0

Dajcie mu bana

0

Gundogan to pozycja Xaviego czyli ŚP

0

Jeżeli Xavi by odszedł, to jestem jak najbardziej za

0

wybrali Cesca, ale w innym głosowaniu. Mój błąd

0

Cesca wybrali

0

Gundogan za Xaviego to był było coś

0

Jak kocha Barce i chce w niej grać do końca kariery to klauzula może wynosić nawet 1 mln

0

Ja się cieszę, że nareszcie skłoniło Alegriego

0

Grzegorza Rasiaka:D

0

Ja zagłosowałem na Pique, Miałem głosować na Albe, ale jak wyżej napisano straszny z niego symulant

0

Trochę wam się zeszło z tym podsumowaniem

0

Gdyby od Arsenalu nie odchodził gwiazdy to spokojnie by mogli walczyć o LM

0

Ciesze sie, że Cr7 wygrał ZP, zasłużył na nią jak nikt inny.

0

Messi czerwony garnitur

0

A może po prostu dojrzał?:)

0

chce zobaczyć jego minę jak Cr7/Messi dostanie ZP

0

A tak wypowiada się CR7.
Jak się czujesz w tym wyjątkowej chwili? Jeszcze nie wygrałeś Złotej Piłki, ale wiele wskazuje na to, że w tym roku ona powędruje do ciebie.

Jestem bardzo zadowolony, że jestem tutaj. Bycie wśród trójki nominowanych jest wielkim zaszczytem. Oczywiście chciałbym wygrać. Zawsze staram się dawać z siebie wszystko dla mojej drużyny. Jeśli wygram, będzie super, jeśli nie, nic się nie stanie, dalej będę dawał z siebie wszystko dla Realu Madryt. Będę się poprawiał.

0

skąpego*

0

Sory, że ze strony Realu, ale przeczytajcie tego skompego francuzika

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=49796

0

Będzie niezły śmiech jak dostanie

0

Raczej na meczu z Getafe:D

0

Messi za roku ZP wraca w twoje ręce, bo w tym to wątpię żebyś dostał

0

Nawet nie chce mi się komentować tej wypowiedzi. On w ogóle wie co to jest ZP?

0

1 Cristiano
2 Messi
3 francuz

Ribery jest nikim przy Cristiano i Leo

0

Dziękować:)

0

Na jakim kanale jutro leci rozdanie ZP?

0

U nas Xavi też ma włosy na żel

0

aha

0

Chyba Cesc posłał taką górna piłkę do Messiego tylko Leo jej nie opanował

0

Ciesz Messi. Widać było, że wraca mu przyspieszenie, brakuje mu trochę porozumienia z kolegami, ale to zrozumiałe po tak długiej kontuzji. Neymar dość przeciętnie, szału nie było. Podobała mi się dzisiaj gra w obronie, a szczególnie Pique i Marche. Cesc musi grać w pomocy, bo tam jest dużo groźniejszy niż na fałszywej "9". Cieszy również dyspozycja Pedro to on był motorem napędowymw pierwszej połowie. Jedyny minus tego spotkania to taki, że nadal nie ma jakiegoś konkretnego pomysły na autobus. Szkoda, że piłkarze tak zadko decydują się strzelać z dystansu, może akurat by coś wpadło. Wynik sprawiedliwy, chociaż trochę szkoda tego remisu, ale co poradzić w końcu graliśmy z jedną z najlepszych drużyn w europie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?