1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już wiadomo komu dać ZP
0
Rekordowa ilość punktów tracił real do Barcelony -15
0
La decima itp
0
Niech biegają, drwale
0
Wszystkie mecze CdR są na TVP sport?
0
Morenie dajmy wszystkim szanse, bo jak nie to odejdą. Jak chce odchodzić to niech idzie w La Massi nie brakuje talentów
0
Socios to mało co jest na tej stronie;)
0
Szczęśliwego Nowego Yorku
0
Jakie bajki?
0
Efekt motyla:)
0
Jak jeden jak trzy
0
Murinho nauczył Real jak grać z Barcą co pokazał ostatni sezon
0
Thiago to jakieś nieporozumienie
0
Głos odaje na "Rola i forma Cesca". Ten chłopak może nam wiele dać wraz z Ney i Messim będą stanowić o sile Barcy
0
Skoro dla Ciebie 7up jest najgorszym wydarzeniem to jesteś "żałosny". Jak można porównywać wyniki z ludzkim życiem
0
Nikt nie chce grać w ekstraklasie
0
Dziadzia ma lepsze
0
Serio Xavi?
0
Najbardziej w LM właśnie obawiam się PSG z Ibrą i Cavanim w składzie przy naszych obrońcach to my nie mamy szans na wygranie dośrodkowania
0
A może kibic realu?
0
Odejście Thiago to zdecydowanie najgorsze wydarzenie ostatnich lat:)
0
To nawet patrząc pod względem czysto sportowym to i tak choroba Tito była najgorszym momentem, to była przyczyna tych wszystkich niepowodzeń
Pozdro600:)
0
Smutne to jest, że ludzie stawiają wyniki sportowe wyżej niż ludzkie życie
0
Pojadę na truskawki do Hiszpanii
0
Transfer Thiago? hahaha
0
Na pewno pod względem sportowym porażka z Bayernem była najgorszym momentem
0
Choroba Tito bezapelacyjnie
PS. Mogli byście czasem wrzucić informacje o stanie jego zdrowia
0
Wolałbym Suareza, ale wtedy trzeba by było kogoś pożegnać
0
Zajrzy kto w jakim tempie przyswaja wiedzę;)
0
Języka idzie się nauczyć