0

Również przyłączam się do życzeń

0

Wesołych, rodzinnych i zdrowych świąt:)

0

Cesc w meczu z Mallorca i nie dawno Neymar

0

Pedro tylko 10:D Pedro czarodziej potrafi zniknąć na cały mecz, a w ciągu ośmiu minut wygrał mecz. Nie wiem czy zauważyliście, ale PR7 zagrał kolejny dobry mecz

0

Nie przejdzie, bo już przeszedł

0

Ja nalezę do tych co nie chcieli. Masz racje teraz płacz a wcześniej "Zostań jesteś przyszłością Barcy" itp itd

0

Kto go wychwala ten go wychwalał. Ja się cieszyłem, że odszedł

0

I tu się z tobą zgodzę

0

Ja nigdy za nim nie przepadałem. Będzie dobrym piłkarzem, tylko dobrym

0

Rivaldo już odrobił

0

To słaby diament, bo piłkarzem to jest przeciętnym

0

Jakże to ciekawe..

0

Jeszcze raz po polsku

0

Dokładnie 3-ligowiec jest na wyższym poziomie od mistrza Polski

0

Wymieniaj dalej Miki

0

23 ma

0

A na dodatek głąb "futbol to gra zespołów a Frank wygrał wszystko" on wie co to ZP? Wygrał wszystko Bayern, nie Ribery

0

Z Fabregas było zupełnie inaczej

0

Na co on się odzywa

0

Przypomnijmy, że Gundogan gra wraz z Łukaszem Piszczkiem, Jakubem Błaszczykowskim i Robertem Lewandowskim

0

Z tym Xavim to nie był bym taki pewien

0

Krótką, a nie króką

0

Średnią krajową:D

0

Mogli by się z Polską zmierzyć

0

Cesc jak będzie tak dalej grał to będzie miał koło 20 asyst w lidze. Fabregas to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie

0

A ja się nie dołączam. Serwisów o Barcelonie jest mnóstwo

0

Marzenie

0

Mój mistrz

0

Moim zdaniem to dzięki transferowi Neymara, Pedro tak dobrze gra w tym sezonie.

0

Puchar Polski nasz;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?