0

Messi i Czesk:) mam nadzieje, że jutro ich ujrzę w podstawowym

0

Miki troll legenda;)

0

Podobno jest w stanie krytycznym

0

Słyszeliście o Morgim?

0

On zostaje z nami do końca swojej kariery

0

Dokładnie, tytuł nie wiadomo skąd :)

0

Ney-Messi-Pedro taki bym chciał;)

0

Skończyłem czytać jak przeczytałem, że real jest drugi

0

Nie do poznania

0

Cesc i Messi

0

Messi

0

City bój się bóg futbolu wraca!

0

Messi harpagan:D

0

Strzelił!!!!

0

Messi z wolnego:D

0

Yea Leo za Inieste

0

Gol!!! Cesc!!!

0

Cieszę się jak głupi na widok Messiego:D

0

Piszesz komentarz śpiąc?

0

Aktywny jest

0

Martin na duży "+" dzisiaj

0

Relacje zda zapewne redakcja fcbarca.com

0

Ludzie, jeżeli dziś gra Cesc, Alexis to nie znaczy, że nie będą mogli zagrać w sobotę w podstawowym składzie

0

A podobno nikt się z realu nie wypowiada na temat Barcelony

0

Nie, bo nikt na wp nie wchodzi

0

Mógł wybrać Arsenal

0

Rozczarowanie to niezbyt fajne uczucie

0

Ronaldinho strasznie cienki z niego piłkarz:D

0

A nie jeden chciał go w Barcelonie

0

Wczoraj był dobry mecz Napoli z Genua

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?