1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy zmalał?
0
Jak jest z tym długiem czy Rosell go powiększył czy urósł w czasie jego kadencji?
0
Rosell; to prawda nie pije herbaty
0
Piszcie jak coś będzie ciekawego
0
Nie wiedza co top ironia:D
0
Zapewne, on miał do wszystkich kontrakty:)
0
Jestem ciekawe co by napisał legendarny Miki_Messi2001
0
Jest silniejszy fizycznie, ale techniczne to jest na poziomie Puyola
0
Ma racje Neuer to obecnie najlepszy bramkarz na świecie
0
Jak ma odejść Sandro to niech zabierze wszystkich swoich pracowników
0
Dałby sobie już spokój
0
No z taką pomocą jak wczoraj to nudny nie wygrali gdyby nie Messi
0
:D
0
I tak nie mają szans z Messim i Cristiano. Neymar może w przyszłości dostanie ZP, ale Cesc to raczej wątpię,
0
Sedorf wyciągnie Milan na szczyt
0
No i co z tego?
0
Alexis na ławce czyli gramy w 11
0
Szosa, że jak są wolne to nie dają uderzać Neymarowi tylko Messi
0
Nie, to Piotrek robi WIELKIE rzeczy:)
0
Co robi Wyszomirski to się w pale nie mieści
0
LM jeszcze w tym sezonie by pobił jakby się postarał. Raul z tych 71 żadnej nie strzelił z karnego
0
Oby Hiszpania nie wygrała (najlepiej jak z grupy nie wyjdą) ma dość ich dominacji w reprezentacyjnej piłce
0
Kto by się spodziewał, że aż taki wpi###l dostaną;D
0
Znika jak jest Messi, tak prawda. Chłopak sobie nie radzi psychicznie
0
Zaraz wpadnie BJJ i będzie bronił Alexisa
0
Dante był lepszy, bo wygrał jeszcze PK
0
"Zdobywamy pięć pucharów, zapisujemy się z historii, czy ktoś to wcześniej osiągnął?"
Tak Barcelona, nie wiesz to się wypowiadaj, bo tylko się kompromitujesz
0
"Wszyscy dookoła mówią mi, że to ja powinienem wygrać" Chyba tylko w Bayernie i u Ciebie w domu skąpy francuziku
0
W tamtym roku to samo było z Messim, to cicho było, a teraz jakieś spiski i inne brudy wyciągacie. Dlaczego nie możecie zrozumieć, że ta ZP mu się należała
0
A ile miał Alexis "crack" Sanczez kluczowych podań, bo zapomniałem?