0

Hehe sędzia bez lusterek:D

0

No nie, ale w lidze im pomoże

0

Zawsze to jakieś wzmocnienie drużyny z Mediolanu.

0

Honda w Milanie

0

Iniesta 15 strat, troche dużo jak na niego

0

Tak jest ograniczony, że wygrał 2 razy LM i mistrzostwa wszystkich lig w jakich grał

0

No nara i nie wracaj

0

A kto ma najwięcej lajków na FB?

0

Inter na niego stać, może Valencia z nowym właścicielem. Kwota 30-40 wcale nie jest taka duża, a tym bardziej, że sam chce odejść

0

Mądry felieton;) szczególnie podoba mi się zdanie, że nie dla każdego jest miejsce w Barcelonie

0

Nowego*

0

Niech wraca do Valenci. Ciekawe jaką decyzje podejmę Valencia odnośnie niego właściciela

0

Ja jestem ciekawe jakby sobie poradził na "9", bo wykończenie to on ma świetne. Na LS skrzydle to on będzie graal tylko pod nie obecność Neya:)

0

Rezerwowym Messim;)

0

"Co cię nie zabije to cię wzmocni" spokojnie Milan wróci silniejszy, mocniejszy, bardziej głodny pucharów, wyjdzie im to tylko na dobre;)

0

Pedro któryś z kolej DOBRY mecz zagrał, a ktoś tu pisał, że on zagra jeden dobry mecz na dziesięć, a potem znika:D dobrze, że mamy na ławce Martino oraz Alexisa i Neya to PR7 nareszcie gra jak w reprezentacji

0

Masz "+" pomogło?

0

PR7:D

0

"Zakochalem" się w tym trenerze:)

0

Gotze:D

0

Ciekawe za ile pójdą. Fajnie by było jakby każdy piłkarz Barcy coś dał (koszulkę, piłkę czy nawet buty) z podpisem, im to nie wiele czasu zajmie, a pieniądze by był ogromne z ze sprzedaży

0

Tylko on z graczy Barcy coś dał?

0

Nie tylko Ciebie Alexis, ale również: Pedro, Bartre, Cesca, Montoye. Szkoda trochę Tello, bo widać, że zmiana trenera nie wyszła mu na dobre

0

Hehe zauważyłem, że wzięliście się za forum dopiero po nagonce na profilu "Hala Dzieci":)

0

Liczę, ze Tata nie będzie taki głupi i wystawi Cesca w pomocy

0

Ciekawe jak zagra w męczy z Madrytem (jeżeli zagra) razem z Messim na boisku

0

Alexis 3 bramki O.O

0

Jezus Chrystus, Alexis Sanchez

0

No i ja go widzę na Madryt

0

Kupiliśmy Pedro z reprezentacji;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?