0

czy zmalał?

0

Jak jest z tym długiem czy Rosell go powiększył czy urósł w czasie jego kadencji?

0

Rosell; to prawda nie pije herbaty

0

Piszcie jak coś będzie ciekawego

0

Nie wiedza co top ironia:D

0

Zapewne, on miał do wszystkich kontrakty:)

0

Jestem ciekawe co by napisał legendarny Miki_Messi2001

0

Jest silniejszy fizycznie, ale techniczne to jest na poziomie Puyola

0

Ma racje Neuer to obecnie najlepszy bramkarz na świecie

0

Jak ma odejść Sandro to niech zabierze wszystkich swoich pracowników

0

Dałby sobie już spokój

0

No z taką pomocą jak wczoraj to nudny nie wygrali gdyby nie Messi

0

:D

0

I tak nie mają szans z Messim i Cristiano. Neymar może w przyszłości dostanie ZP, ale Cesc to raczej wątpię,

0

Sedorf wyciągnie Milan na szczyt

0

No i co z tego?

0

Alexis na ławce czyli gramy w 11

0

Szosa, że jak są wolne to nie dają uderzać Neymarowi tylko Messi

0

Nie, to Piotrek robi WIELKIE rzeczy:)

0

Co robi Wyszomirski to się w pale nie mieści

0

LM jeszcze w tym sezonie by pobił jakby się postarał. Raul z tych 71 żadnej nie strzelił z karnego

0

Oby Hiszpania nie wygrała (najlepiej jak z grupy nie wyjdą) ma dość ich dominacji w reprezentacyjnej piłce

0

Kto by się spodziewał, że aż taki wpi###l dostaną;D

0

Znika jak jest Messi, tak prawda. Chłopak sobie nie radzi psychicznie

0

Zaraz wpadnie BJJ i będzie bronił Alexisa

0

Dante był lepszy, bo wygrał jeszcze PK

0

"Zdobywamy pięć pucharów, zapisujemy się z historii, czy ktoś to wcześniej osiągnął?"
Tak Barcelona, nie wiesz to się wypowiadaj, bo tylko się kompromitujesz

0

"Wszyscy dookoła mówią mi, że to ja powinienem wygrać" Chyba tylko w Bayernie i u Ciebie w domu skąpy francuziku

0

W tamtym roku to samo było z Messim, to cicho było, a teraz jakieś spiski i inne brudy wyciągacie. Dlaczego nie możecie zrozumieć, że ta ZP mu się należała

0

A ile miał Alexis "crack" Sanczez kluczowych podań, bo zapomniałem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?