1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawsza ta kłótnia od nie jednej książki;)
0
I tak najprzystojniejszym piłkarzem Barcelony jest Cesc:)
0
Wiceprezydent Barcelony
0
Dobrze mówi
0
Ja się cieszę, że taka gwiazda jak Suarez, który jest w światowej czołówce, zostaje w Liverpoolu. Lubię Liverpool, bo to wspaniały klub z bogatą historią. Zostanie Luisa w Liverpoolu to duży krok by powrócić na salony europejskie. My mamy atak kompletny, chociaż nie ukrywam, że z chęcią bym go ujrzał w koszulce Barcelony
0
No i bardzo dobrze, że zostanie w Liverpoolu
0
Mógłbyś mi dać link do tego artykułu?
0
Kiedy są wybory zarządu?
0
A może Victor odchodzi dzięki zarządowi ?
0
To się chłopak zdenerwował, ale wcale mu się nie dziwie
0
Grałem Barcą na Real to tylko o Karimie wspomniał, cham:D
0
Współpraca Alexisa i Cesca w meczu z Getafe będzie bardzo ważna
0
Albo Ferarri z salonu :D
0
Oby był w pełnił zdrów to sam City rozniesie :)
0
Była niegrzeczna, wiec nie dostanie prezentu :D
0
Nie mogę się doczekać jego powrotu.
0
On lepiej niech nie przedłuża umowy
0
A Benzemie czego życzysz?
0
AVB też jest wolny, a jak się Barcelona postara to może Smude z Wisły uda się wyciągnąć
0
niszczą*
0
Szkoda, że musi chodzić na te głupie konferencje prasowe
0
Naprawdę ciekawy felieton. Dobrze, że nie tylko ja widzę, że problem Barcelony leży po części na bokach obrony. Co do Xaviego i Puyola to sama prawda. Dali drużynie ile mogli. Takie są uroki sportowca, że w pewnym czasie ciało mówi "pas" i przychodzi pora by się pożegnać ze sportem. Zrozumiałbym ich tak częsta grę (przeważnie Xaviego) jeżeli w klubie nie było by widać żadnego zastępcy. Ale tak nie jest. Są przecież tacy piłkarze jak Cesc, Sergi, czy Bartra, którzy mogą z powodzeniem zastąpić Xaviego i Carlesa. Przydało by się również trochę siły fizycznej, bo samą technika nie da się wygrać (mecz z Bayernem). Pora zrobić przewidzenie składu. Każdy miał żal, że odchodzi Ronaldinno, a co po jego odejściu się stało to chyba każdy wie.
0
Jak podkreślił "do pracy" pewnie do szkoły idziesz
0
Co za bramka
0
R10 geniusz
0
Kogo to obchodzi?
0
Przeżywa druga młodość
0
Brdzie grał Ronaldinho w dzisiejszym meczu?
0
No i?
0
No tak, ale tu połowa dodawanych komentarzy jest beznadziejnych np:"Oglądam po hiszpańsku więc rozdaję cukierki za cytaty z komentarza Iwańskiego. Nie krępujcie się, chodźcie po cukierki, dzieci"
To już Miki który ma 12 lat potrafi dużo mądrzejszy i ciekawszy post napisać