11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, no chyba, że to mi się emocje udzielają po meczu :D
0
Tak !!! Będą emocje i karny będzie, tak uważam xD .. dla Japonii :D ale i tak przegrają
1
2;1 :D będzie dobrze xD oczywiście dla WKS
0
.. No dobra xd ja już nie pomyślałem że te dwie reprezentacje nie mają zawodnika Barcy xDD
0
Rezerwę rezerwy* chciałeś powiedzieć ;)
1
Choć gdzieś czytałem, że on prosił o wysłuchanie ofert od Barcelony .. no kurde xd
1
Dokładnie :D
0
13 ;)
0
Wolny + Pirlo = Kosmos :D
1
W jego przypadku jak nie zobaczę oficjalki nie uwierzę :D
0
Baines z tą 3 mnie irytuje .. zupełnie jakbym widział Bale'a w Tottenhamie :D
0
Transparent argentyński na temat Falklandów na pewno :D dlatego tam uderzają xd
2
Jeden z lepszych jakie ja widziałem xD
0
Może nie Mundialu, ale fazy grupowej na pewno ;)
4
Niech tak zostanie :D
1
Żeby mecz o naprawdę fantastycznej godzinie ( 3:00 ) był równie porywający :D
0
Szkoda że Mario nie strzelił, nie dość że to by była bramka cudo to jeszcze wynik super :D
4
" Jak nasi ze sztabu padają,to naprawdę jesteśmy potęgą w kontuzjach! " komentarz na stronie Arsenalu :D
0
hahhaahhahah, pozdro z podłogi :D
1
xD Jest dobrze :D
1
hhahahahahahah noooo :D
0
Może jeśli chodzi o wynik .. powtórka z rozrywki ? xD
0
dzięki :D jakoś nie mogłem skojarzyć
0
Kim są ci komentatorzy .. ?
0
ja się zacząłem zastanawiać czemu na Włochów postawiłem :D
0
Oglądam :D ale tak się zastanawiam nad tamtym hitem, którym bardziej będę żył
0
Ktoś może mi coś powiedzieć o grze Portugalii ? :D Mają szanse z Niemcami ? ( Pomijam to, że tam jest Ronaldo xd )
0
Chyba że organizatorem jest Polska, wtedy pewne jest że Polacy przegrają lub w najlepszym przypadku zremisują
4
Coś w tym może być .. pewnie szamani szaleją :D
0
Pisałem jak Holandia :D