19KamilFCB10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 min 38 sec i dalej Ale rozklepali dziadka i potem te główki Coś pięknego :D
0
Bez obrazy , ale wyrażę Tylko swoje zdanie Moim zdaniem Tello ma talent Ale jest zbyt monotonny i nie pasuje do stylu gry Barcelony . ale to tylko moje zdanie ..
0
Może Jakiegoś Polaka ;>?
0
Valdes ma już 31 lat więc trzeba szukać nowego bramkarza ;)
0
Geble
Nie jestem tego taki pewny czy grałby Valdes :D
0
Maże o Transferze Neymara Do Barcelony Bo Neymar strasznie przypomina mi styl gry Ronaldinho ;)
0
Liczę Na Gole Davida i Pedro ;]
0
itruikt
Borussia Szchtar też zapowiada się ciekawie ;) Ale Osobiście wolałbym zobaczyć Real vs Man utd
0
grubyjjoint
Tylko tyle że Bojan nie poszedł Z Barcelony do Milanu Tylko Do Romy a z Romy trafił do Milanu :D
0
mateoyy
Matematyka się kłania ;) 11+1 = 12 Git :D ale 11-1 =10 chyba nie ;>?
0
Zobaczymy Czy NASZ Bojanek się rozwiną od Ostatniego meczu na Camp Nou ;)
0
FanLaLiga
Ja nie moge oglądać w TV "Zmagań ulubieńców " Ale zawsze przecież można Oglądać na róznych stronach . np www.meczyki.pl itp . Ja oglądam każdy mecz Barcy na Necie ;)
0
Numer 8 Tak 2 sezony temu Barca strzelała wiele Goli ;) Teraz troszke mi tego brakuje ;)
0
To jest objaw Szacunku moim zdaniem . Przecież jest napisane że " ta loklna tradycja palenia kukieł w Nowym Roku ma podobno gwarantować SZCZĘŚĆIE na Kolejne 12 miesięcy ;) "
0
juliancarax
Tak to juz jest chcesz być na siłe fajny a dostajesz minusy ;/
0
Jak Czytam Komentarze Takich ludzi jak Gregman to zaczynam wątpić w rase ludzką ... FAbregas na Ataku ? Taa dobre .;)