0

GOLLLLLLLLLLL:)

0

Ale oni dzisiaj grali :) nawet bramek mogło nie być :) Widać było tą magie z tamtego sezonu.Profesor Xavi i te jego podania :) Nie wyobrażam sobie co bedzie sie działo jak dołączy Iniesta. Co do Ibry byłem przeciwnikiem jego tranferu, lecz dzisiejczy mecz pokazał co chlopak potrafi, potrzebuje kilku meczy aby udowodnic ze jest warty tych pieniędzy.Ogólnie mecz na duży plus. VeB

0

Fakt brakuje Iniesty ale ogólnie gra wygląda dobrze.Messi rządzi :)

0

TheNewBarça--->Bardzo dziękuje!!! VEB

0

Wydaje mi się ze można dawać na inny serwer ale jeśli tak go tutaj ludzie uwielbiają to juz nic nie bede mowił:) ale coś mi sie wydaje ze nie tylko ja wyrzucam kompa przez okno przy każdym sciągnieciu bramki lub skrótu.Zle mnie panowie zrozumieliście bo nie pisze po to zeby komuś wytykać błędy tylko zeby lepiej i wygodnie można bylo ściagać.Nie jestem 1 raz na tej stronie i wiem jaka dobra robote wykonuje konradinho. Tylko chcialem zapytać czy nie da sie na cos innego wrzucic. Looky nie wiem do czego to napisałeś z tymi zaburzeniami osobowości.No ale widocznie się znasz wiec musisz być swietnym psychiatrą jak potrafisz wystawic tak szybko diagnoze. Gatuluje.Wybiore sie jutro do specjalisty jak tam mowisz. Ogólnie panowie jak macie kaca albo nie wyspaliście sie bo mecz był o 5 to bym prosil zeby nastepnym razem nie odreagowywac na mnie. Pozdrawiam VEB

0

CZEGO ZNOWU NA TYM rapidshare. ????????????? tam sie nie da sciagać. Juz w tamtym roku ludzie pisali zeby zmienic na jakis inny serwer.Czy to kiedy sie stanie ?????????

0

0

Prosze mi wybacz ze nie dotyczącie artykułu.Wie może ktoś gdzie można zakupić koszulki w których występowali piłkarze podczas Fiesty.Z nazwiskami na plecach.Jeśli ktoś zna zródło bardzo bym prosił o info.!!!!!!!!VEB

0

muzyka cudownie pasuje :P VEB

0

Jak ładnie tabela wyglada :) nie można wzroku oderwać :) jeszcze te 100 GOLI :) Piękny mecz nigdy go nie zapomne.Będe go dzieciom opowiadał:) Napawa mnie duma że jestem kibicem tak wspaniałego klubu.Kolejny raz BARCA udawadnia że jest wyjątkowa.Śmieszy mnie jak kibice Realu piszą że trzeba kupić nowe gwiazdy żeby Real sie liczył w przyszłym sezonie w La Liga:)Największa radości jest ogladać piłkarzy którzy kochają swój klub i wylewają poty dla swoich Cules.A nie takich jak Marcelo klaun,który zachowauje sie jak dziecko.Szkoda że nie ugryzł sie w tej język jak uciekał:P Dzisiaj stado baranów przegrało i życzyłbym wam i sobie żeby tak zawsze było:) Pzdr dla wszystkich Cules. Życze milego świetowania:) VeB

0

Iniesta pokazuje że nie jest tylko wpsanialym pilkażem ale również człowiekiem. VEB

0

JEST PIĘKNIE :) Brawa za artykuł pełen profesjonalizm tak trzymać.VEB

0

BRAwo wreście VEB

0

Żeby tylko wywieść 3 pkt. Wyniki 3-1 dla nas oczywiście.

0

Eto'o udowodni w tym sezonie co jest wart. Grający w większości meczy(bez kontuzji)jest w stanie królować w tabeli najlepszych strzelców La Liga. Wierze w to ze tak będzie. Wielki Eto'o POWRACA!!!!! Visca el BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?