1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również przyłączam się do życzeń
0
Wesołych, rodzinnych i zdrowych świąt:)
0
Cesc w meczu z Mallorca i nie dawno Neymar
0
Pedro tylko 10:D Pedro czarodziej potrafi zniknąć na cały mecz, a w ciągu ośmiu minut wygrał mecz. Nie wiem czy zauważyliście, ale PR7 zagrał kolejny dobry mecz
0
Nie przejdzie, bo już przeszedł
0
Ja nalezę do tych co nie chcieli. Masz racje teraz płacz a wcześniej "Zostań jesteś przyszłością Barcy" itp itd
0
Kto go wychwala ten go wychwalał. Ja się cieszyłem, że odszedł
0
I tu się z tobą zgodzę
0
Ja nigdy za nim nie przepadałem. Będzie dobrym piłkarzem, tylko dobrym
0
Rivaldo już odrobił
0
To słaby diament, bo piłkarzem to jest przeciętnym
0
Jakże to ciekawe..
0
Jeszcze raz po polsku
0
Dokładnie 3-ligowiec jest na wyższym poziomie od mistrza Polski
0
Wymieniaj dalej Miki
0
23 ma
0
A na dodatek głąb "futbol to gra zespołów a Frank wygrał wszystko" on wie co to ZP? Wygrał wszystko Bayern, nie Ribery
0
Z Fabregas było zupełnie inaczej
0
Na co on się odzywa
0
Przypomnijmy, że Gundogan gra wraz z Łukaszem Piszczkiem, Jakubem Błaszczykowskim i Robertem Lewandowskim
0
Z tym Xavim to nie był bym taki pewien
0
Krótką, a nie króką
0
Średnią krajową:D
0
Mogli by się z Polską zmierzyć
0
Cesc jak będzie tak dalej grał to będzie miał koło 20 asyst w lidze. Fabregas to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie
0
A ja się nie dołączam. Serwisów o Barcelonie jest mnóstwo
0
Marzenie
0
Mój mistrz
0
Moim zdaniem to dzięki transferowi Neymara, Pedro tak dobrze gra w tym sezonie.
0
Puchar Polski nasz;D