0

Facet jest genialny. Po tak ciężjkiej chorobie chce dalej grać. Za to właśnie kocham ten klub za piłkaży którzy go reprezentują. Pozdrowienia dla wszystkich wierny kibiców. VeB

0

Po co ta symulka ??

0

tragiczne te stroje :(

0

Fajną ma koszulkę :) Wracając do tematu odpoczywaj a jak wrócisz za te kilka dni graj nam pięknie :) VEB

0

Wielka szkoda że juz nie występuje w naszych szeregach. Zawsze będe go cenil za skromność i za to jakim jest człowiekiem. Idealnie pasował do Barcelony. Mało mówił trenował i czekał kiedy go Guardiola wystawi do 11. Wspaniały zawodnik moim zdaniem cichy bohater ostatnich sukcesów naszej drużyny. VEB

0

Płakać się chce.

0

Bardzo zła decyzja która się odbije wielką czkawką. Jestem strasznie na Guardiole zły. Jak można w takim momencie zostawić drużyne. Że się wypalił że nie sprawiało mu tyle przyjemności trenowanie jak wcześniej. SOrry ktoś nie ma tu chyba jaj. W takim momencie nie no prosze..

0

Jutro pokażą na co ich stać. VEB

0

Pięknie to przegrali. Zobaczymy co wtorek pokaże.

0

I ZNOWU ODRABIANIE :( Jeśli zagrają we wtorek tak jak dzisiaj czyli na 60 % swoich możliwość to nie ma co na finał liczyć, szkoda bo Chelsea nie zagrało dzisiaj nic specjalnego i spokojnie byli do ogrania. Nic trzeba wierzyć w to że sie obudza i zagrają nam pięknie to do czego są stworzeni. Pozdrawiam wszystkich Cules. VEB

0

13 a co ??

0

Nię będzie na Polscaie BO PO CO ??

0

Wczorajszy mecz Realu pokazał jak La Liga jest nieprzewidywalna. Miło się ogladało kolejne poczynania ich klasowego obrońcy jak kopał kolege z drużyny. Szkoda że w takim zespole gra taki zawodnik. Pare lat temu wątpie żeby miał jeszcze okazje wejsc na murawę zachowując sie w ten sposób i to nie pierwszy raz. Najgorsze jest w tym to ze klub nic sobie z tego nie robi. Ale to już ocena zarzadu nie należy do nas :) Co do meczu wyrównany początkowo Nietoperze byli zagubieni ale z czasem zaczeli grać dużo lepiej i pewniej. Brakowało bardzo mało do wygranej. a szkoda. Nie licząć końcówki meczu wynik sprawiedliwy. Co do sędziego bardzo dobrze prowadził szkoda tylko że nie dawał kartek za symulacje wtedy Mou dopiero miałby duzo do powiedzenia. !! ( a nie wysyłał Karankę, który nie dostał wskazówek co ma powiedzięć i mówił to samo co mecz wcześniej ). Szkoda gadać !! Jeśli chodzi o LL to taknaprawdę brakuje nam 1 pkt. jeśli zagrają taki mecz jak wczoraj o derby jestem spokojny. Zaczynamy Panowie od nowa tylko teraz pytanie kto wytrzyma czy Barca której brakuje Villi i Pedro strzelającego bramki w trudnych meczach przez co grająca nieco słabiej ale grająca równo czy Real grający lepsza piłkę niż w ostatnich sezonach ale mający zadyszkę dodatkowo borykający sie z problemem po przegranym meczu z wiarą we własne umiejętności. Bez wątpienia będzie ciekawie. Przy odrobinie szcześcia możemy wywalczyć w tym sezonie jeszcze 3 puchary. Wersja optymistyczna :)) BEZ NAPINKI OCZYWIŚCIE lecz REALna:P

0

Potrzebował tej bramki jak chłop ziemi.

0

Obiecał sprowadzić Fabsa. Obietnice spełnil do tego kupując Sancheza który jeszcze pokaże że był to strzał w 10. Z czasem należy stwierdzić że mamy prezydenta który godnie zastąpił Laporte do tego liczy kase i myśli co mówi. Brawo VEB

0

Zaraz wracam

0

Kapitalna wiadomość. Widać że chłopak chce grać dla Barcy. Wierze w to że jeszcze pokaże na co go stać.

0

barcelonismo87 super link wielkie dzieki :)

0

Bardzo dobra polityka transferowa. BRAWO

0

Bardzo dobry mecz udane transfery. Cieszą bramki nowych nabytków. Ojj będzie sie działo w tym sezonie:) VeB

0

Zrobił sobie wakacje:d

0

Zrobił sobie wakacje:d

0

pawik1- warte bedzie w twoim przypadku przyjacielu przemyslec swoje wypowiedzi. bo jak sie to czyta to czlowiek zaczyna watpic :) a Marcelo to idealny przyklad czlowieka ktory nie radzi sobie z emocjami zreszta pepe tez lubi pomylic sobie pilke z zawodnikiem. Pozdrawiam wszystkich kibicow Realu którzy dalej mysla ze sa wybranymi jak i ch druzyna.Troche pokory i szacunku do samego siebie. Jak mozna takie p..pisać blagam nie osmieszajcie sie ludzie.

0

Osoby zainteresowane o 12:30 na C+sport dokument poświecony El Clasico. Pzdr

0

Bardzo dobrze przyda sie na Espanyol.

0

Będzie bardzo ciężko. Espanyol potrafi grać z nami i lubi sprawiać niespodzanki.

0

Fiorentina bardzo dobrze gra.Dobra szybka piłka.Ostatni mecz pokazał że przy szybkim rozegraniu przeciwnika Inter wychodzi blado. Jestem spokojny o wynik w LM.

0

"Pozostało nam do rozegrania sześć finałów i mecze w Lidze Mistrzów".

A co niby tak nie jest. Pique mial powiedzieć co jadł na obiad przed meczem ???? Dziwnie sie czepiasz. A może chcesz zobaczyć jak nasi piłkarze mówią jacy są silni i kogo jeszcze nie pokonają. To nie Real. Pozdrawiam

0

woro1

Też jestem z RZESZOWA. Jak możesz odezwij sie na gg7107279. Coś napewno wymyślimy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?