1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy ostatnio trzy pierwsze zespoły La Liga miały tyle samo punktów?
Przed rozpoczęciem ligi:D
0
Nie ma :)
0
Super, że na MC będzie gotów
0
Napisz mu na pw jak chcesz popytać z nim
0
To tak real krzyczy*
0
La decima nasza! A nie, to tak tak krzyczy.
Nie mną ci się za bardzo podniecać, ważne, że są 3 pkt
0
Jak nie strzeli z RSSS to znowu będzie na liście transferowej:)
0
Dzisiaj nikt, w końcu 2 gole i asysta:)
0
Pierwsza połowa dość słaba. Nie my, a Sewilla dyktowała warunki. Zaś druga część spotkania dużo lepsza. Messi 2 gole i asysta, oby tak dalej. Iniesta, Alexis, Song też na "+". O ile pierwsza połowę ocenianym na 3/10 to w drugiej należy im się porządna 7/10
0
Popełnił dwa błędy, ale ogólnie to dobrze
0
Gramy 4-5-1
0
Widzicie jak Messi układa stopę
0
Był i ślepy by go zauważył
0
No dobrze gra dzisiaj
0
Prezent od sędziego, bramka Alexisa
0
To gdzie mamy o tym pisać? Nie samą Barcą człowiek żyje:)
0
A teraz dajcie mi dobrego linka, najlepiej na priv
0
Bo Kamil Stoch to socios i wygrał złoto olimpijskie
0
Chyba dziś nie usnę, takie emocje
0
Spać gimbie, bo jutro szkoła
0
Chyba nawet porażka Barcy (odpukać) nie popsuje mi humoru. KAMIL JESTEŚ WIELKI!
PS. Koleś który usuwa komentarze to zwykły "polaczek"
0
https://www.facebook.com/KamilStochMistrzemOlimpijskim?fref=ts
Już 13k polubień
0
pewnie jakiś icemen czy jakoś tak usuwa
0
Płacze:)
0
Nie italo się Adamowi, udało się Kamilowi
0
Ja
0
MAMY ZŁOTO!!! KAMIL JESTEŚ WIELKI!!!
Teraz czas, żeby Barca rozgromiła Sewille.
0
Jprdl STOCH!!!
0
Kolejne 250 przed nim
0
Bale nie strzela - drewno
Bale strzela - jest lepszy od Messiego i Cr razem wziętych:D