19KamilFCB10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jeśli chodzi o rewanż . Barca niema nic do Stracenia , Niech sie Milan stresuje ;)
0
Myślę e tito też nie jest odpowiednim Trenerem . Nam potrzeba TRENERA z charakterem .
Porównajcie Barcelone za czasów Pepa A teraz .;/
0
rod
Ja Zawsze staram sie zapamiętywać nicki Hejterów i potem im to wypominam
Ale spokojnie jeszcze napisza że Barca jest świetna że nie wątpili w Awans itp . ;)
0
Racja Jak Barca Ma wygrać SKORO NAWET ICH KIBICE ZWĄTPILI !
Ja Zawsze wierze że Barca wygra. Ale nawet jeśli przegrywa to jestem Dumny i zaszczycony że moge kibicować TAkiemu Klubowi jakim jest FCB !
0
Fabregas Ostatnio słabo gra...
A Villa no cóż Zawsze może groźnie uderzyć z przed pola karnego ;)
0
SPOKOJNIE Ludzie .. Barcelona Jak zagra na swoim WYSOKIM poziomie to może wygrać dużo węcej niż 2:0 ...
0
ACRAB95
To pewnie powiesz że Przerobiony filmik ;>?
0
http://www.dailymotion.com/video/xxnueo_www-sportepoch-com-the-controversy-milan-vs-barcelona-goals-hd-slow-motion-the-ball-did-not-touch-t_sport&start=0#.USXxfR1t3Yo
Mace Link i przetsać beczeć !! Nie było zagrania ręką ON DOSTAŁ W GŁOWE ! 1 Bramke Sprawiedliwie uznana .. !
0
KingLeonida
Jestem 1 raz od miesiąca na forum .. Ale spoko wymyślaj dalej ;**
0
Omg co wy wgle piszecie ... słabego Pedro ? Gdyby nie powroty Pedro To byśmy dostali z 4:0 ..
A co teraz będziesz hejtował Messiego po 1 złym występie .
Wstyd mi za takich kibiców ..
0
Aa i już nie zwalacie winy na sędzie iż nie było zagrania ręką .
Zobaczcie w zwolnionym tempie ;)
http://www.dailymotion.com/video/xxnueo_www-sportepoch-com-the-controversy-milan-vs-barcelona-goals-hd-slow-motion-the-ball-did-not-touch-t_sport&start=0#.USXxfR1t3Yo
0
Czy Barca zdoła odrobić starty z pierwszego meczu z Milanem
55.97% - Prawidziwi Fani którzy zawsze wierzą w swoj klub Pozdrawiam ;)
39.96- Sezonowcy Ewentualnie "Kibice" którzy kochają Barce tylko za osiągnięcia i kiedy wygrywa .
4.07% wstrzymało się od głosu
TAk to ja widze ;)
0
Nie oszukujmy się jeśli Barcelona zagra na Takim Poziomie na jakim nas przyzwyczaiła że gra to możemy wygac dużo więcej niż 2:0 ;)
0
Zauważcie jak Alexis z łatwością tworzy sb dogodne sytuacje Jeśli poprawi skuteczność To będzie ŚWIETNIE !:)
0
0
Powiem tak PiachuFCB i Reszta "kibiców" Jak Pedro nie trafiał do bramki to pisaliście ze na ławke go po co on gra itp . A strzelił raptem 2 gole i wchodzicie mu w dupe .. Sry ze wymieniłem twój nick ale akurat cb apmiętam jak krytykowałeś Pedro :) Teraz możecie minusowac za prawde ;)
0
Najniższa Ocena jaką bym dał to 6 :D Mecz Przekozacki ;)
0
Messi91REM
Pique chciał dać sznase na pokazanie się Valdesowi :P
0
Spokojnie Pedro już się Odblokował Alves też całkiem dobry mecz Tylko początek gorszy . NA Alexisa i Ville też przyjdzie czas ;)
0
I kto Teraz napisze że Pedro na ławek Co kto ! ;>?
0
No to 10 na 10 .. :D
0
A niech Real Sb wygrywa ;) Przecież my w tym Sezonie i tak wszystko wygrywamy :)
0
Moim Zdaniem Tito da szanse Villi w 2giej połowie I dzisiaj ten go do sb przekona ;) VeB
0
Gwałcę Replay ! ;d
0
robertex
Pozdrów Kolegę Dobry Kawałek ;) Powinien zostać pieśnią tej Strony :D xdd
0
Deulofeu Podoba mi się nie ze względu na jego Gre Tylko ma swój charakterek :D Chociaż sam styl gry też FAjny ;)
0
Dzisiaj ;>? Chyba jutro :D
0
Maciek Barca10
A ja nie moge patrzeć jak ktoś pisze takie głupoty ! Jak można sprzedać tak wybitnego Napastnika Jak DAvid . Daj mu troche czasu I tito się do niego przekona ;)
0
Nie krytykujcie Naszych zawodników ..;/ Przyjdzie czas to się odblokują I co wtedy będziecie pisać Oooo Alexis Oooo Pedro ..
0
Ja che być jak Villa a nie Messi czy Ronaldo ...