0

barnaba89
Masz jakieś problemy ze sobą ?
Masz pretensje do Ludzi za to ze wstawiają Busquetsa W miesjce Kontuzjowanego Xaviego ? To co Xavi ma jakąś specjalną Rezerwacje na tą pozycje . ?

0

pax
Ja ci to che uświadomić !
Więc nie pisz głupot że niema żadnej Asysty ..

0

barnaba89
Xavi Kontuzja ?
Omg brak wiedzy i jeszcze czepia się innych ..

0

pax
Ale ty głupoty jebiesz.
Jak Villa w jednym meczu zanotował 3 asysty .

0

Ale mi się humor poprawił że Barcelona ma Jednak jakiś pomysl na Rewanż z milanem :D

0

pax . Wiesz ile masz procent Racji 0 ;>? A wiesz o tym że Napastnicy są od strzelania bramek ;>? To pomocnik ma podawać .

0

Nareszcie coś Nowego . To moze zaskoczyć ;)

0

Tylko Za Pique Busquets A Za Busiego Song ;)

0

Oooooooooo Lubie To ! ;)

0

Już nie mówcie głupot Zobaczcie Jak Świetnie Gra Pedro w Reprezentacji Gdzie nie musi zagrywać wszsytkich piłek na Messiego ...;)

0

Nie oszukujmy się . Jeżeli Barca zagra w swoim stylu to może wygrać nawet więcej niż 2:0 ;)

0

Następca R10 ;)

0

Pedro Dla Reprezentacji daje Fantastyczne występy i strzela jeszcze lepsze Gole . Ale w Klubie jakoś brak pomysłu ..;/

0

Recepta jest Prosta Villa Adriano :)

0

Neymar Zmądrzej Chłopie ! Chcesz być najlepszy ? To Graj z Najlepszymi :)
Zapraszamy Do Barcy ;)

0

Przepraszam za Wcześniejszy Kom . Brat się dorwał :D
Moim zdaniem Villa i Adriano zasługują na Podstawowy skład z Milanem ;)

0

Villa King !!!!

0

Ale widzę plus tych kilku porażek Barcy . Na forum zostaną Tylko Wierni kibicie A nie Kibice Sukcesu .. !

0

Radzio_94
Za Przeproszeniem Spierd__alaj !
Alba w każdym meczu daje z sb wszystko . I skończcie już z tym spakiem formy po prostu Środek pomocy nam szwankuje i tyle . A wy odrazu byście wymienili połowe drużyny .. żenujące ..;/

0

Święte Słowa

0

A jeśli chodzi o Rewanż chciałbym zobaczyć taki skład
Valdes Adriano Pique Puyol Alba Busquets Iniesta Cesc Messi Villa Pedro
Cesc niby niema formy ale potrafi uderzyć z Daleka I często zdobywa ważne Bramki . A Pedro ze względu na Podłączającego się do akcji ofensywnych Adriano ;)

0

Moim zdaniem Bramki w LM nie powinny mieć różnej wartości . że gole na wyjeździe są cenniejsze . Gol to gol Proste ..

0

legaitokura.tylkowisla
Obrońca zwierząt się odezwał .. Nawet Mou mówi że nie powinno być Czerwonej kartki i że Real grał gorzej więc po co wpierdzielasz swoje 3 grosze ?

0

piobyd1 I reszta ! Chcecie pogadać o Realu i kartce to idźcie na ich Forum !
To już jest nudne .. Rozumie raz wyrazić swoją opinie i koniec a nie wałkować pod każdym tematem Czerwoną kartke w meczu Man Utd i Real ...

0

Zobaczcie na reepley że Portugalczyk nie zrobił tego specjalnie tylko chciał skleić piłke do nogi ..
A jeśli chodzi o tą kartkę to ona ustawiła wynik spotkanie bo przed czerwoną kartką Man utd był zespołem lepszym ... Tyle w temacie pozdro ;)

0

Ale sędzia skrzywdził dzisiaj Man Utd .. ;/

0

Szkoda go . Ale przyda mu się odpoczynek Bo ostatnio nie jest sobą ;)

0

Ja Cule
Nie zapominaj że On też ma występy w Reprezentacji Brazylii A tam byle kopach nie gra . A zresztą z taką techniką i szybkością poradzi sb w każdym Klubie ;)
Kryszew15
Aguero też dobra opcja . I jeśli Man City kupi Neymara To Barcelona stara się ponoć wtedy o Aguero :)

0

Pedro wykonuje strasznie dużą prace przy odbiorze piłki i przy Presingu .:)

0

To jest Forum tu każdy wyraża Swoje zdanie ;) Moim zdaniem Pedro jest Cenniejszy Bo Villa Ma już swoje lata ;)
Ale Szanuje twoją opinie w danym temacie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?