0

Oj jak szkoda, że Kun nie zagra

0

To będzie coś pięknego jak Leo pobije rekord legendy realu w liczbie strzelonych goli w GD na Santiago

0

Jak zwykle macie problem z minusami

0

Popełnił błąd przy dośrodkowaniu, ale tak top macie racje, dobry mecz Łukasza

0

VV czy też Pinto grają nogami jak inni bramkarze

0

Dokładnie, przyroda jest również w szkole średniej

0

I tak ma więcej asyst niż Ronaldo

0

Nam wszyscy zazdroszczą Messiego, Iniesty, Xaviego, Pique, Cesca

0

Trudno im przyznać, że z Isco zrobią to samo co z Kaką

0

Arsenal czy Liverpool?

0

A teraz zagadka; Dlaczego zagra Xavi?:)

0

No i co z tego?

0

Może po prostu zapomnieli

0

Silva, Navas, Nasri koksy nie z tej ziemi

0

"Wygra ten kto będzie częściej przy piłce" czyżby mała podpowiedź kto zagra w pomocy. A tak ma serio to posiadanie nie jest najważniejsze

0

Coś czuje, że w Manchesterze wygramy 3-2 po mega zajebistym meczu. A tak w ogóle to dzień idealny, 2 złote medale, wysoka wygrana Barcelony, brakuje jeszcze straty punktów realu, ale to dopiero jutro. Trochę szkoda mini GD.

0

No sentymenty, to na pewno pozwoliło by się utrzymać na szczycie

0

Niech Ney, Alexis czy też Fabregas uderzają czasem wolne, a nie ładuje wszystko Messi albo Xavi

0

Za mniej niż rok będzie pierwszy, oczywiście jak nie będą go męczyć kontuzje

0

Basti
Cesc "zjada" Xaviego od 2 sezonów

PS czemu nie mogę odpisać temu u góry

0

Jeszcze raz, tym razem po polsku

0

Jeszcze raz po polsku

0

Cesc grał w Anglii, więc to on powinien zagrać razem z Iniestą

0

Ja wierze:) Ja nawet wierzyłem, że odrobimy straty z Bayernem :D

0

Sam jest dzieckiem i chodzi to gimnazjum, a tu udaje nie wiadomo kogo

0

Pewnie tak będzie, Damianie:D

0

Widzę, że przybyłeś tu ze względu na Neymara, wiec pewni nie wiesz, że LM to zupełnie co innego

0

"zle" domyŚl siĘ

0

"zla pisownie dostac" ty też

0

Dobra nie podniecać się City to nie Rayo i o zwycięstwo będzie naprawdę ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?