19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000
100 mln za 19 letniego noł nejma??? Nieźle
0
Dla mnie to był tragiczny mecz, boki obrony nie wniosły nic do gry kompletnie, ani Ruiz ani Rodri nie wnieśli żaden kreacji ani podań otwierających
2
Takie mam wrażenie że ten kukureja to taki nasz Balde
1
@APTAPT
Tak tak czytałem o tym młodym Hiszpanie że na być u nas od 2027 i o sportingu też czytałem że ten Martim na horrendalna klauzulę
0
@APTAPT szkoda że odjedzie, a wiadomo czy ktoś poważniejszy do nas przyjdzie bo póki co to słabo to wygląda
0
Kiedyś Flick był zainteresowany tym lewym obrońca z Niemiec
0
@APTAPT
Co Ty mówisz jestem w szoku, zawsze był tym napędzającym i takim Messim piłki ręcznej
0
@Edgemoon
Wiadomo Jicha, Palmarson to były tuzy ale trudno kogoś sprowadzić bo z kasą słabo
0
Z roku na rok ta drużyna jest osłabiona, teraz też tak będzie odejdzie Makuc i Nielsen to będzie trudno ich zastąpić. Najbardziej mi szkoda Waela Jealuza Tunezyjczyk
1
@Kgorecki2500
4 sery do tego szynka, kurczak, kukurydza i brokuł zawsze
1
@APTAPT
Kur.. zapominałem o tym finale przez te MŚ, chyba było mniej emocji niż wczoraj. A jak nasi grali, Mem szalał?
0
@AmigoBlancos
Lewonożny środkowy obrońca i lewy obrońca, napastnik i ktoś do środka 6/8.
0
@FcPortoFan1999
Barcelonę, Barcelonę bym sobie obejrzał
1
@AmigoBlancos
Curasą hahahaha
1
@jacobFCB
Bogaci ludzie nie zawsze muszą iść do więzienia
0
@ShawnC
No niby padło to fakt ale mimo wszystko to tylko dziennikarz
0
@LAMC_10
Ona na kontrakt na sylwestra do 2033 wiedziałeś ^_^
2
@Nazio_87
Wydaje mi się że tylko poczta chyba żaden bank nie daje od razu karty
0
@chavez
Oficialki nie było tylko tyn romano coś tam pisoł
0
@Katalończyk 99
Ale to chyba nie do końca oficjalnie
0
Zero wieści o Bernardo, Alvarezie i Grimaldo to nie wróży nic dobrego
1
@kulek22
Noooo i tu by pomogło ^_^
14
Haahaha ten guler to jest partacz kur.. 4 razy strzela zza pola karnego to nawet blisko bramki nie leci ta piłka
0
@Guillegavira
Oczywiście że tak :-)
0
@ka3fcb
Hahahhah nie zrozumiałeś
3
@dmcteam
Mam to samo kompletna pustka, najgorsze mś jakie znam to taki Katar zjada te MŚ
1
Ale ze koszykarze wygrali z Teneryfa gładko 3-0 to nigdy bym się nie spodziewał. Jest szansa na mistrzostwo
0
Myślę że Xavi nie ma pracy bo to nie jest jego wina
0
@APTAPT
Jutro jest finał
6
I po co ta niepotrzebna dogrywka, nie mogliście tak zagrać tych 5 ostatnich minut tak jak w tej dogrywce