1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja nie, wybór prosty Pedro
0
PÓJDŹ to Ty do szkoły
0
Tak, trudno mu poszukać
0
Eusebio zmarł
0
Lewy był ostatnio w "cafe futbol" jakbyście oglądali to byście wiedzieli dlaczego odchodzi.
0
Ale niektórzy tak właśnie tłumaczyli podejście Thiago
0
Nie możecie pojąć, że nasz rodak będzie grał w jednym z najlepszych klubów na świecie? "Gwiazdeczka" bo co, bo chce się rozwinąć i coś więcej osiągnąć? Jak Thiago odchodził to wy tłumaczyliście, że zrobił krok do przodu, że chce się rozwijać, a teraz Lewandowskiego wyzywacie od "Gwiazdeczek". Wiem, że wam jest trudno to zrozumieć, że Polak jest jednym z najlepszych na świecie. Potem jest narzekanie, bo nie mamy piłkarzy na najwyższym poziomie, a jak taki się pojawi to go mieszacie z błotem. Czy będzie siedział na ławce to się okaże, ja uważam, że może dać więcej FCB niż Mandżukić.
0
świata*
0
Nie chce mi sie czytać tych durnych komentarzy "Lewy będzie siedział na ławce" jak przechodził z Lecha do BVB też tak mówili, że będzie na ławie, że sobie nie poradzi. I co? i stał się jednym z najlepszych napastników świta
0
1-0
0
Ja pie***le tyle kasy O.O
0
Valdes
0
W Polskiej piłce nie dzieje się za dobrze, nie trzeba być ekspertem żeby to zauważyć:)
0
Boniek wyciągnie Polska piłkę na prostą, tylko trzeba będzie trochę poczekać zanim będą efekty
0
No i dobrze. Kupimy kogoś lepszego pod Davida. Dla mnie Luiz nie jest jakiś zajebisty
0
Wolę pikniki i wypełniony stadion niż grupę psychofanów
0
No tak bo polskie stadiony są wypełniane po brzegi.
0
To u nas w rodzimej ekstraklasie nie ma tylu kibiców
0
Jeżeli teraz nie wygra to będzie miał jeszcze jedną szanse w Rosji
0
Spokojnie Pique wróci do formy wtedy z Bartra obrona nie do pokonania:)
0
Ja mam ponad 2500
0
Busi jest młody, więc u nas by grzał ławę, ale powiem wam, że jest zajebisty i z chęcią bym go kiedyś u nas ujrzał
0
No i po co to grać? jeszcze kontuzje złapią
0
Bartra pewny siebie, ale to dobrze
0
Dlaczego Tello przebrał się za żonę Marcherano?:D
0
Proste jak budowa czołgu
0
Dlaczego nie podajecie składów przed meczem?
0
Dokładnie Miki, anglia sama sobie szkodzi
0
To, że nic swojego wychować nie potrafią i ich składy składają się głównie z obcokrajowców. BPL jest najbogatszą liga, ale nie najsilniejszą
0
Och, ale BPL jest silna gra tam tyłu anglików, że w nie jednym zespole nawet "11" nie da się ułożyć z angoli