1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie mi linka do bramek
0
Trochę się bałem, że Kamil przegra, ale udało mu sie wygrać. Kamil jesteś wielki!
0
A obrona jak?
0
Oglądałem skoki, mógłby mi ktoś powiedzieć jak gra Barca?
0
Jego i Morgiego mona bez końca oglądać w locie
0
Złoto. Trzecie złoto na tej olimpiadzie!!!
0
Yaya sabotażysta;)
0
W meczu z MC chce zobaczyć Cesca w podstawowym w środku pola
0
Figo czy to ten woźny?
0
Cesc na DP? Żartujesz?
0
BJJ
A w czym Alexis jest lepszy od Pedro? Że kosztował sporo kasy to nie znaczy, że trzeba go wychwalać pod niebiosa i czynić go najlepszym piłkarzem świata
0
Szkoda twojego pytania, bo ocena raczej się nie zmieni. A co do samych słów to masz całkowitą racje
0
Thiago sam się się sprzedał
0
Kolejny najemnik
0
Legenda!
0
Xavi 6.5 Cesc 6 hahahhahaha
0
Isco na PO:)
0
Nie damy rady im wbić 3 na wyjeździe
0
Czeka na zielone światło od lekarzy
0
Dla wielu na tej stronie mecz z MC przegraliśmy od razu po losowaniu
0
Trzeba zaskoczyć przeciwnika:D
0
Oj tam:)
0
Dzidzia, masz Beckchama, chociaż i Wilshere tak umie
0
0
Te jego kilometrowe piły na nos
0
W każdej drużynie jest piłkarz co symuluje. Pamiętam taką sytuacje (chyba w pucharze konfederacji) co Neymara powietrze przewróciło:D
0
Z łokcia togo nie uderzył, bardziej dostała liścia w szyję
0
Położył rękę hahaha
0
Włącz PESa:)
0
A ile miał kluczowych podań?