18mlynek99
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieje że nie dożyje czasów żeby ten piłkarz grał w koszulce FC Barcelony.
2
Dobrze że to żart ten gość nie ma prawa grać w naszym klubie. Visca el Barca
6
Ten dzieciak z Messim i Suarezem tworzyli najlepszy atak w historii piłki nożnej. Trafili na siebie w idealnym momencie oni mieli jeszcze grać długie lata na Camp Nou. To o nich miały krążyć legendy. Szkoda że dzieciak poleciał na kasę bo był najlepszym asystentem dla króla piłki nożnej a teraz już tylko pozostało mu wydawanie pieniędzy. I tak jak było z Ronaldinho tak samo on był w dobrym miejscu tylko nie wykorzystał szansy czegoś zabrakło. Wielka szkoda........
1
Bardzo ładnie widać że się chłopak stara, oby dostał więcej szans w lidze. VeB
0
Aaa już tak się cieszyłem że zostaje.
0
KINGLeonidas- wybacz że Cie zaczepiłem ale nie lubię jak ktoś mi wmawia swoje prawdy życiowe. To czy mam ochotę wrzucić link do filmu na którym jest były trener mojej ukochanej drużyny to tylko i wyłącznie uwierz moja sprawa. I nie będziesz mi mówił że nie potrafię korzystać z technologi jaką jest internet. Sam zaczepiasz a później nie myśląc samodzielnie wypisujesz że mi brak argumentów. Życzę miłego oglądania meczu. VEB
0
Chodziło mi o wychodzisz. Wybacz kolejny mój błąd nie nauczyli mnie na studiach pisać. Widzę że nie wygram z Tobą. Jesteś wszechwiedzący gratuluje. Od dzisiaj jesteś moim idolem. Z tym moderatorem to nie żartowałem poważnie się nadajesz. Więc się zastanów. Może to siedzenie całodobowe na stronie i udawanie wielkiego przyniesiecie Ci jakieś korzyści finansowe.
0
KingLeonidas - Widzę kolego że masz agorafobie wchodzisz czasami z domu to sie da wyleczyć. Czepiasz się widzę wszystkich na tym forum a myślałem że tylko mnie i mojej głupoty.
0
Wiedziałem że się czepisz :P Jesteś jednak czujny dobrze że mamy takiego drugiego moderatora :) Chwała Ci za to dobry człowieku.
0
dawid22d Nie wiem czy wiesz ale jest toczone postępowanie przygotowawcze w sprawie mataczenia przez UEFA. Na razie nie podają informacji ze względu na dobrą sprawy. Pozdrawiam Cie Dawidku
0
Śliczne zdjęcie profilowe. Masz plakat CR7 w pokoju ???
0
ALe się chłopczyna opisać. Chciał zabłysnąć i co znowu nie wyszło:P
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Noo Panowie proszę o wypowiedz kolegi z Madrytu :) Ale tu dzisiaj Fajnie.
JAZDA START
0
kris81 nie martw się też dostałem dzisiaj pouczenie że jestem dzieckiem internetu :) ciekawe czy przeprosi :P
0
Polski rząd musi się tym zając, Komisja śledcza obligatoryjnie. Zrobimy porządek z Fifą. Ojjj już widzę kibiców Realu i Premiership:) Trzeba stworzyć ZP dla każdej ligi żeby nikt nie płakał:P
0
Przepraszam zachowałem się jak gówniarz. Wybaczcie panowie nie siedzę tak często jak wy bo nie mam tyle czasu z czego nie jestem zadowolony ale co zrobić trzeba też pracować. Nie wiedziałem że już jest to w internecie 2 dni czy więcej. Chciałem tylko zapytać co na ten temat sądzicie. Nie było w żadnym wypadku moim zamiarem nagłaśnianie tej sprawy jak sami zauważyliście wyssanej z palca. A zadając pytanie czy to nagłośnią madryckiej brukowce to chyba nie macie mi się co dziwić biorąc pod uwagę iż robią wszystko żeby nakład się sprzedał. Panowie trochę pokory i zrozumienia.
0
Ojjj gościu czepiasz się. Zobaczyłem filmik u znajomego , który jest wielkim kibiciem Utd. Chciałem się dowiedzieć co na ten temat myślą inni. A ty mi jedziesz że szukam sensacji :) Nie każdy ogląda wszystkie programy hiszpańskie. Z góry dzięki za info.
0
Też o tym myślałem bez powodu takiej reakcji Guardioli bym się nie spodziewał. Zobaczymy co z tego wyjdzie czy to nagłośnią. VeB
0
Straszny zrobił się poziom tej strony. Kibice sukcesu:( Ale tak to jest jak się nie zna żadnej innej drużyny bo w tv tylko mówią o Barcelonie :P
0
Widzę że na tej stronie są same dzieci. Nie zresztą nie będę obrażał dzieci odpowiednim stwierdzeniem będzie tumany. Dałem linka z filmikiem bo znalazłem u kolegi co kibicuje Mtd. Stwierdzając nad filmikiem jaki że jak taki burak może trenować ich klub. AAA tu proszę minusy :) TUMANY czytajcie ze zrozumieniem.
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZwPl0-uowi4 Sensacja nowa Guardiola nie podał ręki CR7. Co na ten temat sądzicie ?? Bo chyba nie było to specjalnie wiedząc ilu jest z kamera na sali i co może pozniej z tego wyjsc. ?? Co myślicie ???
0
Przerost ambicji nad możliwościami. Mi osobiście będzie tylko i wyłacznie kojarzył się z arogancją i nadroższą pomyłką transferową FCB.
0
Uczył się od najlepszych...
0
No to zrobili prezent Celtikowi na 125- lecie. Ogólnie za schematycznie. Messi widać że się nie wysypia. Coś muszą zmienić w grze. Bo nic nie wygrają z taką grą w Europie.
0
Szacuneczek :)
0
Rodzina się powiększa :)
0
Nigdy wiecej telewizji N dziękuje bardzo
0
HAHAHAHAHAHAHAHAH i co jeszcze ??? Już dawno nie widziałem tak idiotycznej plotki.
0
Ibi widać że chce zostać bo już mógł grac w Anglii osobiście dał bym mu sezon. Jeśli chodzi o Fontasa to wypożycznie. Dos Santos bardzo go lubie i jestem pewny że będzie kiedyś jeszcze dużo znaczył w Barcelonie. Co z nim zrobić nie mam pojęcia. Jak by dostawał szanse w sezonie to zostawić. W innym przypadku Sevilla nie jest złym pomysłem. VeB
0
DO NOWYCH KIBICÓW. Zastanówcie się co piszecie. Jeśli już chcecie kibicować FCB poczytajcie troche, popytajcie starszych kolegów. Z czym się wiąże bycie cules.1 lekcja na dzisiaj VV jest bramkarzem, dzięki któremu w obecnej chwili spodobało wam sie kibicowanie tej drużynie, która stała się modna w szkole, dzięki VV tyle waszych kolegów nosi koszulki. Z tego oto względu postarajcie się go szanować jak np. Messiego. Zrobił dużo więcej dla tej drużyny niż wam się w tych młodym głowach może wydawać. Troche pokory i uznania. A jeśli chodzi o ostatni mecz, nie zawsze się wygrywa z Realem więc jest powód do tego aby się cieszyć i świętować, marudzenie zostawcie dla tych co dalej myślą że był spalony. Do zo ziomale jak to się teraz chyba mówi:P VeB