6

Samo napisanie że wygraliśmy szczęśliwie powinno dyskwalifikować jakąkolwiek dyskusje z Tobą.
To straszne że nie ograliśmy Atletico 5:0. Szczęście miało Atletico że strzeliło gola bo z ilości sytuacji i przebiegu meczu po pierwszej połowie powinni już sromotnie przegrywać. Więc to co mieliśmy to pech a nie szczęście.

To straszne że rok temu przegraliśmy w Sociedad. Zapewne gdyby L.E słuchał Twoich cennych uwag wygrywali byśmy wszystkie mecze w sezonie i żadnego fartem !!!

Ps: Jeśli nie widziałeś przynajmniej 3 ewidentnych rzutów karnych w tym meczu to zajmij się komentowaniem szachów. Mniej kontrowersji...

2

Od stycznia w ataku może grać: Neymar,Messi,Suarez,Turan ( wczoraj na skrzydle gol i asysta) i Vidal (70% meczów w Sevilli jako skrzydłowy ). Serio kogoś potrzebujemy ? Co więcej MEssi i Suarez praktycznie grają non stop, jedynie Ney od czasu do czasu złapie jakąś kontuzję. Messi jak jest zdrowy nawet PK nie chce odpuścić.

Jedyna pozycja na tą chwilę która nie jest mocno obsadzona to 6tka. Jest Rakitic i tyle. Samper nie dostaje póki co szansy. Od stycznia sytuacja o tyle się zmieni że Arda będzie rywalizował o miejsce z Iniestą. Rafinha przestanie być pierwszym wchodzącym bo stanie się nim Arda który będzie mógł grać i za Iniesta i za kogoś z przodu. Jedyną szansę jaką widzę dla Rafinhy o cofnięcie się na 6tkę i rywalizacja z Rakiticiem.

Jestem przekonany że o ile wyniki do stycznia nie będą jakąś katastrofą ( czego nic nie zapowiada ) to L.E w tym sezonie nie będzie potrzebował nikogo więcej.

18

Zdecydowanie zagra Mashe i nie ma co do tego wątpliwości.
Z przodu MAlaga nie ma wysokich graczy bo i Amrabat i Charles nie mają 180cm. Mashe dużo lepiej wyprowadza piłkę i lepiej ją rozrzuca a wiadomo że w Maladze mają jeden z lepszych autobusów w lidze....

9

Wychowanków ? D.S to nasz wychowanek ? od kiedy ?

0

wygrał Must be the music w Hiszpanii więc musi być dobry.

5

Sprzedaż z opcją pierwokupu. Czego w tym nie rozumiesz ?

1

wyjmij ręce z kieszeni bo lipa :D

0

Turan i Vidal, kojarzysz takich piłkarzy ?

1

"Hiszpan doskonale wypatrzył w polu karnym wybiegającego na pozycję Diego Costę i precyzyjnie mu dograł, a były snajper Atlético Madryt podwyższył wynik na 2:0."

troszkę to naciągane....

1

Komentarz usunięty

1

Raczej debilna i pokazująca brak jakiekolwiek wiedzy. Jeśli Marco by trafił do Katalonii rywalizował by o miejsce z Rakiticiem.

0

Oglądasz trochę piłkę nożną ? kojarzysz zawodników ? Co ma jeden do drugiego skoro grają na zupełnie innych pozycjach ?

4

No jak to kto nie wiesz ? Laboga przecież :D
Na całym nc+ nie ma gościa który zna lepiej swoją ligę od Orłowskiego. Pomijając że do niedawna jako jeden z nielicznych potrafił tłumaczyć wywiady.

0

Gdyby dopalacze Ci mózgu Gimbie nie wypaliły to po moim nicku domyślił byś się tępaku ile mam lat. Starzy pewnie w genach Ci tą tepote przekazali.

3

Jak tam Gimby już sprzedały pół składu i zwolniły trenera bo dopiero włączyłem kompa ?:)

3

50mln Funtów czyli 70 mln ojro

2

Komentarz usunięty

1

Gol z Roma. Wykreowana szansa Messiego, asystę zgarnia Rudy...

2

Nolito to zawodnik z gatunku tych którzy potrafią zrobić różnice gdy nie idzie. Mieć takiego Asiora w drużynie ktory wchodI z ławki i coś daje to ogromna przewaga. Nie oszukujmy sie,Pedro od dłuższego czasu nic nie daje.
Patrząc na liczbę asyst i wykreowanych szans taki piłkarz jako konkurencja dla Neymara to ogromna motywacja dla niego.

Problem leży gdzie indziej. Neymar powoli,idzie w ślady Messiego i ściąganie go w trakcie meczu czy posadzenie na ławce powoduje tarcia.

Nolito w średniej Celcie ma prawie 2x więcej wykreowanych sytuacji i asyst od Neymara ktory w wielu meczach grał bardO słabo. Po za tym Nolito wcześniej grywał tez jako 9tka.

Inna sprawa ze od stycznia będzie Arda i Vidal.

1

Wiele w sobotę nie pokazał. Ciekawe ile by pokiwał jak by co tydzień grał przeciw busikom z la liga.

0

Zapewne wciąż twierdzisz że otwierające podanie trafia mu się kilka razy w sezonie ?

2

zobaczymy czy dostanie. Mnóstwo ludzi licytuje dla jaj a później się wycofują.

3

Gorzej ze zmiennikami ?:D Chłopie graliśmy w zasadzie z podstawowym składem Chelsea, rezerwami ( Sandro,Munir,Gumbau, S.R na boku, Adriano, Bartra,Mathieu ), które walczyły jak równy z równym i wg Ciebie nie mamy dobrej ławki ? To kogo byś chciał na ławce ? Hazarada z Costą ?

0

Zacznij się leczyć póki jest nadzieja....

2

Roberto miernie ?:D stary zacznij turnieje szachowe oglądać, serio...

3

Roberto nie grał na żadnej prawej obronie. Po zejściu Adriano zagraliśmy 3ką z tyłu...

1

Roberto grał na prawej obronie ? Patrz a mi wydawało się że po zejściu Adriano przeszliśmy na grę 3ką z tyłu.

1

Rafa zagrał bardzo dobrze.

4

Dokładnie odwrotnie niż piszesz. Wypożyczenia to kiepski pomysł bo klub nie czuje presji rozwijania takiego piłkarza. Dużo lepiej sprzedać za niską kwotę i mieć możliwość odkupienia piłkarza za bardzo podobną kasę.

Chłopak ma dopiero 19 lat. Pod okiem Bilicia za 2 lata w wieku dopiero 21 lat klub zdecyduje czy jest to talent na miarę Barcy czy nie...

5

tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?