1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W życiu nie przejdzie, są tacy piłkarze których za pieniądze nie kupisz
0
Dokładnie, nie ma aż tak wielkiego problemy
0
To co za problem, żeby rodzice się przeprowadzili do Barcelony prywatnie
0
Pamiętam jak strzelił 2 bramki przeciwko Bayerowi
0
Brazylia nigdy nie przegrają meczu z Garinchą i Pele w składzie
0
Chodziło mi o konkretną wadę:)
0
Dlaczego on nosił okulary
0
Okularki miał zajebiste:)
0
Jak zwykle zagrają w małym finale, tak jak w 2006, 2010
0
Jest lepszy od Tello, to lepiej Cristiana wypożyczyć:)
0
Ważne, że w kopaną wygraliśmy
0
A to co się stało? Miałeś jakiś wypadek?
0
Ok jak chcesz Dziadzia:)
0
Pytam się, bo z jego danych wynika, że kibicuje Barcelonie od 1982 to szmat czasu. Wiem, że jest na emeryturze, bo kiedyś pisał:)
0
Don, może to głupie, ale ile ty masz lat?:)
0
Czytałem przed chwilą artykuł na wp.pl i piszą, że nic mu nie zagraża
0
A co się stało?
0
Miki porozmawiaj z dobrym psychologiem
0
Jeżeli dobrze wiem to wraca już w styczniu, ale mogę się mylić. Zrobił byś z nim wywiad i byś go wypytał o wszystko
0
Albo Messi z Milanem albo Alexis z Realem
0
A sędzia gwiazda spalonego:D
0
Nie można wrzucić całego wywiadu?
0
Brazylijczycy to spoko ludzie
0
Raczej Ney, Dani i Adriano
0
Messi wcale taki drobny nie jest:D
0
Historia lubi się powtarzać. Czyżby to był nowy Leo?
0
Najlepsza
0
Odzyskał Pedro, Pique też powoli łapę formę, Bartra i Alexis dostali kredyt zaufania i prozę jak sobie grają, S. Roberto zaczyna coraz częściej grać. Martino to dobry trener, tylko te media..
0
Obciągnąć to Ci może ojciec spodnie z du*y
0
Najlepszy zawodnik- Cesc i Neymar