1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi i Czesk:) mam nadzieje, że jutro ich ujrzę w podstawowym
0
Miki troll legenda;)
0
Podobno jest w stanie krytycznym
0
Słyszeliście o Morgim?
0
On zostaje z nami do końca swojej kariery
0
Dokładnie, tytuł nie wiadomo skąd :)
0
Ney-Messi-Pedro taki bym chciał;)
0
Skończyłem czytać jak przeczytałem, że real jest drugi
0
Nie do poznania
0
Cesc i Messi
0
Messi
0
City bój się bóg futbolu wraca!
0
Messi harpagan:D
0
Strzelił!!!!
0
Messi z wolnego:D
0
Yea Leo za Inieste
0
Gol!!! Cesc!!!
0
Cieszę się jak głupi na widok Messiego:D
0
Piszesz komentarz śpiąc?
0
Aktywny jest
0
Martin na duży "+" dzisiaj
0
Relacje zda zapewne redakcja fcbarca.com
0
Ludzie, jeżeli dziś gra Cesc, Alexis to nie znaczy, że nie będą mogli zagrać w sobotę w podstawowym składzie
0
A podobno nikt się z realu nie wypowiada na temat Barcelony
0
Nie, bo nikt na wp nie wchodzi
0
Mógł wybrać Arsenal
0
Rozczarowanie to niezbyt fajne uczucie
0
Ronaldinho strasznie cienki z niego piłkarz:D
0
A nie jeden chciał go w Barcelonie
0
Wczoraj był dobry mecz Napoli z Genua