1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może Abate z Milanu?
0
Ale by były emocje jakby mecz o mistrzostwo toczył się w ostatniej kolejce
0
Nie tylko tobie
0
Dawać stać was na wygraną!
0
Stracimy
0
O to zaskoczenie
0
Valdes!
0
Na +
Pedro
Pique
Marche
Reszta przeciętnie,
0
No slabu gra. Ja bym zdjął Xaviego, a Cesca cofną do pomocy, na "9" Messi
0
Pobawię się w trenera, a wiec zmiany w drugiej połowie;
Xavi->Messi
Alexis->Neymar
0
Hehe Polska flaga:D
0
Pique
0
Ney czyżby za Alexisa?
0
Ale w ofensywie Pedro
0
Pedro na chwile obecną najlepiej
0
To jakby napisał Ś.P Miki_Messi2001, dzisiaj "pim pam i gol"
0
Dajcie mu bana
0
Szkoda, że redakcja go "zabiła" ja go lubiłem
0
I Alexis
0
Ktoś pisał, że Dani nie ma rytmu:D
http://instagram.com/p/iCBELMuHwr/
0
Nie ważne ile, ważne aby wygrać!
0
Ban za przeklinanie powinien być!
0
I cofnąć Cesca do pomocy wtedy będzie dziurawił obronę prostopadłym podaniami:)
0
Ney i Messi w drugiej na zmęczone Atletico
0
Szkoda, że już Miki nie istnieje, ciekawe co by napisał:)
0
Liczę, że to będzie świetne widowisko z dużą ilością bramek
0
Po szalonym meczu 3-5
0
Sezon ma raczej z głowy. Najważniejsze to, żeby mu się nic nie stało poważnego. Szkoda mi go, bo on tych upadków już kilka zaliczył w swojej karierze
0
Widzieliście?
0
Dobre oceny
PS. No kurde, ale szkoda mi, że to koniec Mikiego (chociaż i tak sie domyślałem, że to troll) Przez ponad rok, robił ludzi w konia, aż w pewnym momencie zacząłem myśleć, że to naprawdę Mikołaj z Warszawy, który ma jakieś problemy psychiczne:) Zawsze jak coś napisał to dostawał mnóstwo odpowiedzi, czasem pisał dość sensownie. Brawo dla tego chłopaka za stworzenie takiej postaci jaką był Miki_Messi2001. Będzie mi trochę go brakować. Oby nie było jakiś durnych prób kontynuacji Mikigo, bo Miki był jeden