0

Kiedy ostatnio trzy pierwsze zespoły La Liga miały tyle samo punktów?
Przed rozpoczęciem ligi:D

0

Nie ma :)

0

Super, że na MC będzie gotów

0

Napisz mu na pw jak chcesz popytać z nim

0

To tak real krzyczy*

0

La decima nasza! A nie, to tak tak krzyczy.
Nie mną ci się za bardzo podniecać, ważne, że są 3 pkt

0

Jak nie strzeli z RSSS to znowu będzie na liście transferowej:)

0

Dzisiaj nikt, w końcu 2 gole i asysta:)

0

Pierwsza połowa dość słaba. Nie my, a Sewilla dyktowała warunki. Zaś druga część spotkania dużo lepsza. Messi 2 gole i asysta, oby tak dalej. Iniesta, Alexis, Song też na "+". O ile pierwsza połowę ocenianym na 3/10 to w drugiej należy im się porządna 7/10

0

Popełnił dwa błędy, ale ogólnie to dobrze

0

Gramy 4-5-1

0

Widzicie jak Messi układa stopę

0

Był i ślepy by go zauważył

0

No dobrze gra dzisiaj

0

Prezent od sędziego, bramka Alexisa

0

To gdzie mamy o tym pisać? Nie samą Barcą człowiek żyje:)

0

A teraz dajcie mi dobrego linka, najlepiej na priv

0

Bo Kamil Stoch to socios i wygrał złoto olimpijskie

0

Chyba dziś nie usnę, takie emocje

0

Spać gimbie, bo jutro szkoła

0

Chyba nawet porażka Barcy (odpukać) nie popsuje mi humoru. KAMIL JESTEŚ WIELKI!

PS. Koleś który usuwa komentarze to zwykły "polaczek"

0

0

pewnie jakiś icemen czy jakoś tak usuwa

0

Płacze:)

0

Nie italo się Adamowi, udało się Kamilowi

0

Ja

0

MAMY ZŁOTO!!! KAMIL JESTEŚ WIELKI!!!

Teraz czas, żeby Barca rozgromiła Sewille.

0

Jprdl STOCH!!!

0

Kolejne 250 przed nim

0

Bale nie strzela - drewno
Bale strzela - jest lepszy od Messiego i Cr razem wziętych:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?