1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Milan dalej
0
Telloooooooooooooooo
0
Podoba mi sie ta Barca
0
Ależ zaje^ście grają
0
Co on ku%&a robi:D
0
Ogar te reklamy, bo to jest strasznie irytujące (korzystam z wersji mobilnej)
0
Sto razy bym wolał Boatenga
0
Ja chce Perdro na środku
0
Oby Real trafił na BVB:D
0
Ja chyba obejrzę Milan-Ajax
0
Miki skończyłeś medycynę, że się wypowiadasz?
0
Spójrz na statystyki
0
Forza Milan
0
I takie powinny być wyniki
0
Wolałbym zdjęcie
0
Bo Frank nie zasługuje na ZP
0
Ale tu dużo zakompleksionych osób
0
Podobnie napędzał jak Robben
0
Zaczął*
0
A czemu nie dać ZP Manuelowi? on też się przyczynił do wygrania potrójnej korony
0
Ribery to nich zapomni o ZP.
0
Na odebranie złotej piłki
0
To niech Cristiano się szykuje
0
A mi się wydaje, że to nie będzie liga niemiecka
0
Jest też taki jeden Polak, któremu kończy się kontakt. Silny, w miarę dobry technicznie i przede wszystkim tani
0
Chyba coś z nim nie tak w Menchesterze skoro za RvP chcą 45 mln
0
To w Argentynie się na**bie
0
To co w lato zaczynamy sagę "T.Silva blisko Barcy "
0
Tak powinien wyglądać kręgosłup tej drużyny
Nowy bramkarz- ----- - Pique - ----- - Alba
Song/Busi
Cesc - ----
----- - Messi - Neymar
0
Dla mnie celem numer 1 w okienku transferowym to pożegnanie 2 legend klubu Xaviego i Puyol (dla dobra drużyny), a w ich miejsce nowi, młodzi, bez jakich kolwiek kompleksów