0

To już wiadomo komu dać ZP

0

Rekordowa ilość punktów tracił real do Barcelony -15

0

La decima itp

0

Niech biegają, drwale

0

Wszystkie mecze CdR są na TVP sport?

0

Morenie dajmy wszystkim szanse, bo jak nie to odejdą. Jak chce odchodzić to niech idzie w La Massi nie brakuje talentów

0

Socios to mało co jest na tej stronie;)

0

Szczęśliwego Nowego Yorku

0

Jakie bajki?

0

Efekt motyla:)

0

Jak jeden jak trzy

0

Murinho nauczył Real jak grać z Barcą co pokazał ostatni sezon

0

Thiago to jakieś nieporozumienie

0

Głos odaje na "Rola i forma Cesca". Ten chłopak może nam wiele dać wraz z Ney i Messim będą stanowić o sile Barcy

0

Skoro dla Ciebie 7up jest najgorszym wydarzeniem to jesteś "żałosny". Jak można porównywać wyniki z ludzkim życiem

0

Nikt nie chce grać w ekstraklasie

0

Dziadzia ma lepsze

0

Serio Xavi?

0

Najbardziej w LM właśnie obawiam się PSG z Ibrą i Cavanim w składzie przy naszych obrońcach to my nie mamy szans na wygranie dośrodkowania

0

A może kibic realu?

0

Odejście Thiago to zdecydowanie najgorsze wydarzenie ostatnich lat:)

0

To nawet patrząc pod względem czysto sportowym to i tak choroba Tito była najgorszym momentem, to była przyczyna tych wszystkich niepowodzeń

Pozdro600:)

0

Smutne to jest, że ludzie stawiają wyniki sportowe wyżej niż ludzkie życie

0

Pojadę na truskawki do Hiszpanii

0

Transfer Thiago? hahaha

0

Na pewno pod względem sportowym porażka z Bayernem była najgorszym momentem

0

Choroba Tito bezapelacyjnie

PS. Mogli byście czasem wrzucić informacje o stanie jego zdrowia

0

Wolałbym Suareza, ale wtedy trzeba by było kogoś pożegnać

0

Zajrzy kto w jakim tempie przyswaja wiedzę;)

0

Języka idzie się nauczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?