3

Kto mówił rok temu to samo ?? Że niby Mandzu lepszy od D.C ? Chyba żartujesz...
Stracili też genialnego bramkarza i bardzo dobrego bocznego obrońcę.
Jedynie Francuz był transferem na plus, cała reszta to lizanie ran.

0

masz gdzieś linka do "oryginalnego" zapisu tego wywiadu najlepiej już przetłumaczonego na angielski ? każdy przeczyta i będzie wiedział kto kłamie...

2

Mysl- Bartosz zapowiada super transfer, ktory jest tajemnica prawie do końca wyborów i na ostatniej prostej mówi tadam Denis Suarez.....kompromitacja na całej lini.

2

Walka z wiatrakami. To forum jest juz całkowicie opanowane przez dzieci Fify. Żaden głos rozsądku sie nie przebije.

1

Ja też nie uważam że Nolito to jeździec bez głowy ale to przede wszystkim skrzydłowy a nie pomocnik.
Najważniejsze jednak że oświadczenie tydzień przed wyborami że dogadaliśmy się z Nolito nie jest żadnym WOW.

A skoro to taka tajemnica i ma być wykorzystana jako oręż do wygrania kampanii to musi być zawodnik WOW(oczywiście w granicach przyzwoitości).

Koke i Isco wykluczam z powodów o których pisałem wcześniej.
Jedyni pomocnicy którzy byli by realnym wzmocnieniem drugiej linii to Parejo, Torres i Gomes, tylko że ten ostatni przedłużył właśnie swoją umowę.

9

Jeśli chodzi o ten transfer to nie ma zbyt wielu opcji.
Hiszpan
Pomocnik
Grający w pd
Przestańcie pisać o Suarezie bo skoro Bartosz trzyma to do ostatniego tyg przed wyborami to nie po to by sie skompromitować mówiąc ze tym transferem jest D.S.
Koke podkreślał wiele razy ze chce być legenda w Madrycie i ze odrzucił bycie następca Xaviego. I nagle z cichacza przejdzie do Barcy.taaaaa
Isco grał baaaardzo dużo w poprzednim sezonie, jest nowy trener wiec raczej nigdzie sie nie ruszy. Perez jest na cenzurowanym u kibiców za Carlo i sprzedaż Isco raczej by mu nie pomogła. Nie da sie rownież takich negocjacji na lińi Barca-Real przeprowadzić tak cicho. Isco ma ogromna klauzule wiec dogadanie sie z zawodnikiem nic nie zmienia.

Dani Parejo jak najbardziej możliwy. Rakiticia jest naszym podstawowym graczem a Parejo swietnie by go zastępował jak rowniez mogą grać razem. 26 lat to dobry wiek. W meczach przeciwko top3 ligi pokazał swoją wartość.

Ostatni mój typ to młody piłkarz ktory jednak nie grał w zeszłym sezonie w PD bo był wypożyczony. Kwestia jak na to patrzeć.formalnie jest piłkarzem Atletico.
Mamy zreszta podobno do niego jakieś prawa ( pierwokupu chyba ) i to tez byłby świetny pomysł na uzupełnienie naszej drugiej ligi. Chodzi oczywiście o Olivera Torresa który ma dopiero 20 lat a był jedna z jasniejszych postaci w Porto....

0

Bardzo podobne. Abidal doszedł do nas jak miał 28 lat....i nie jest żadna legenda klubu.

1

Czyli jest szansa na zdobycie Koke ?:D Chyba u dilera...

0

Komentarz usunięty

3

Widać jak mało interesujesz sie PD.

3

Koke,Isco, Ramos, póki co najbardziej absurdalne kandydatury o jakich tu przeczytałem :)

0

Podaj źródło śmieszku.

0

Ale po co mi to piszesz ? To jasne że argentyńczyk będzie wspierał argentyńczyka, masz inne zdanie ?

3

Przede wszystkim jest z Argentyny.

6

Sory ale jak Braida będzie miał chociaż połowę tyle udanych transferów co ja w Fifie to będziemy mogli pogadać !

0

O jejku jejku. Paksiu zgłosił komentarz. Gdzie ten cytat ????

4

Kołtinjo to komentuje mecze na Polsacie sport :D Razem z Borkinjo

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

17

Rakitic w jego wieku też nie był by podstawowym pomocnikiem u nas. Idę o zakład że jak grał w S04 to nawet o nim nie słyszałeś.

Generalnie szkoda czasu tłumaczyć niektórym pewne sprawy.
Thiago Motta w jego wieku kariery u nas nie zrobił a dziś jest bardzo solidnym DMem mającym podstawowy plac w drużynie z absolutnego topu.

Nie przypominam sobie też by w 2010/11r kiedy Vidal miał 23 lata zabijały się o niego światowe potęgi a on wybrał Juve które wtedy zajeło 7 miejsce w serie A.

0

Na szczęście największe drewno czyli Alexis już odszedł i spokojnie możemy wygrywać trofea :)
A o pomoc się nie martw, spełnia swoją rolę b.dobrze.

0

Ale czego chłopie nie rozumiesz ? Zamieszczania art. ze Sportu ?
Masakra....

8

Dlatego że będziemy mogli go odkupić za 9-12 mln a przez ten okres nie będziemy płacili mu pensji. W dodatku Everton zupełnie inaczej będzie zarządzał piłkarzem który jest ich własnością a nie jest tylko wypożyczony.

2

Z Rudym na dymka będą w przerwie meczu chodzić :)

3

hahah pewnie tak samo pisałeś o L.E specjalisto.

0

Gdzie napisałem że oglądasz mecze w internecie czy nie masz c+. Zacytuj...Jesteś imbecylem i nie obrażam Cie tylko stwierdzam fakt. Kolejny raz się skompromitowałeś...


1

Wygraliśmy tryplet ale wielki coach z Fify lepiej by ustawił drużynę :)

0

Po to że to filozofia Barcelony i jedna z jej wartości przez lata...
Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Kibicujesz tej drużynie tylko dla Messiego i trofeów...

3

Nie przetłumaczysz :) Tevez i Pirlo mogą odejść więc jeszcze Pogbe sprzedadzą :) Oczywiście klubowi który ma zakaz ;)

1

jak już patrzeć na filmiki YT to mimo że młodszy dużo lepiej wg mnie wypada na nich Gerson...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?