0

Tak, no chyba, że to mi się emocje udzielają po meczu :D

0

Tak !!! Będą emocje i karny będzie, tak uważam xD .. dla Japonii :D ale i tak przegrają

1

2;1 :D będzie dobrze xD oczywiście dla WKS

0

.. No dobra xd ja już nie pomyślałem że te dwie reprezentacje nie mają zawodnika Barcy xDD

0

Rezerwę rezerwy* chciałeś powiedzieć ;)

1

Choć gdzieś czytałem, że on prosił o wysłuchanie ofert od Barcelony .. no kurde xd

1

Dokładnie :D

0

13 ;)

0

Wolny + Pirlo = Kosmos :D

1

W jego przypadku jak nie zobaczę oficjalki nie uwierzę :D

0

Baines z tą 3 mnie irytuje .. zupełnie jakbym widział Bale'a w Tottenhamie :D

0

Transparent argentyński na temat Falklandów na pewno :D dlatego tam uderzają xd

2

Jeden z lepszych jakie ja widziałem xD

0

Może nie Mundialu, ale fazy grupowej na pewno ;)

4

Niech tak zostanie :D

1

Żeby mecz o naprawdę fantastycznej godzinie ( 3:00 ) był równie porywający :D

0

Szkoda że Mario nie strzelił, nie dość że to by była bramka cudo to jeszcze wynik super :D

4

" Jak nasi ze sztabu padają,to naprawdę jesteśmy potęgą w kontuzjach! " komentarz na stronie Arsenalu :D

0

hahhaahhahah, pozdro z podłogi :D

1

xD Jest dobrze :D

1

hhahahahahahah noooo :D

0

Może jeśli chodzi o wynik .. powtórka z rozrywki ? xD

0

dzięki :D jakoś nie mogłem skojarzyć

0

Kim są ci komentatorzy .. ?

0

ja się zacząłem zastanawiać czemu na Włochów postawiłem :D

0

Oglądam :D ale tak się zastanawiam nad tamtym hitem, którym bardziej będę żył

0

Ktoś może mi coś powiedzieć o grze Portugalii ? :D Mają szanse z Niemcami ? ( Pomijam to, że tam jest Ronaldo xd )

0

Chyba że organizatorem jest Polska, wtedy pewne jest że Polacy przegrają lub w najlepszym przypadku zremisują

4

Coś w tym może być .. pewnie szamani szaleją :D

0

Pisałem jak Holandia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?