1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie miała być ironia;)
0
Koledzy po szkole wypadną?
0
Już się zaczyna hahah
0
I już go lubię;)
0
Już wcześniej pisałem, że Pique wraca do formy to się ze mnie śmialiście, a teraz sami widzicie, że miałem racje
0
Chociaż w Niemczech na każdym stadionie jest prawie komplet
0
W ekstraklasie można położyć o wyniku 40 000
0
Niech płaci i tak Messi odmówi
0
Alexis brawo dobry mecz
0
Możesz obu ja też lubię Barca co nie przeszkadza w kibicowaniu Milanowi:p
0
Niech płaci nawet miliard euro, ja jestem spokojny o Leo
0
Jak z ta Valencią przejmie ją ten azjata? Czytałem gdzieś, że są dwie lepsze oferty niż ta miliardera z Singapuru
0
Fajnie by było gdy po tym sezonie zakończył karierę
0
Na pewno to będzie miało znaczenie w LM
0
Lisa angielska=Liga najemników
0
Ja dałem
0
Gerard ma więcej
0
Albo jeszcze RvP słyszałem, że chce odejść z MU
0
Wiem kto to jest, grał w Milanie. Trochę szklany to on jest, na rezerwowego to by się nadawał. Chociaż nie wiem jak on sobie radzi w Brazylii. Na Suareza to trzeba by było wyłożyć z 50 mln. Przychodzi mi jeszcze na myśl taki napastnik jak Dzeko
0
No to może Pato, chociaż nie wiem jak on sobie radzi
0
Isco też mówił, że real to arogancki klub i woli Barce:D
0
Wysoki (192 cm), silny, dobrze grą głowa ,30 lat
0
Adebayor by się nadawał, przynajmniej z Cesckiem się świetnie rozumie
0
Tak jak w innym artykule ktoś napisał Adebayor był by ciekawa opcją
0
Słoma
Dobry pomysł
0
Nie wiem kto jest powołany, bo nie czytałem artykułu;P dobrze by było jakby w tym artykule była lista powołanych na mecz;)
0
Liczę, że w pomocy zagra Busi, Song i Cesc
0
Oby trafił nam się prezes ekonomista
0
Ładnie, a teraz siusiu, paciorek i spać
0
I grając słabo wygrywa,a co jeśli zaczną dobrze grać?