba jednak nie możemy odetchnąć, ponieważ on tak będzie znowu u nas grał ;(
0
Za Niemcami jestem w drugiej kolejności za Brazylią :D
0
Ale ja też tak mówię jak napisałeś xD