0

@patrykzmc2000
100 mln za 19 letniego noł nejma??? Nieźle

0

Dla mnie to był tragiczny mecz, boki obrony nie wniosły nic do gry kompletnie, ani Ruiz ani Rodri nie wnieśli żaden kreacji ani podań otwierających

2

Takie mam wrażenie że ten kukureja to taki nasz Balde

1

@APTAPT
Tak tak czytałem o tym młodym Hiszpanie że na być u nas od 2027 i o sportingu też czytałem że ten Martim na horrendalna klauzulę

0

@APTAPT szkoda że odjedzie, a wiadomo czy ktoś poważniejszy do nas przyjdzie bo póki co to słabo to wygląda

0

Kiedyś Flick był zainteresowany tym lewym obrońca z Niemiec

0

@APTAPT
Co Ty mówisz jestem w szoku, zawsze był tym napędzającym i takim Messim piłki ręcznej

0

@Edgemoon
Wiadomo Jicha, Palmarson to były tuzy ale trudno kogoś sprowadzić bo z kasą słabo

0

Z roku na rok ta drużyna jest osłabiona, teraz też tak będzie odejdzie Makuc i Nielsen to będzie trudno ich zastąpić. Najbardziej mi szkoda Waela Jealuza Tunezyjczyk

1

@Kgorecki2500
4 sery do tego szynka, kurczak, kukurydza i brokuł zawsze

1

@APTAPT
Kur.. zapominałem o tym finale przez te MŚ, chyba było mniej emocji niż wczoraj. A jak nasi grali, Mem szalał?

0

@AmigoBlancos
Lewonożny środkowy obrońca i lewy obrońca, napastnik i ktoś do środka 6/8.

0

@FcPortoFan1999
Barcelonę, Barcelonę bym sobie obejrzał

1

@AmigoBlancos
Curasą hahahaha

1

@jacobFCB
Bogaci ludzie nie zawsze muszą iść do więzienia

0

@ShawnC
No niby padło to fakt ale mimo wszystko to tylko dziennikarz

0

@LAMC_10
Ona na kontrakt na sylwestra do 2033 wiedziałeś ^⁠_⁠^

2

@Nazio_87
Wydaje mi się że tylko poczta chyba żaden bank nie daje od razu karty

0

@chavez
Oficialki nie było tylko tyn romano coś tam pisoł

0

@Katalończyk 99
Ale to chyba nie do końca oficjalnie

0

Zero wieści o Bernardo, Alvarezie i Grimaldo to nie wróży nic dobrego

1

@kulek22
Noooo i tu by pomogło ^⁠_⁠^

14

Haahaha ten guler to jest partacz kur.. 4 razy strzela zza pola karnego to nawet blisko bramki nie leci ta piłka

0

@Guillegavira
Oczywiście że tak :⁠-⁠)

0

@ka3fcb
Hahahhah nie zrozumiałeś

3

@dmcteam
Mam to samo kompletna pustka, najgorsze mś jakie znam to taki Katar zjada te MŚ

1

Ale ze koszykarze wygrali z Teneryfa gładko 3-0 to nigdy bym się nie spodziewał. Jest szansa na mistrzostwo

0

Myślę że Xavi nie ma pracy bo to nie jest jego wina

0

@APTAPT
Jutro jest finał

6

I po co ta niepotrzebna dogrywka, nie mogliście tak zagrać tych 5 ostatnich minut tak jak w tej dogrywce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?