1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Pedro nie ma 3 w CdR
0
Cesc jeszcze jedną
0
Ja w niego wierzyłem zawsze.
0
Pedro najgorszy na boisku, zresztą jak zwykle..
0
No nie Barça znowu gol z dupy.Gdyby nie błędy obrońców przeciwnika i sędziów to pewnie by byli w strefie spadkowej ,takie gunwo grać no nie wierze kur(-)wa kur*WA!!I nie wierze no kur.wa i ten lamowaty pedro, nienawidze chłopa.Już chyba bardziej na grę dla Hiszpani zasługuje wawrzyniak."
MISTRZ
0
Mogliśmy go sprzedać do PSG
0
No jak nie:D
0
Nie będzie tragedii. Mamy kilku piłkarzy w formie (Cesc, Ney, Alexis, Pedro, Bartra) jeszcze Messi wróci. Gorzej niż z Bayernem na pewno nie będzie:)
0
Kogo to obchodzi?
0
Te mecze nijak się mają do meczów w LM
0
Sport zdecydowanie
0
Czerwona jak najbardziej zasłużenie dostał
0
Jprdl
0
Mnie to cieszy
0
Kruczek dobra robotę robi w skokach
0
Co oni dają w tych skokach :)
0
Hehe Mój stary avatar:D
0
Pewnie oglądasz Barca od tego sezonu
0
Czyli zagra S.Roberto w podstawowym
0
Już to widzę jak Leo idzie do Pepa. Barca mu tyle dała, a on miałby od tak odejść. Prędzej będą przedwczesne wybory zarządu niż Messi odejdzie
0
No i co z tego, że byś nakupił tylu graczy jak żadne z nich nie był by w połowie tak dobry jak Leo
0
A ja słyszałem że dorabia po nocach w jakimś barze:)
0
Nie starcza mu od 10 do 10:)
0
To wszystko wyjaśnia:)
0
„Ani ja, ani nikt z mojego otoczenia, nie prosił o poprawę kontraktu”
0
el conquistador
19 dni w serwisie, a prawie 450 komentarzy O.O
0
Nie da się wygrać meczu grając na stojąco. Myśleli, że sam się meczy wygra a tu kicha i został im tylko mały finał. Ronaldinho też dużo nie pokazał, oczywiście po za świetną bramką, którą zdobył. Ja z tego meczu zapamięta jak ściągali buty ze stóp Ronaldinho, czegoś takiego to jeszcze nie widziałem:)
0
I mi się podoba avatar
0
Ronaldinho przepiękna bramka z wolnego. Moim zdaniem on i Cr7 najlepiej wykonują rzuty wolne
0
To już Gerard jest przystojniejszy od Alexisa