1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj jak szkoda, że Kun nie zagra
0
To będzie coś pięknego jak Leo pobije rekord legendy realu w liczbie strzelonych goli w GD na Santiago
0
Jak zwykle macie problem z minusami
0
Popełnił błąd przy dośrodkowaniu, ale tak top macie racje, dobry mecz Łukasza
0
VV czy też Pinto grają nogami jak inni bramkarze
0
Dokładnie, przyroda jest również w szkole średniej
0
I tak ma więcej asyst niż Ronaldo
0
Nam wszyscy zazdroszczą Messiego, Iniesty, Xaviego, Pique, Cesca
0
Trudno im przyznać, że z Isco zrobią to samo co z Kaką
0
Arsenal czy Liverpool?
0
A teraz zagadka; Dlaczego zagra Xavi?:)
0
No i co z tego?
0
Może po prostu zapomnieli
0
Silva, Navas, Nasri koksy nie z tej ziemi
0
"Wygra ten kto będzie częściej przy piłce" czyżby mała podpowiedź kto zagra w pomocy. A tak ma serio to posiadanie nie jest najważniejsze
0
Coś czuje, że w Manchesterze wygramy 3-2 po mega zajebistym meczu. A tak w ogóle to dzień idealny, 2 złote medale, wysoka wygrana Barcelony, brakuje jeszcze straty punktów realu, ale to dopiero jutro. Trochę szkoda mini GD.
0
No sentymenty, to na pewno pozwoliło by się utrzymać na szczycie
0
Niech Ney, Alexis czy też Fabregas uderzają czasem wolne, a nie ładuje wszystko Messi albo Xavi
0
Za mniej niż rok będzie pierwszy, oczywiście jak nie będą go męczyć kontuzje
0
Basti
Cesc "zjada" Xaviego od 2 sezonów
PS czemu nie mogę odpisać temu u góry
0
Jeszcze raz, tym razem po polsku
0
Jeszcze raz po polsku
0
Cesc grał w Anglii, więc to on powinien zagrać razem z Iniestą
0
Ja wierze:) Ja nawet wierzyłem, że odrobimy straty z Bayernem :D
0
Sam jest dzieckiem i chodzi to gimnazjum, a tu udaje nie wiadomo kogo
0
Pewnie tak będzie, Damianie:D
0
Widzę, że przybyłeś tu ze względu na Neymara, wiec pewni nie wiesz, że LM to zupełnie co innego
0
"zle" domyŚl siĘ
0
"zla pisownie dostac" ty też
0
Dobra nie podniecać się City to nie Rayo i o zwycięstwo będzie naprawdę ciężko