0

grał w Chelsea wszystko jasne ;D

1

Ale głupi ten wielbłąd :D

0

hahah pewnie tak, po meczu " Piąteczka Cristiano " ;) .. I będzie płacz :D

0

Może nie ogarniam, ale kim jest ten wielbłąd ? xD albo o co z nim chodzi ? xd

1

HAAHAHHAHAHH 5;0 będzie ;)

0

Skończą MOŻE w 9 :D

0

Masz zniszczony wynik :D Ja też ale co tam xd

1

Wiedziałem !!! Przed meczem miałem pisać że on wyleci :D HAHAHHAHAHAH

0

Tu będzie 5 bramek w tym meczu :D

0

wg nich jest bogiem :D

1

Ja też :D

1

W reprezentacji Ney by go zjadł :D

0

To jest ta wasza bramka na 3;1 także będzie 2;1 :D

0

Już rok temu uważałem, że szkoda że Barca nie kupiła Gotze :D

2

Który to już raz ? :D

0

trzeciej bramki nie strzelą :D pomimo że ich bardzo lubię xd

0

2;1 :D

0

Człowiekowi aż się humor psuje czytając takie wiadomości

0

Po prostu Messi czekał na 90min z bieganiem ;)

0

Nie trafisz XD a ja to już na pewno :D

0

hahahha :D to mnie rozbawiłeś xd

2

A "kibice" Realu będą pisali że di Maria zagrał najlepiej, nikt mu nie chciał pomóc etc. :D

0

Żeby tak jak najdłużej grał ( sezon ligowy :D )

0

Przeciwnicy nie powinni budzić Messiego, bo jak się obudzi to strach :D

0

goooooool Messi :D

0

Ja uważam że gra Argentyny nie jest wcale taka zła :D

1

Zubi w przyszłym roku go komuś odda jeszcze dopłaci xD

0

Chyba jednak nie możemy odetchnąć, ponieważ on tak będzie znowu u nas grał ;(

0

Za Niemcami jestem w drugiej kolejności za Brazylią :D

0

Ale ja też tak mówię jak napisałeś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?