0

Ten ranking to się nadaje..

0

No przecież Alexis i Xavi grali do końca

0

Patrzcie jakie za***ste koszulka Barcy
http://i.imgur.com/ZnidXnr.jpg

0

Co tu dużo mówić Atleti dało d**y, mogło być liderem, a tak to zaraz ich real dopadnie i o mistrzostwie mogą sobie pomarzyć, znowu skończą na 3 miejscu

0

Nie chce wiedzieć co zrobi z nami Real Betis. Z taka grą to trzeba modlić się o utrzymanie. Liczę, że w zimne dołączą Bale, Cristiano Ronaldo, Ozil, Lahm, Aguero, Humels, Thiago Silva i Ter Stegen

0

Neymar nic nie kosztował przyszedł za darmo

0

Dobrze napisał pora na radykalne zmiany (pisze już tak od roku i będę pisał jeszcze parę lat zanim one nadejdą)

0

Alexisa

0

Ej,a tak na poważnie, to co z Valencią ma nowego właściciela czy nie m

0

Właśnie sobie leżę nas łóżku, ale nie mogę zasnąć:p

0

Któż by śmiał hejtować takiego cracka jak Alexis czy Xavi

0

Ja to bym widział Cesca i Pedro w Milanie

0

Atleti strzelców coś

0

Milan 1-0

0

Nie wolno hejtować Alexisa w końcu sporo nas kosztował!!!

0

Mario 1-0 !!!!

0

Również się mogę

Życzę miłego wieczoru. Pozdrawiam

0

Xavi daje spokój w grze, a obrońcy robią sobie w tym czasie herbatę

0

Nie na ten post odpisałeś, kolego(?).

0

Ogólnie nie jest słaby. On sobie po prostu nie radzi psychicznie jak na boisku jest Messi i stąd ta gorsza gra (nie umie sobie z tym poradzić) ale to tylko moje zdanie

0

daj linka na strone MC

0

Alexis crack tym razem nie poprowadził nas do zwycięstwa. Nawet mając tak wspaniałych zawodników w środku pola jak Xavi nie udało nam się wywieść 3 punktów.

0

Tylko ich dwóch hejtuje

0

HAla!!

0

BJJ
Nie broni Alexisa, koleś jest słaby i tyle

0

Dobra będą kolejne mecze z Messim i Alexisem w składzie i jak Alexis chociaż z 5(!) zagra dobrze (zdobywając bramkę czy notując asystę, lub będzie grał zajebiście) to będę się cieszył i złego słowa o nim nie powiem

0

Argument broniący Alexisa; Na boisku był Messi

0

Bo dobrze grał jak nie było Messiego, a teraz co Leo wrócił to i Alexis wrócił z tamtego sezonu

0

Dobra będę wam co mecz to powtarzał, aż w końcu sobie to uświadomicie, że Sanchez nie umie grać jak na boisku jest Messi

0

Cesc, Pedro, Song, Bartra, Adriano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?