0

Zdejmcie te klapki z oczu Alexis NIE NADAJE SIĘ DO BARCY

0

Pisałem to przed meczem, że jak Messi jest na boisku to Alexisa własne nogi kiwają

0

Dokładnie ATM na mistrza!!!

0

Ja wiem, że Milan się odrodzi, tylko trzeba czasu:)

0

Neymar co?

0

No jak to pomoc bez Xaviego albo Iniesty, jak by to wyglądało?

0

I tak jest cienki i mam nadzieje, że po sezonie z nim się pożegnamy

0

Ja się będę cieszył jak Atletico zgarnie majstra, przerwie hegemonie Barcy i realu

0

"Xavi tak dużo daje Barcelonie" hahahahahaha

0

Tak, śpij dalej

0

"pseudochuje":D

0

Jak nie ma Leo na boisku, taka prawda

0

No przynajmniej jeden mądry

0

On zawsze gra na prawej

0

Jak gra Cesc i Montoya?

0

Ciekawe jak zagra Alexis wiedząc, że Messi jest na boisku

0

No i ruskie strzelają na 2-0

0

"Gra nogami jest ważna" a ja myślę, że jednak gra nogami u bramkarza nie jest najważniejsza. Valdes gra nogami tak jak każdy inny bramkarz, nie widzę różnicy grą nogami między nim, a np: Szczęsnym. Postawcie sobie na bramkę Xaviego on dobrze gra nogami. Nie wiem czy wiecie, ale bramkarz ma inne zadania niż rozgrywanie.

0

Ogląda ktoś skoki? Niezłe jaja są

0

Jak był remis czy porażka to nic nie piszecie

0

Chce mieć takie ciało w wieku 38 lat:D

0

Tylko, że Messi z niczego potrafi strzelić. Na siłę to wy robicie z Alexisa jakiegoś bożka, a on gra na takim samym poziomie co Pedro.

0

Chyba nie dałby rady;)

0

Szanse na porażkę Bacy są małe. Levante przegrało pierwszy mecz 7-0. Nie liczę, że będzie taki sam wynik, ale nie oszukujmy się wygraną Levante to będzie spora niespodzianka.

0

Wysoko czyli ile, 59869688-0?:D

0

Wynik 4-1 Messi 3, Pedro:)

0

A kiedy to zostanie wprowadzone?

0

Ja bym zrobił wymianę za Alexisa

0

Mi też się tak zrobiło:(

0

Ney i Bale mają podobne statystyki tylko, że Bale sporo mniej grał. Nie dziwi mnie, że Bale jest wyżej, w końcu został wybrany najlepszym zawodnikiem BPL, a Ney dopiero przybył do europy.;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?