0

A Pedro nie ma 3 w CdR

0

Cesc jeszcze jedną

0

Ja w niego wierzyłem zawsze.

0

Pedro najgorszy na boisku, zresztą jak zwykle..

0

No nie Barça znowu gol z dupy.Gdyby nie błędy obrońców przeciwnika i sędziów to pewnie by byli w strefie spadkowej ,takie gunwo grać no nie wierze kur(-)wa kur*WA!!I nie wierze no kur.wa i ten lamowaty pedro, nienawidze chłopa.Już chyba bardziej na grę dla Hiszpani zasługuje wawrzyniak."

MISTRZ

0

Mogliśmy go sprzedać do PSG

0

No jak nie:D

0

Nie będzie tragedii. Mamy kilku piłkarzy w formie (Cesc, Ney, Alexis, Pedro, Bartra) jeszcze Messi wróci. Gorzej niż z Bayernem na pewno nie będzie:)

0

Kogo to obchodzi?

0

Te mecze nijak się mają do meczów w LM

0

Sport zdecydowanie

0

Czerwona jak najbardziej zasłużenie dostał

0

Jprdl

0

Mnie to cieszy

0

Kruczek dobra robotę robi w skokach

0

Co oni dają w tych skokach :)

0

Hehe Mój stary avatar:D

0

Pewnie oglądasz Barca od tego sezonu

0

Czyli zagra S.Roberto w podstawowym

0

Już to widzę jak Leo idzie do Pepa. Barca mu tyle dała, a on miałby od tak odejść. Prędzej będą przedwczesne wybory zarządu niż Messi odejdzie

0

No i co z tego, że byś nakupił tylu graczy jak żadne z nich nie był by w połowie tak dobry jak Leo

0

A ja słyszałem że dorabia po nocach w jakimś barze:)

0

Nie starcza mu od 10 do 10:)

0

To wszystko wyjaśnia:)

0

„Ani ja, ani nikt z mojego otoczenia, nie prosił o poprawę kontraktu”

0

el conquistador
19 dni w serwisie, a prawie 450 komentarzy O.O

0

Nie da się wygrać meczu grając na stojąco. Myśleli, że sam się meczy wygra a tu kicha i został im tylko mały finał. Ronaldinho też dużo nie pokazał, oczywiście po za świetną bramką, którą zdobył. Ja z tego meczu zapamięta jak ściągali buty ze stóp Ronaldinho, czegoś takiego to jeszcze nie widziałem:)

0

I mi się podoba avatar

0

Ronaldinho przepiękna bramka z wolnego. Moim zdaniem on i Cr7 najlepiej wykonują rzuty wolne

0

To już Gerard jest przystojniejszy od Alexisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?