18mlynek99
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Facet jest genialny. Po tak ciężjkiej chorobie chce dalej grać. Za to właśnie kocham ten klub za piłkaży którzy go reprezentują. Pozdrowienia dla wszystkich wierny kibiców. VeB
0
Po co ta symulka ??
0
tragiczne te stroje :(
0
Fajną ma koszulkę :) Wracając do tematu odpoczywaj a jak wrócisz za te kilka dni graj nam pięknie :) VEB
0
Wielka szkoda że juz nie występuje w naszych szeregach. Zawsze będe go cenil za skromność i za to jakim jest człowiekiem. Idealnie pasował do Barcelony. Mało mówił trenował i czekał kiedy go Guardiola wystawi do 11. Wspaniały zawodnik moim zdaniem cichy bohater ostatnich sukcesów naszej drużyny. VEB
0
Płakać się chce.
0
Bardzo zła decyzja która się odbije wielką czkawką. Jestem strasznie na Guardiole zły. Jak można w takim momencie zostawić drużyne. Że się wypalił że nie sprawiało mu tyle przyjemności trenowanie jak wcześniej. SOrry ktoś nie ma tu chyba jaj. W takim momencie nie no prosze..
0
Jutro pokażą na co ich stać. VEB
0
Pięknie to przegrali. Zobaczymy co wtorek pokaże.
0
I ZNOWU ODRABIANIE :( Jeśli zagrają we wtorek tak jak dzisiaj czyli na 60 % swoich możliwość to nie ma co na finał liczyć, szkoda bo Chelsea nie zagrało dzisiaj nic specjalnego i spokojnie byli do ogrania. Nic trzeba wierzyć w to że sie obudza i zagrają nam pięknie to do czego są stworzeni. Pozdrawiam wszystkich Cules. VEB
0
13 a co ??
0
Nię będzie na Polscaie BO PO CO ??
0
Wczorajszy mecz Realu pokazał jak La Liga jest nieprzewidywalna. Miło się ogladało kolejne poczynania ich klasowego obrońcy jak kopał kolege z drużyny. Szkoda że w takim zespole gra taki zawodnik. Pare lat temu wątpie żeby miał jeszcze okazje wejsc na murawę zachowując sie w ten sposób i to nie pierwszy raz. Najgorsze jest w tym to ze klub nic sobie z tego nie robi. Ale to już ocena zarzadu nie należy do nas :) Co do meczu wyrównany początkowo Nietoperze byli zagubieni ale z czasem zaczeli grać dużo lepiej i pewniej. Brakowało bardzo mało do wygranej. a szkoda. Nie licząć końcówki meczu wynik sprawiedliwy. Co do sędziego bardzo dobrze prowadził szkoda tylko że nie dawał kartek za symulacje wtedy Mou dopiero miałby duzo do powiedzenia. !! ( a nie wysyłał Karankę, który nie dostał wskazówek co ma powiedzięć i mówił to samo co mecz wcześniej ). Szkoda gadać !! Jeśli chodzi o LL to taknaprawdę brakuje nam 1 pkt. jeśli zagrają taki mecz jak wczoraj o derby jestem spokojny. Zaczynamy Panowie od nowa tylko teraz pytanie kto wytrzyma czy Barca której brakuje Villi i Pedro strzelającego bramki w trudnych meczach przez co grająca nieco słabiej ale grająca równo czy Real grający lepsza piłkę niż w ostatnich sezonach ale mający zadyszkę dodatkowo borykający sie z problemem po przegranym meczu z wiarą we własne umiejętności. Bez wątpienia będzie ciekawie. Przy odrobinie szcześcia możemy wywalczyć w tym sezonie jeszcze 3 puchary. Wersja optymistyczna :)) BEZ NAPINKI OCZYWIŚCIE lecz REALna:P
0
Potrzebował tej bramki jak chłop ziemi.
0
Obiecał sprowadzić Fabsa. Obietnice spełnil do tego kupując Sancheza który jeszcze pokaże że był to strzał w 10. Z czasem należy stwierdzić że mamy prezydenta który godnie zastąpił Laporte do tego liczy kase i myśli co mówi. Brawo VEB
0
Zaraz wracam
0
Kapitalna wiadomość. Widać że chłopak chce grać dla Barcy. Wierze w to że jeszcze pokaże na co go stać.
0
barcelonismo87 super link wielkie dzieki :)
0
Bardzo dobra polityka transferowa. BRAWO
0
Bardzo dobry mecz udane transfery. Cieszą bramki nowych nabytków. Ojj będzie sie działo w tym sezonie:) VeB
0
Zrobił sobie wakacje:d
0
Zrobił sobie wakacje:d
0
pawik1- warte bedzie w twoim przypadku przyjacielu przemyslec swoje wypowiedzi. bo jak sie to czyta to czlowiek zaczyna watpic :) a Marcelo to idealny przyklad czlowieka ktory nie radzi sobie z emocjami zreszta pepe tez lubi pomylic sobie pilke z zawodnikiem. Pozdrawiam wszystkich kibicow Realu którzy dalej mysla ze sa wybranymi jak i ch druzyna.Troche pokory i szacunku do samego siebie. Jak mozna takie p..pisać blagam nie osmieszajcie sie ludzie.
0
Osoby zainteresowane o 12:30 na C+sport dokument poświecony El Clasico. Pzdr
0
Bardzo dobrze przyda sie na Espanyol.
0
Będzie bardzo ciężko. Espanyol potrafi grać z nami i lubi sprawiać niespodzanki.
0
Fiorentina bardzo dobrze gra.Dobra szybka piłka.Ostatni mecz pokazał że przy szybkim rozegraniu przeciwnika Inter wychodzi blado. Jestem spokojny o wynik w LM.
0
"Pozostało nam do rozegrania sześć finałów i mecze w Lidze Mistrzów".
A co niby tak nie jest. Pique mial powiedzieć co jadł na obiad przed meczem ???? Dziwnie sie czepiasz. A może chcesz zobaczyć jak nasi piłkarze mówią jacy są silni i kogo jeszcze nie pokonają. To nie Real. Pozdrawiam
0
woro1
Też jestem z RZESZOWA. Jak możesz odezwij sie na gg7107279. Coś napewno wymyślimy:)
0
http://www.freedocast.com/forms/PopOut.aspx?sc=531B428E31E92135109B VeB