19Rivaldo83
Dołączył/a: styczeń 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale chcieli byście wziąć udział w tym pranku czy serio myśleliście że to istnieje ?
1
Obaj mieli lepsze i gorsze interwencje ale ogólnie obaj wysoki poziom. Jednak nie oszukujmy się. W grze nogami Niemiec bije Chilijczyka na głowę.
W LM graliśmy z bardzo dobrymi drużynami i MATS nie wybija piłki na pałę pod mocnym presingiem i to zdecydowanie jego atut.
Czy Bravo ma jakiś skill w którym tak wyraźnie wyprzedza Niemca ? Chyba nie...
1
Chłopie czy Ty oglądasz mecze PL ? Silva to obok Aguero największa gwiazda City i piłkarz od którego zaczyna ustalanie składu Pelle. Podstawowy piłkarz repry Hiszpanii.
W ataku City są 4 miejsce : Sterling + Aguero + Silva masz 3. Navas i Nasri już dawno nie powinni tam grać jak obywatele chcą coś powojować.
1
Rośnie chłopak na genialnego piłkarza. Sęk w tym że nie ma szans na miejsce w kadrze Realu przez najbliższe lata....
0
Dzielisz piłkarzy na genialnych i mizernych ? Po środku nie ma nic ?
Barcelonie kibicujesz od 2003 czyli przyjścia Ronaldinho, napisz komu wcześniej kibicowałeś skoro widziałeś jego mecze z czasów Valencii 97-00 gdy miał chyba swój najlepszy okres....kto tam wtedy był na topie zagorzały fanie ?
8
Mizerny to Ty jesteś i Twoje wpisy. Co Ty osiągnąłeś żeby o ex reprezentancie Hiszpanii i bardzo solidnym ligowym piłkarzu który ma w dorobku ponad 200 meczów na poziomie PD pisać że był mizerny.
4
Obaj w tym samym wieku. Munir ma zdecydowanie większe szanse zostać w drużynie bo może być zmiennikiem Suareza. Sandro to kopia Pedro i będzie miał trudniej. Jak Ney cz Messi pójdzie na ławkę to pierwszy w kolejce będzie Pedro a dopiero po nim Sandro.
Niech Sandro pójdzie na wypożyczenie bo to dużo większa szansa na rozwój dla niego.
Druga sprawa gdZie. Z jednej strony Hiszpania to oczywisty wybór z drugiej Anglia to świetny kierunek bo jak ta, ktoś sie wybije to mozna na nim dobrze zarobić. Anglicy płacą najwiecej, nawet kluby środka tabeli jest w stanie wyłożyć dobra kasę. A powiedzmy sobie prawdę. Czy Sandro ma szanse w ciagu 2-3 lat powalczyć o miejsce w składzie... Chyba nie. Co najwyżej może być drugim Pedro....
1
Na nc+ praktycznie żadnych towarzyskich turniejów nie ma. Akurat takie rozgrywki zdecydowanie częściej ma Polsat.
2
A to słyszałeś ?
Przychodzi kibic Realu do lekarza...a lekarz to kibic Barcelony :D
0
jak znalazłeś ten mecz na YT ? Wiesz czy mecz Valenci tez jest ?
2
znacie jakąs stronkę gdzie można obejrzeć mecz świętych z Valencią ?
4
Gdybyś miał pojęcie o tym klubie i piłkarzach to wiedział byś że Martin w młodzieżowych reprach sadzał Carvajala regularnie na ławie.
Ale jak przez 3 ostatnie sezony rozegrał tyle minut co można w jeden dobry to o czym gadamy. Tymczasem Carvajal poszedł do Leverkusen i tam grał jako podstawowy piłkarz ponad 3 tyś minut.
Roberto dokładnie ta sama historia.
Kiedyś Barcelona nie kupowała tyle, nie było takiej konkurencji w rezultacie dużo łatwiej było wejść młodym do 1 drużyny. Dziś swoje najlepsze lata spędzają na ławce.
Bellerin uciekł widząc co się dzieje z Martinem i teraz jest uznawany za jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. U nas na bank dziś nie był by na takim poziomie !
Problemem nie jest brak zdolnych piłkarzy w Canterze ale wprowadzanie ich do 1 drużyny. Albo totalnie bezsensowna polityka wypożyczeń jak w przypadku Deulo gdzie po b.dobrym sezonie w Evertonie zmieniono mu bez sensownie klub.
D.Suarez ( mimo że nie wychowanek ) równie bez sensowne wypożyczenie. Trzeba było do Realu go oddać. Bardzo uzdolniony chłopak, jeden z najlepszych graczy w całej drugiej lidze i swój pierwszy sezon idzie do drużyny która ma aspiracje na LM. Gdyby poszedł np do Rayo byłby podstawowym piłkarzem.
Munir,Sandro,Samper,Halilovic, Grimaldo,Adama, to tylko kilku mega zdolnych piłkarzy którzy aktualnie są w szkółce....
1
Komentarz usunięty
3
News z gatunku 101 sposobów jak przegrać wybory....
1
KacperFCB
uprzedziłeś mnie :)
FCBcampeones0809
Oczywiście Barto kłamie na antenie i LE w ogóle nie chce Turana. Pewnie nawet nie lubi walczaków...
1
Ale to dlatego że eliminacje zaczynali mając mniej niż 21 lat.
0
Kompletnie niepotrzebny to jest Pogba...
0
Bo napisałeś z błędem. Wyjaśnij wiec co to jest ta samospelniajace sie przepowiednia i jaki Twoja osóbka ma na to wpływ. Widzę ze jak kompromitować sie to na całego ;) liczę ze odpiszesz ;)
1
Wiesz na czym polega samospelniajace sie proroctwo ? Czy usłyszałeś ten zwrotów szkole i Ci sie spodobał ?
3
Pastore po prostu nie myśli tak szybko jak ma się to w zwyczaju w katalonii. Proste podanie zwrotne i Messi miałby pustą bramkę a przecież to on wypracował całkowicie tego gola.
Ale widać że Pastore jak jest w polu karnym to zamyka oczy i wali...
1
Wikson
No no. 3 asysty w Serie a to mało jaki pomocnik zalicza. A 80 mln plus ogromny kontrakt to wręcz okazja.
0
Szkoda ze tak malo rozsadnych osób tutaj pisuje...
0
Tępy jesteś okrutnie. Zaplacmy teraz 100 mln za gościa który a. Za rok może okazać się nie potrzebny b. Może złapać kontuzje jak gundo. I stracic mnostwo na wartosci.Genialny pomysł. Świetny pomocnik co ma 3 asysty w sezonie. Jak bym poszperal w Twoich komentarzach to na bank bym znalazł płacz ze Iniesta nie asystuje...Pogbe widziales pewnie na yt tylko.
Cos jeszcze kolegi ?
1
Parejo,Torres jeśli mają to być Hiszpanie. Jeśli z po za to w grę wchodzi jeszcze Gundo dla którego 4 miesiące samych treningów nie było by większym problemem. Innych opcji brak.
1
Pewnie, że tak ;) Jego Agent 4 dni temu mówił że Koke nigdzie nie odchodzi tylko po to żeby zrobić super niespodziankę kibicom Atletico i przejść do innej hiszpańskiej drużyny :)
1
Oczywiscie że 41mln.
0
Nie , nie szykuje. Żaden Pogba nie przyjdzie w styczniu człowieku. Myśl chociaż trochę. Jeszcze napisz że Juventus po znajomości nie będzie go wystawiał w LM albo kupimy go już teraz i wypożyczymy do boruty zgierz.
0
Ale to nie 6tka.
0
Ale Pogba nie ma przyjść. A już na pewno nie jest do kupienia w tym sezonie.
2
1 gol to trochę go obciąża, pozostałe 4 nie do wyjęcia...