0

A ja nie, wybór prosty Pedro

0

PÓJDŹ to Ty do szkoły

0

Tak, trudno mu poszukać

0

Eusebio zmarł

0

Lewy był ostatnio w "cafe futbol" jakbyście oglądali to byście wiedzieli dlaczego odchodzi.

0

Ale niektórzy tak właśnie tłumaczyli podejście Thiago

0

Nie możecie pojąć, że nasz rodak będzie grał w jednym z najlepszych klubów na świecie? "Gwiazdeczka" bo co, bo chce się rozwinąć i coś więcej osiągnąć? Jak Thiago odchodził to wy tłumaczyliście, że zrobił krok do przodu, że chce się rozwijać, a teraz Lewandowskiego wyzywacie od "Gwiazdeczek". Wiem, że wam jest trudno to zrozumieć, że Polak jest jednym z najlepszych na świecie. Potem jest narzekanie, bo nie mamy piłkarzy na najwyższym poziomie, a jak taki się pojawi to go mieszacie z błotem. Czy będzie siedział na ławce to się okaże, ja uważam, że może dać więcej FCB niż Mandżukić.

0

świata*

0

Nie chce mi sie czytać tych durnych komentarzy "Lewy będzie siedział na ławce" jak przechodził z Lecha do BVB też tak mówili, że będzie na ławie, że sobie nie poradzi. I co? i stał się jednym z najlepszych napastników świta

0

1-0

0

Ja pie***le tyle kasy O.O

0

Valdes

0

W Polskiej piłce nie dzieje się za dobrze, nie trzeba być ekspertem żeby to zauważyć:)

0

Boniek wyciągnie Polska piłkę na prostą, tylko trzeba będzie trochę poczekać zanim będą efekty

0

No i dobrze. Kupimy kogoś lepszego pod Davida. Dla mnie Luiz nie jest jakiś zajebisty

0

Wolę pikniki i wypełniony stadion niż grupę psychofanów

0

No tak bo polskie stadiony są wypełniane po brzegi.

0

To u nas w rodzimej ekstraklasie nie ma tylu kibiców

0

Jeżeli teraz nie wygra to będzie miał jeszcze jedną szanse w Rosji

0

Spokojnie Pique wróci do formy wtedy z Bartra obrona nie do pokonania:)

0

Ja mam ponad 2500

0

Busi jest młody, więc u nas by grzał ławę, ale powiem wam, że jest zajebisty i z chęcią bym go kiedyś u nas ujrzał

0

No i po co to grać? jeszcze kontuzje złapią

0

Bartra pewny siebie, ale to dobrze

0

Dlaczego Tello przebrał się za żonę Marcherano?:D

0

Proste jak budowa czołgu

0

Dlaczego nie podajecie składów przed meczem?

0

Dokładnie Miki, anglia sama sobie szkodzi

0

To, że nic swojego wychować nie potrafią i ich składy składają się głównie z obcokrajowców. BPL jest najbogatszą liga, ale nie najsilniejszą

0

Och, ale BPL jest silna gra tam tyłu anglików, że w nie jednym zespole nawet "11" nie da się ułożyć z angoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?