0

To nie miała być ironia;)

0

Koledzy po szkole wypadną?

0

Już się zaczyna hahah

0

I już go lubię;)

0

Już wcześniej pisałem, że Pique wraca do formy to się ze mnie śmialiście, a teraz sami widzicie, że miałem racje

0

Chociaż w Niemczech na każdym stadionie jest prawie komplet

0

W ekstraklasie można położyć o wyniku 40 000

0

Niech płaci i tak Messi odmówi

0

Alexis brawo dobry mecz

0

Możesz obu ja też lubię Barca co nie przeszkadza w kibicowaniu Milanowi:p

0

Niech płaci nawet miliard euro, ja jestem spokojny o Leo

0

Jak z ta Valencią przejmie ją ten azjata? Czytałem gdzieś, że są dwie lepsze oferty niż ta miliardera z Singapuru

0

Fajnie by było gdy po tym sezonie zakończył karierę

0

Na pewno to będzie miało znaczenie w LM

0

Lisa angielska=Liga najemników

0

Ja dałem

0

Gerard ma więcej

0

Albo jeszcze RvP słyszałem, że chce odejść z MU

0

Wiem kto to jest, grał w Milanie. Trochę szklany to on jest, na rezerwowego to by się nadawał. Chociaż nie wiem jak on sobie radzi w Brazylii. Na Suareza to trzeba by było wyłożyć z 50 mln. Przychodzi mi jeszcze na myśl taki napastnik jak Dzeko

0

No to może Pato, chociaż nie wiem jak on sobie radzi

0

Isco też mówił, że real to arogancki klub i woli Barce:D

0

Wysoki (192 cm), silny, dobrze grą głowa ,30 lat

0

Adebayor by się nadawał, przynajmniej z Cesckiem się świetnie rozumie

0

Tak jak w innym artykule ktoś napisał Adebayor był by ciekawa opcją

0

Słoma
Dobry pomysł

0

Nie wiem kto jest powołany, bo nie czytałem artykułu;P dobrze by było jakby w tym artykule była lista powołanych na mecz;)

0

Liczę, że w pomocy zagra Busi, Song i Cesc

0

Oby trafił nam się prezes ekonomista

0

Ładnie, a teraz siusiu, paciorek i spać

0

I grając słabo wygrywa,a co jeśli zaczną dobrze grać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?