1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdejmcie te klapki z oczu Alexis NIE NADAJE SIĘ DO BARCY
0
Pisałem to przed meczem, że jak Messi jest na boisku to Alexisa własne nogi kiwają
0
Dokładnie ATM na mistrza!!!
0
Ja wiem, że Milan się odrodzi, tylko trzeba czasu:)
0
Neymar co?
0
No jak to pomoc bez Xaviego albo Iniesty, jak by to wyglądało?
0
I tak jest cienki i mam nadzieje, że po sezonie z nim się pożegnamy
0
Ja się będę cieszył jak Atletico zgarnie majstra, przerwie hegemonie Barcy i realu
0
"Xavi tak dużo daje Barcelonie" hahahahahaha
0
Tak, śpij dalej
0
"pseudochuje":D
0
Jak nie ma Leo na boisku, taka prawda
0
No przynajmniej jeden mądry
0
On zawsze gra na prawej
0
Jak gra Cesc i Montoya?
0
Ciekawe jak zagra Alexis wiedząc, że Messi jest na boisku
0
No i ruskie strzelają na 2-0
0
"Gra nogami jest ważna" a ja myślę, że jednak gra nogami u bramkarza nie jest najważniejsza. Valdes gra nogami tak jak każdy inny bramkarz, nie widzę różnicy grą nogami między nim, a np: Szczęsnym. Postawcie sobie na bramkę Xaviego on dobrze gra nogami. Nie wiem czy wiecie, ale bramkarz ma inne zadania niż rozgrywanie.
0
Ogląda ktoś skoki? Niezłe jaja są
0
Jak był remis czy porażka to nic nie piszecie
0
Chce mieć takie ciało w wieku 38 lat:D
0
Tylko, że Messi z niczego potrafi strzelić. Na siłę to wy robicie z Alexisa jakiegoś bożka, a on gra na takim samym poziomie co Pedro.
0
Chyba nie dałby rady;)
0
Szanse na porażkę Bacy są małe. Levante przegrało pierwszy mecz 7-0. Nie liczę, że będzie taki sam wynik, ale nie oszukujmy się wygraną Levante to będzie spora niespodzianka.
0
Wysoko czyli ile, 59869688-0?:D
0
Wynik 4-1 Messi 3, Pedro:)
0
A kiedy to zostanie wprowadzone?
0
Ja bym zrobił wymianę za Alexisa
0
Mi też się tak zrobiło:(
0
Ney i Bale mają podobne statystyki tylko, że Bale sporo mniej grał. Nie dziwi mnie, że Bale jest wyżej, w końcu został wybrany najlepszym zawodnikiem BPL, a Ney dopiero przybył do europy.;)