0

Ciekawsza ta kłótnia od nie jednej książki;)

0

I tak najprzystojniejszym piłkarzem Barcelony jest Cesc:)

0

Wiceprezydent Barcelony

0

Dobrze mówi

0

Ja się cieszę, że taka gwiazda jak Suarez, który jest w światowej czołówce, zostaje w Liverpoolu. Lubię Liverpool, bo to wspaniały klub z bogatą historią. Zostanie Luisa w Liverpoolu to duży krok by powrócić na salony europejskie. My mamy atak kompletny, chociaż nie ukrywam, że z chęcią bym go ujrzał w koszulce Barcelony

0

No i bardzo dobrze, że zostanie w Liverpoolu

0

Mógłbyś mi dać link do tego artykułu?

0

Kiedy są wybory zarządu?

0

A może Victor odchodzi dzięki zarządowi ?

0

To się chłopak zdenerwował, ale wcale mu się nie dziwie

0

Grałem Barcą na Real to tylko o Karimie wspomniał, cham:D

0

Współpraca Alexisa i Cesca w meczu z Getafe będzie bardzo ważna

0

Albo Ferarri z salonu :D

0

Oby był w pełnił zdrów to sam City rozniesie :)

0

Była niegrzeczna, wiec nie dostanie prezentu :D

0

Nie mogę się doczekać jego powrotu.

0

On lepiej niech nie przedłuża umowy

0

A Benzemie czego życzysz?

0

AVB też jest wolny, a jak się Barcelona postara to może Smude z Wisły uda się wyciągnąć

0

niszczą*

0

Szkoda, że musi chodzić na te głupie konferencje prasowe

0

Naprawdę ciekawy felieton. Dobrze, że nie tylko ja widzę, że problem Barcelony leży po części na bokach obrony. Co do Xaviego i Puyola to sama prawda. Dali drużynie ile mogli. Takie są uroki sportowca, że w pewnym czasie ciało mówi "pas" i przychodzi pora by się pożegnać ze sportem. Zrozumiałbym ich tak częsta grę (przeważnie Xaviego) jeżeli w klubie nie było by widać żadnego zastępcy. Ale tak nie jest. Są przecież tacy piłkarze jak Cesc, Sergi, czy Bartra, którzy mogą z powodzeniem zastąpić Xaviego i Carlesa. Przydało by się również trochę siły fizycznej, bo samą technika nie da się wygrać (mecz z Bayernem). Pora zrobić przewidzenie składu. Każdy miał żal, że odchodzi Ronaldinno, a co po jego odejściu się stało to chyba każdy wie.

0

Jak podkreślił "do pracy" pewnie do szkoły idziesz

0

Co za bramka

0

R10 geniusz

0

Kogo to obchodzi?

0

Przeżywa druga młodość

0

Brdzie grał Ronaldinho w dzisiejszym meczu?

0

No i?

0

No tak, ale tu połowa dodawanych komentarzy jest beznadziejnych np:"Oglądam po hiszpańsku więc rozdaję cukierki za cytaty z komentarza Iwańskiego. Nie krępujcie się, chodźcie po cukierki, dzieci"
To już Miki który ma 12 lat potrafi dużo mądrzejszy i ciekawszy post napisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?