0

A może Abate z Milanu?

0

Ale by były emocje jakby mecz o mistrzostwo toczył się w ostatniej kolejce

0

Nie tylko tobie

0

Dawać stać was na wygraną!

0

Stracimy

0

O to zaskoczenie

0

Valdes!

0

Na +
Pedro
Pique
Marche
Reszta przeciętnie,

0

No slabu gra. Ja bym zdjął Xaviego, a Cesca cofną do pomocy, na "9" Messi

0

Pobawię się w trenera, a wiec zmiany w drugiej połowie;
Xavi->Messi
Alexis->Neymar

0

Hehe Polska flaga:D

0

Pique

0

Ney czyżby za Alexisa?

0

Ale w ofensywie Pedro

0

Pedro na chwile obecną najlepiej

0

To jakby napisał Ś.P Miki_Messi2001, dzisiaj "pim pam i gol"

0

Dajcie mu bana

0

Szkoda, że redakcja go "zabiła" ja go lubiłem

0

I Alexis

0

Ktoś pisał, że Dani nie ma rytmu:D
http://instagram.com/p/iCBELMuHwr/

0

Nie ważne ile, ważne aby wygrać!

0

Ban za przeklinanie powinien być!

0

I cofnąć Cesca do pomocy wtedy będzie dziurawił obronę prostopadłym podaniami:)

0

Ney i Messi w drugiej na zmęczone Atletico

0

Szkoda, że już Miki nie istnieje, ciekawe co by napisał:)

0

Liczę, że to będzie świetne widowisko z dużą ilością bramek

0

Po szalonym meczu 3-5

0

Sezon ma raczej z głowy. Najważniejsze to, żeby mu się nic nie stało poważnego. Szkoda mi go, bo on tych upadków już kilka zaliczył w swojej karierze

0

Widzieliście?

0

Dobre oceny

PS. No kurde, ale szkoda mi, że to koniec Mikiego (chociaż i tak sie domyślałem, że to troll) Przez ponad rok, robił ludzi w konia, aż w pewnym momencie zacząłem myśleć, że to naprawdę Mikołaj z Warszawy, który ma jakieś problemy psychiczne:) Zawsze jak coś napisał to dostawał mnóstwo odpowiedzi, czasem pisał dość sensownie. Brawo dla tego chłopaka za stworzenie takiej postaci jaką był Miki_Messi2001. Będzie mi trochę go brakować. Oby nie było jakiś durnych prób kontynuacji Mikigo, bo Miki był jeden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?