0

Zagłosowałem na Wojtka ale myślę że to jednak Ter Stegen będzie nr w pucharze. Ale ciskwe jak to rozwiążą w polu. Myślę że na grę mają szanse Dro, Bernala, Casadó, Roony, Christensen i Torrents

0

Napewno na plus było by spłacenie długu i transfery. Myślę że w rzeczywistości nie ma szans na takie rozwiązanie i no duży minus to że nie uznali by tych pieniędzy w ffp bo nie mamy loży VIP jeszcze

0

@europejczyk
Dałbym Ci możliwość aby pogadać z moim ojcem który jest już tak od klejony przez tą pierdolo... TV Republika że dziwię się że im jeszcze kasy nie wysyła na nowy wóz transmisyjny. Myślę że i na stronie sklepu i z moim ojcem rozmowa jest ta sama

1

@cules100pro
Chodzi o tą akcję co Kounde zostawił piłkę i Joan był faulowany?

3

Przecież jak nie odejdzie to będzie gnił na ławce i do dupy pojedzie a nie na MŚ, jeśli serio chce wypełnić kontekst to kolejny ,, kapitan'' bez ambicji byle kasę zdzierać

0

@Krystiansigma2734
Jest nareszcie

4

Walimy głową w mur

0

@Rqemek_
On od początku sezonu tak gra nieobliczalny gość

10

Nie wiem czy jest gdzieś na świecie zawodnik który zanotował takie regres jak Balde. Był materiałem na mega dobrego obrócę a teraz to zwykły placek którego za chwilę połknie Martin.
A Kounde to się popsuł na dobre

0

Ty ale jak my grali z Czelsi i przed tą bramką samobójem od Kounde był rzut rożny i przecież jak było podanie do Kukureji to on też stał na spalonym i to co tak nie było spalonego?

Edit. Chyba już wiem o co kaman

6

@Romario87
Ba on nawet był ze swoimi piłkarzami na środku boiska po meczu z Celtą i minę miał nie zbyt uśmiechniętą ^⁠_⁠^

10

Kur... Co za ludzie ale to już chyba nawet nie ludzie nawet zwierzęta się tak nie zachowują

0

Jestem ciekaw jakim prawem ten karwachal znalazł się przy ławce i w tunelu skoro był kontuzjowany i powinien być na trybunach

0

To jest jednak IQ muchy

5

@fotohobby
Paskudnie to wyglądało oby się skończyło na strachu jak i Ewy Pajor a nie na więzadłach

1

@KobeFR
No tak był na 9 z Girona jak strzelił zwycięską bramkę

1

@KobeFR
Też o tym myślałem, Ronald jest szybki więc może się sprawdzi na prawej obronie i będzie taki defensywny bo raczej nie widzę jak wchodzi na obieg ^⁠_⁠^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W meczu Barcelony femeni tą rękę jeszcze jakoś można wytłumaczyć ale ten faul na Alexi? Przecież specjalnie miała zbliżenie i widać że ją kopie to nie było karnego

0

To trzeba być zjeb.. mając możliwość zobaczenia meczu na żywo i poj.. sprzedają bilety

1

@FcPortoFan1999 i dodatkowo przez zje... Którzy odpalili race

4

Myślę że to już nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem

1

Tak sobie przeglądam Transfermarkt i szukam zawodników którym się kończą kontrakty w czerwcu 2026 i jest kilka myślę fajnych zawodników do wzmocnienia,,za darmo'', bo wiadomo jak u nas z kasą.Wolni będą Robertson i Guerrero na lewą obronę mylę fajna opcja za darmo bo super byłby Grimaldo ale myślę że Bayern nie puści go za mniej niż 30 mln, potrzeba też napewno lewo nożnego obrońcy i tu trochę posucha niestety wszystko prawo nożni ale w 2027 roku koniec kontaktu ma Schloterbeck i Ignacio z Lizbony myślę że koszt każdego z nich to powyżej 40 mln euro ale jest jeszcze opcja Kimpembe ale nie wiem czy to jeszcze ten poziom a myślę że Christensena trzeba pożegnać bo jego kontuzje to jest tragedia. I nie ma napastnika jest Vlahovic ale nie mam pojęcia jak on gra i czy tu pasuje, myślę że gdyby Lewy zszedł ze swojej pensji do 3,5-4 mln na rękę to mógł być zostać ale i tak trzeba szukać ,,9'' w najbliższym czasie, no i lewe skrzydło gdzie jak nie wykupimy Rashforda to też nie ma wyboru, będzie Mane ale 33 lata więc nie ma sensu

https://www.transfermarkt.pl/transfers/endendevertraege/statistik?plus=0&jahr=2026&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?