19KamilFCB10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barnaba89
Masz jakieś problemy ze sobą ?
Masz pretensje do Ludzi za to ze wstawiają Busquetsa W miesjce Kontuzjowanego Xaviego ? To co Xavi ma jakąś specjalną Rezerwacje na tą pozycje . ?
0
pax
Ja ci to che uświadomić !
Więc nie pisz głupot że niema żadnej Asysty ..
0
barnaba89
Xavi Kontuzja ?
Omg brak wiedzy i jeszcze czepia się innych ..
0
pax
Ale ty głupoty jebiesz.
Jak Villa w jednym meczu zanotował 3 asysty .
0
Ale mi się humor poprawił że Barcelona ma Jednak jakiś pomysl na Rewanż z milanem :D
0
pax . Wiesz ile masz procent Racji 0 ;>? A wiesz o tym że Napastnicy są od strzelania bramek ;>? To pomocnik ma podawać .
0
Nareszcie coś Nowego . To moze zaskoczyć ;)
0
Tylko Za Pique Busquets A Za Busiego Song ;)
0
Oooooooooo Lubie To ! ;)
0
Już nie mówcie głupot Zobaczcie Jak Świetnie Gra Pedro w Reprezentacji Gdzie nie musi zagrywać wszsytkich piłek na Messiego ...;)
0
Nie oszukujmy się . Jeżeli Barca zagra w swoim stylu to może wygrać nawet więcej niż 2:0 ;)
0
Następca R10 ;)
0
Pedro Dla Reprezentacji daje Fantastyczne występy i strzela jeszcze lepsze Gole . Ale w Klubie jakoś brak pomysłu ..;/
0
Recepta jest Prosta Villa Adriano :)
0
Neymar Zmądrzej Chłopie ! Chcesz być najlepszy ? To Graj z Najlepszymi :)
Zapraszamy Do Barcy ;)
0
Przepraszam za Wcześniejszy Kom . Brat się dorwał :D
Moim zdaniem Villa i Adriano zasługują na Podstawowy skład z Milanem ;)
0
Villa King !!!!
0
Ale widzę plus tych kilku porażek Barcy . Na forum zostaną Tylko Wierni kibicie A nie Kibice Sukcesu .. !
0
Radzio_94
Za Przeproszeniem Spierd__alaj !
Alba w każdym meczu daje z sb wszystko . I skończcie już z tym spakiem formy po prostu Środek pomocy nam szwankuje i tyle . A wy odrazu byście wymienili połowe drużyny .. żenujące ..;/
0
Święte Słowa
0
A jeśli chodzi o Rewanż chciałbym zobaczyć taki skład
Valdes Adriano Pique Puyol Alba Busquets Iniesta Cesc Messi Villa Pedro
Cesc niby niema formy ale potrafi uderzyć z Daleka I często zdobywa ważne Bramki . A Pedro ze względu na Podłączającego się do akcji ofensywnych Adriano ;)
0
Moim zdaniem Bramki w LM nie powinny mieć różnej wartości . że gole na wyjeździe są cenniejsze . Gol to gol Proste ..
0
legaitokura.tylkowisla
Obrońca zwierząt się odezwał .. Nawet Mou mówi że nie powinno być Czerwonej kartki i że Real grał gorzej więc po co wpierdzielasz swoje 3 grosze ?
0
piobyd1 I reszta ! Chcecie pogadać o Realu i kartce to idźcie na ich Forum !
To już jest nudne .. Rozumie raz wyrazić swoją opinie i koniec a nie wałkować pod każdym tematem Czerwoną kartke w meczu Man Utd i Real ...
0
Zobaczcie na reepley że Portugalczyk nie zrobił tego specjalnie tylko chciał skleić piłke do nogi ..
A jeśli chodzi o tą kartkę to ona ustawiła wynik spotkanie bo przed czerwoną kartką Man utd był zespołem lepszym ... Tyle w temacie pozdro ;)
0
Ale sędzia skrzywdził dzisiaj Man Utd .. ;/
0
Szkoda go . Ale przyda mu się odpoczynek Bo ostatnio nie jest sobą ;)
0
Ja Cule
Nie zapominaj że On też ma występy w Reprezentacji Brazylii A tam byle kopach nie gra . A zresztą z taką techniką i szybkością poradzi sb w każdym Klubie ;)
Kryszew15
Aguero też dobra opcja . I jeśli Man City kupi Neymara To Barcelona stara się ponoć wtedy o Aguero :)
0
Pedro wykonuje strasznie dużą prace przy odbiorze piłki i przy Presingu .:)
0
To jest Forum tu każdy wyraża Swoje zdanie ;) Moim zdaniem Pedro jest Cenniejszy Bo Villa Ma już swoje lata ;)
Ale Szanuje twoją opinie w danym temacie ;D