1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bale 24 lata (może się jeszcze rozwinie.. Najlepsze lata gry nadal przed nim )
Ribery 30 lat (apogeum możliwość osiągnięte, każdym rokiem będzie coraz gorzej)
0
Taką sama Bale odgrywa w reprezentacji Wali
0
No kto by się spodziewał..
0
Cesc zapuść brodę
0
Legenda Arsenalu
0
Mogą i u siebie wygrać, a i tak na CN ich zniszczymy
0
wejdź sobie na jego fb.
0
ale na pewno nie chciał by mieć takiej córki:D
0
Już dawno i to permanentnego
0
Dobrze, że jest Pedro
0
Mikiego już dawno nie ma
0
Czemu nie?
0
Tak wcześnie finał
0
Aby na LM był w pełni sił
0
No chyba, że klub będzie chciał się ich pozbyć
0
Jak dla mnie Song ZM, cały czas był pod grą, zdarzały mu się błędy, ale był najbardziej widoczny na boisku
0
Pique gra ostatnio dość dobrze, więc jest nadzieja , że wróci do formy. Co do Luiza to jest sporo obrońców na jego poziomie,a na pewno byli by tańsi
0
Luiz? To już wolę Pique
0
Leonidas
0
Nie opłacili rachunków
0
Cesc z brodą sto razy lepiej wygląda
0
Tello słabo:o
0
Na onecie powinna być
0
I dużo mniej przystojny
0
Gasuss haha:D
0
No pewnie niech gra do 40-tki :)
0
Przyznam się szczerze, że liczę na zakończenie karier Xaviego po mundialu
0
Może kiedyś w przyszłość, ale na pewno nie teraz
0
Z jednej strony nie chce żeby odchodził,a z drugiej liczę na zmiany w środku pola
0
Dzisiaj dopełnić formalności