1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak bardziej zasługuje na ZP niż Messi czy Ribery
0
A u nas też. Zobaczymy ilu dzisiaj piłkarzy będzie sprzedawanych na tej stronie
0
Ja będę się cieszył po wygranym meczu Barcelony. Jak to się mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca"
0
Napisz do mikołaja, żeby Ci słowniki przyniósł
0
Tak, bo ty to wiesz
0
Tak ma dostać ZP
0
Stoch 2!!!
0
Ale prz23dolił
0
Z najemników
0
Ciekawe co by grały angielskie kluby jeżeli był by limit 7 obcokrajowców w drużynie.
0
Oby były warunki to rekord skoczni zagrożony:)
0
Świetny konkurs w skokach
0
Sprzedać i nie zaśmiecać nim strony
0
Nie zdziwię się jak Cesc straci formę. Ile raz top było przerabiane, że Cesc do ataku się nie nadaje, On tam traci wszystkie swoje atuty
0
Za co Ribery? Za to, że Bayern wygrał potrójna koronę? To jest nagroda indywidualna, a francis nie istnieje przy Cristiano i Leo. Złota pułka moim zdaniem dla Ronaldo, drugi Messi
0
Dobra widziałem jedną połowę (tylko drugą) i dla mnie Pedro zagrał tak samo jak Alexis
0
Alexis 8.5 Pedro 8 hahah Pedro gol i 5 (!) kluczowych podań i ma gorszą ocenę od Alexisa, trochę to śmieszne
0
Źródło https://www.facebook.com/pages/Miki_Messi2001/391632117612599?fref=ts
0
Pod nieobecność Messiego
0
Sprzedaliście się Thiago do Bayarnu. Czy to tak trudno ogarnąć te reklamy? Z wersji mobilnej nie da się korzystać.
0
No to Alexis trochę niżej w takim razie
0
Zajebi*ty mecz, zaje**ste oceny, oby tak dalej:)
0
Pedro powinien mieć wyżej, ale mi to nie przeszkadza
0
Nara
0
Brał doping
0
Ja bym się cholernie cieszył:)
0
Chce go w Barsy :)
0
Szkoda, że Messi nie mógł zagrać w tym finale
0
Na RM liczą, że jak trafia na Milan to im strzelą w dwu meczu z 10 bramek
0
Olimpiakos