1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co te nerwy? Trzeba się wyluzować:)
0
Miał być lepszy od Messiego
0
Tego to akurat mi nie szkoda:)
0
Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby Xavi po mundialu zakończył karierę.
0
Nie dla wszystkich jest miejsce
0
Pedro
0
Różnica między Neyem a Gerardem jest taka, że ten pierwszy już jest crackiem i czołowa postacią Brazylii,a ten drugi (może kiedyś) będzie crackiem
0
Jakoś mnie nie przekonuje, ale z czasem kto wie..
0
Trochę to dziwne, że po jednym sezonie chciał sprzedać Cesca
0
Można spróbować z Celtickiem Song-Busi a przed nimi Iniesta
0
Ty jesteś internetowym trollem
0
Skończ pi**dolić
0
Wiedział*
0
Kompanego to z murawy wyciągają. Wczoraj Osvaldo nim tak zakręcił, że belg nie wyrzysk gdzie jest
0
Za 2 mln to brać i się nie zastanawiać
0
To i tak ze 30 mln trzeba będzie dopłacić
0
A może poszukajmy kogoś z poza europy
0
Po co Ci teraz bramkarz? Masz przecież VV i Pinto. Bramkarza kupi się w lato
0
Na co wam Pogba?
0
A później po okienku i wyjdzie, że transferem jest zdrowy Puyol:)
0
Po co nam pomocnik?
0
Bramkarz w lato
0
No i znowu będzie, że Silva blisko Barcy:D
0
Też bym chciał Luisa, ale raczej mało prawdopodobne, żeby do nas dołączył
0
Miki znowu mnie zaskoczyłeś O.O
0
Bramka miesiąca:D
0
To nie miała być odpowiedź:)
0
Ciekawe czy wykręcili Kompanego z murawy:) co zrobił Osvaldo to po prostu mistrzostwo;)
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,10679
0
Oby się nie utopił po drodze