0

W życiu nie przejdzie, są tacy piłkarze których za pieniądze nie kupisz

0

Dokładnie, nie ma aż tak wielkiego problemy

0

To co za problem, żeby rodzice się przeprowadzili do Barcelony prywatnie

0

Pamiętam jak strzelił 2 bramki przeciwko Bayerowi

0

Brazylia nigdy nie przegrają meczu z Garinchą i Pele w składzie

0

Chodziło mi o konkretną wadę:)

0

Dlaczego on nosił okulary

0

Okularki miał zajebiste:)

0

Jak zwykle zagrają w małym finale, tak jak w 2006, 2010

0

Jest lepszy od Tello, to lepiej Cristiana wypożyczyć:)

0

Ważne, że w kopaną wygraliśmy

0

A to co się stało? Miałeś jakiś wypadek?

0

Ok jak chcesz Dziadzia:)

0

Pytam się, bo z jego danych wynika, że kibicuje Barcelonie od 1982 to szmat czasu. Wiem, że jest na emeryturze, bo kiedyś pisał:)

0

Don, może to głupie, ale ile ty masz lat?:)

0

Czytałem przed chwilą artykuł na wp.pl i piszą, że nic mu nie zagraża

0

A co się stało?

0

Miki porozmawiaj z dobrym psychologiem

0

Jeżeli dobrze wiem to wraca już w styczniu, ale mogę się mylić. Zrobił byś z nim wywiad i byś go wypytał o wszystko

0

Albo Messi z Milanem albo Alexis z Realem

0

A sędzia gwiazda spalonego:D

0

Nie można wrzucić całego wywiadu?

0

Brazylijczycy to spoko ludzie

0

Raczej Ney, Dani i Adriano

0

Messi wcale taki drobny nie jest:D

0

Historia lubi się powtarzać. Czyżby to był nowy Leo?

0

Najlepsza

0

Odzyskał Pedro, Pique też powoli łapę formę, Bartra i Alexis dostali kredyt zaufania i prozę jak sobie grają, S. Roberto zaczyna coraz częściej grać. Martino to dobry trener, tylko te media..

0

Obciągnąć to Ci może ojciec spodnie z du*y

0

Najlepszy zawodnik- Cesc i Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?