1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe sędzia bez lusterek:D
0
No nie, ale w lidze im pomoże
0
Zawsze to jakieś wzmocnienie drużyny z Mediolanu.
0
Honda w Milanie
0
Iniesta 15 strat, troche dużo jak na niego
0
Tak jest ograniczony, że wygrał 2 razy LM i mistrzostwa wszystkich lig w jakich grał
0
No nara i nie wracaj
0
A kto ma najwięcej lajków na FB?
0
Inter na niego stać, może Valencia z nowym właścicielem. Kwota 30-40 wcale nie jest taka duża, a tym bardziej, że sam chce odejść
0
Mądry felieton;) szczególnie podoba mi się zdanie, że nie dla każdego jest miejsce w Barcelonie
0
Nowego*
0
Niech wraca do Valenci. Ciekawe jaką decyzje podejmę Valencia odnośnie niego właściciela
0
Ja jestem ciekawe jakby sobie poradził na "9", bo wykończenie to on ma świetne. Na LS skrzydle to on będzie graal tylko pod nie obecność Neya:)
0
Rezerwowym Messim;)
0
"Co cię nie zabije to cię wzmocni" spokojnie Milan wróci silniejszy, mocniejszy, bardziej głodny pucharów, wyjdzie im to tylko na dobre;)
0
Pedro któryś z kolej DOBRY mecz zagrał, a ktoś tu pisał, że on zagra jeden dobry mecz na dziesięć, a potem znika:D dobrze, że mamy na ławce Martino oraz Alexisa i Neya to PR7 nareszcie gra jak w reprezentacji
0
Masz "+" pomogło?
0
PR7:D
0
"Zakochalem" się w tym trenerze:)
0
Gotze:D
0
Ciekawe za ile pójdą. Fajnie by było jakby każdy piłkarz Barcy coś dał (koszulkę, piłkę czy nawet buty) z podpisem, im to nie wiele czasu zajmie, a pieniądze by był ogromne z ze sprzedaży
0
Tylko on z graczy Barcy coś dał?
0
Nie tylko Ciebie Alexis, ale również: Pedro, Bartre, Cesca, Montoye. Szkoda trochę Tello, bo widać, że zmiana trenera nie wyszła mu na dobre
0
Hehe zauważyłem, że wzięliście się za forum dopiero po nagonce na profilu "Hala Dzieci":)
0
Liczę, ze Tata nie będzie taki głupi i wystawi Cesca w pomocy
0
Ciekawe jak zagra w męczy z Madrytem (jeżeli zagra) razem z Messim na boisku
0
Alexis 3 bramki O.O
0
Jezus Chrystus, Alexis Sanchez
0
No i ja go widzę na Madryt
0
Kupiliśmy Pedro z reprezentacji;D