0

Milan dalej

0

Telloooooooooooooooo

0

Podoba mi sie ta Barca

0

Ależ zaje^ście grają

0

Co on ku%&a robi:D

0

Ogar te reklamy, bo to jest strasznie irytujące (korzystam z wersji mobilnej)

0

Sto razy bym wolał Boatenga

0

Ja chce Perdro na środku

0

Oby Real trafił na BVB:D

0

Ja chyba obejrzę Milan-Ajax

0

Miki skończyłeś medycynę, że się wypowiadasz?

0

Spójrz na statystyki

0

Forza Milan

0

I takie powinny być wyniki

0

Wolałbym zdjęcie

0

Bo Frank nie zasługuje na ZP

0

Ale tu dużo zakompleksionych osób

0

Podobnie napędzał jak Robben

0

Zaczął*

0

A czemu nie dać ZP Manuelowi? on też się przyczynił do wygrania potrójnej korony

0

Ribery to nich zapomni o ZP.

0

Na odebranie złotej piłki

0

To niech Cristiano się szykuje

0

A mi się wydaje, że to nie będzie liga niemiecka

0

Jest też taki jeden Polak, któremu kończy się kontakt. Silny, w miarę dobry technicznie i przede wszystkim tani

0

Chyba coś z nim nie tak w Menchesterze skoro za RvP chcą 45 mln

0

To w Argentynie się na**bie

0

To co w lato zaczynamy sagę "T.Silva blisko Barcy "

0

Tak powinien wyglądać kręgosłup tej drużyny
Nowy bramkarz- ----- - Pique - ----- - Alba
Song/Busi
Cesc - ----
----- - Messi - Neymar

0

Dla mnie celem numer 1 w okienku transferowym to pożegnanie 2 legend klubu Xaviego i Puyol (dla dobra drużyny), a w ich miejsce nowi, młodzi, bez jakich kolwiek kompleksów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?