1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten ranking to się nadaje..
0
No przecież Alexis i Xavi grali do końca
0
Patrzcie jakie za***ste koszulka Barcy
http://i.imgur.com/ZnidXnr.jpg
0
Co tu dużo mówić Atleti dało d**y, mogło być liderem, a tak to zaraz ich real dopadnie i o mistrzostwie mogą sobie pomarzyć, znowu skończą na 3 miejscu
0
Nie chce wiedzieć co zrobi z nami Real Betis. Z taka grą to trzeba modlić się o utrzymanie. Liczę, że w zimne dołączą Bale, Cristiano Ronaldo, Ozil, Lahm, Aguero, Humels, Thiago Silva i Ter Stegen
0
Neymar nic nie kosztował przyszedł za darmo
0
Dobrze napisał pora na radykalne zmiany (pisze już tak od roku i będę pisał jeszcze parę lat zanim one nadejdą)
0
Alexisa
0
Ej,a tak na poważnie, to co z Valencią ma nowego właściciela czy nie m
0
Właśnie sobie leżę nas łóżku, ale nie mogę zasnąć:p
0
Któż by śmiał hejtować takiego cracka jak Alexis czy Xavi
0
Ja to bym widział Cesca i Pedro w Milanie
0
Atleti strzelców coś
0
Milan 1-0
0
Nie wolno hejtować Alexisa w końcu sporo nas kosztował!!!
0
Mario 1-0 !!!!
0
Również się mogę
Życzę miłego wieczoru. Pozdrawiam
0
Xavi daje spokój w grze, a obrońcy robią sobie w tym czasie herbatę
0
Nie na ten post odpisałeś, kolego(?).
0
Ogólnie nie jest słaby. On sobie po prostu nie radzi psychicznie jak na boisku jest Messi i stąd ta gorsza gra (nie umie sobie z tym poradzić) ale to tylko moje zdanie
0
daj linka na strone MC
0
Alexis crack tym razem nie poprowadził nas do zwycięstwa. Nawet mając tak wspaniałych zawodników w środku pola jak Xavi nie udało nam się wywieść 3 punktów.
0
Tylko ich dwóch hejtuje
0
HAla!!
0
BJJ
Nie broni Alexisa, koleś jest słaby i tyle
0
Dobra będą kolejne mecze z Messim i Alexisem w składzie i jak Alexis chociaż z 5(!) zagra dobrze (zdobywając bramkę czy notując asystę, lub będzie grał zajebiście) to będę się cieszył i złego słowa o nim nie powiem
0
Argument broniący Alexisa; Na boisku był Messi
0
Bo dobrze grał jak nie było Messiego, a teraz co Leo wrócił to i Alexis wrócił z tamtego sezonu
0
Dobra będę wam co mecz to powtarzał, aż w końcu sobie to uświadomicie, że Sanchez nie umie grać jak na boisku jest Messi
0
Cesc, Pedro, Song, Bartra, Adriano