0

20 min 38 sec i dalej Ale rozklepali dziadka i potem te główki Coś pięknego :D

0

Bez obrazy , ale wyrażę Tylko swoje zdanie Moim zdaniem Tello ma talent Ale jest zbyt monotonny i nie pasuje do stylu gry Barcelony . ale to tylko moje zdanie ..

0

Może Jakiegoś Polaka ;>?

0

Valdes ma już 31 lat więc trzeba szukać nowego bramkarza ;)

0

Geble
Nie jestem tego taki pewny czy grałby Valdes :D

0

Maże o Transferze Neymara Do Barcelony Bo Neymar strasznie przypomina mi styl gry Ronaldinho ;)

0

Liczę Na Gole Davida i Pedro ;]

0

itruikt

Borussia Szchtar też zapowiada się ciekawie ;) Ale Osobiście wolałbym zobaczyć Real vs Man utd

0

grubyjjoint

Tylko tyle że Bojan nie poszedł Z Barcelony do Milanu Tylko Do Romy a z Romy trafił do Milanu :D

0

mateoyy

Matematyka się kłania ;) 11+1 = 12 Git :D ale 11-1 =10 chyba nie ;>?

0

Zobaczymy Czy NASZ Bojanek się rozwiną od Ostatniego meczu na Camp Nou ;)

0

FanLaLiga

Ja nie moge oglądać w TV "Zmagań ulubieńców " Ale zawsze przecież można Oglądać na róznych stronach . np www.meczyki.pl itp . Ja oglądam każdy mecz Barcy na Necie ;)

0

Numer 8 Tak 2 sezony temu Barca strzelała wiele Goli ;) Teraz troszke mi tego brakuje ;)

0

To jest objaw Szacunku moim zdaniem . Przecież jest napisane że " ta loklna tradycja palenia kukieł w Nowym Roku ma podobno gwarantować SZCZĘŚĆIE na Kolejne 12 miesięcy ;) "

0

juliancarax
Tak to juz jest chcesz być na siłe fajny a dostajesz minusy ;/

0

Jak Czytam Komentarze Takich ludzi jak Gregman to zaczynam wątpić w rase ludzką ... FAbregas na Ataku ? Taa dobre .;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?