0

Bale 24 lata (może się jeszcze rozwinie.. Najlepsze lata gry nadal przed nim )
Ribery 30 lat (apogeum możliwość osiągnięte, każdym rokiem będzie coraz gorzej)

0

Taką sama Bale odgrywa w reprezentacji Wali

0

No kto by się spodziewał..

0

Cesc zapuść brodę

0

Legenda Arsenalu

0

Mogą i u siebie wygrać, a i tak na CN ich zniszczymy

0

wejdź sobie na jego fb.

0

ale na pewno nie chciał by mieć takiej córki:D

0

Już dawno i to permanentnego

0

Dobrze, że jest Pedro

0

Mikiego już dawno nie ma

0

Czemu nie?

0

Tak wcześnie finał

0

Aby na LM był w pełni sił

0

No chyba, że klub będzie chciał się ich pozbyć

0

Jak dla mnie Song ZM, cały czas był pod grą, zdarzały mu się błędy, ale był najbardziej widoczny na boisku

0

Pique gra ostatnio dość dobrze, więc jest nadzieja , że wróci do formy. Co do Luiza to jest sporo obrońców na jego poziomie,a na pewno byli by tańsi

0

Luiz? To już wolę Pique

0

Leonidas

0

Nie opłacili rachunków

0

Cesc z brodą sto razy lepiej wygląda

0

Tello słabo:o

0

Na onecie powinna być

0

I dużo mniej przystojny

0

Gasuss haha:D

0

No pewnie niech gra do 40-tki :)

0

Przyznam się szczerze, że liczę na zakończenie karier Xaviego po mundialu

0

Może kiedyś w przyszłość, ale na pewno nie teraz

0

Z jednej strony nie chce żeby odchodził,a z drugiej liczę na zmiany w środku pola

0

Dzisiaj dopełnić formalności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?