0

Po co te nerwy? Trzeba się wyluzować:)

0

Miał być lepszy od Messiego

0

Tego to akurat mi nie szkoda:)

0

Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby Xavi po mundialu zakończył karierę.

0

Nie dla wszystkich jest miejsce

0

Pedro

0

Różnica między Neyem a Gerardem jest taka, że ten pierwszy już jest crackiem i czołowa postacią Brazylii,a ten drugi (może kiedyś) będzie crackiem

0

Jakoś mnie nie przekonuje, ale z czasem kto wie..

0

Trochę to dziwne, że po jednym sezonie chciał sprzedać Cesca

0

Można spróbować z Celtickiem Song-Busi a przed nimi Iniesta

0

Ty jesteś internetowym trollem

0

Skończ pi**dolić

0

Wiedział*

0

Kompanego to z murawy wyciągają. Wczoraj Osvaldo nim tak zakręcił, że belg nie wyrzysk gdzie jest

0

Za 2 mln to brać i się nie zastanawiać

0

To i tak ze 30 mln trzeba będzie dopłacić

0

A może poszukajmy kogoś z poza europy

0

Po co Ci teraz bramkarz? Masz przecież VV i Pinto. Bramkarza kupi się w lato

0

Na co wam Pogba?

0

A później po okienku i wyjdzie, że transferem jest zdrowy Puyol:)

0

Po co nam pomocnik?

0

Bramkarz w lato

0

No i znowu będzie, że Silva blisko Barcy:D

0

Też bym chciał Luisa, ale raczej mało prawdopodobne, żeby do nas dołączył

0

Miki znowu mnie zaskoczyłeś O.O

0

Bramka miesiąca:D

0

To nie miała być odpowiedź:)

0

Ciekawe czy wykręcili Kompanego z murawy:) co zrobił Osvaldo to po prostu mistrzostwo;)

0

0

Oby się nie utopił po drodze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?