0

Dajcie mi linka do bramek

0

Trochę się bałem, że Kamil przegra, ale udało mu sie wygrać. Kamil jesteś wielki!

0

A obrona jak?

0

Oglądałem skoki, mógłby mi ktoś powiedzieć jak gra Barca?

0

Jego i Morgiego mona bez końca oglądać w locie

0

Złoto. Trzecie złoto na tej olimpiadzie!!!

0

Yaya sabotażysta;)

0

W meczu z MC chce zobaczyć Cesca w podstawowym w środku pola

0

Figo czy to ten woźny?

0

Cesc na DP? Żartujesz?

0

BJJ
A w czym Alexis jest lepszy od Pedro? Że kosztował sporo kasy to nie znaczy, że trzeba go wychwalać pod niebiosa i czynić go najlepszym piłkarzem świata

0

Szkoda twojego pytania, bo ocena raczej się nie zmieni. A co do samych słów to masz całkowitą racje

0

Thiago sam się się sprzedał

0

Kolejny najemnik

0

Legenda!

0

Xavi 6.5 Cesc 6 hahahhahaha

0

Isco na PO:)

0

Nie damy rady im wbić 3 na wyjeździe

0

Czeka na zielone światło od lekarzy

0

Dla wielu na tej stronie mecz z MC przegraliśmy od razu po losowaniu

0

Trzeba zaskoczyć przeciwnika:D

0

Oj tam:)

0

Dzidzia, masz Beckchama, chociaż i Wilshere tak umie

0

0

Te jego kilometrowe piły na nos

0

W każdej drużynie jest piłkarz co symuluje. Pamiętam taką sytuacje (chyba w pucharze konfederacji) co Neymara powietrze przewróciło:D

0

Z łokcia togo nie uderzył, bardziej dostała liścia w szyję

0

Położył rękę hahaha

0

Włącz PESa:)

0

A ile miał kluczowych podań?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?