0

I tak bardziej zasługuje na ZP niż Messi czy Ribery

0

A u nas też. Zobaczymy ilu dzisiaj piłkarzy będzie sprzedawanych na tej stronie

0

Ja będę się cieszył po wygranym meczu Barcelony. Jak to się mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca"

0

Napisz do mikołaja, żeby Ci słowniki przyniósł

0

Tak, bo ty to wiesz

0

Tak ma dostać ZP

0

Stoch 2!!!

0

Ale prz23dolił

0

Z najemników

0

Ciekawe co by grały angielskie kluby jeżeli był by limit 7 obcokrajowców w drużynie.

0

Oby były warunki to rekord skoczni zagrożony:)

0

Świetny konkurs w skokach

0

Sprzedać i nie zaśmiecać nim strony

0

Nie zdziwię się jak Cesc straci formę. Ile raz top było przerabiane, że Cesc do ataku się nie nadaje, On tam traci wszystkie swoje atuty

0

Za co Ribery? Za to, że Bayern wygrał potrójna koronę? To jest nagroda indywidualna, a francis nie istnieje przy Cristiano i Leo. Złota pułka moim zdaniem dla Ronaldo, drugi Messi

0

Dobra widziałem jedną połowę (tylko drugą) i dla mnie Pedro zagrał tak samo jak Alexis

0

Alexis 8.5 Pedro 8 hahah Pedro gol i 5 (!) kluczowych podań i ma gorszą ocenę od Alexisa, trochę to śmieszne

0

Pod nieobecność Messiego

0

Sprzedaliście się Thiago do Bayarnu. Czy to tak trudno ogarnąć te reklamy? Z wersji mobilnej nie da się korzystać.

0

No to Alexis trochę niżej w takim razie

0

Zajebi*ty mecz, zaje**ste oceny, oby tak dalej:)

0

Pedro powinien mieć wyżej, ale mi to nie przeszkadza

0

Nara

0

Brał doping

0

Ja bym się cholernie cieszył:)

0

Chce go w Barsy :)


0

Szkoda, że Messi nie mógł zagrać w tym finale

0

Na RM liczą, że jak trafia na Milan to im strzelą w dwu meczu z 10 bramek

0

Olimpiakos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?