19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12
Mam nadzieję że nawet 2026 nie będzie
0
Wiadomo kto pokazuje te mecze?
5
@TheKlucha i to w centrum
4
Następny poj.. kibic sklepu
3
Chyba lepiej żeby go Erik zastapił na PO a może już Araujo wróci odmieniony
8
Dani zobaczysz powtórki to zobaczysz że arbiter miał rację
12
@FCB24
Jak patrzę na Balde to by się przydała rotacja klubowa
0
Chyba pachwina ale pewności nie ma
0
@MagdJanko
No przyszedł z Interu
0
I jeszcze Kounde wypada
1
@FLYP
Tak są bardzo częste, choć chyba na C+ bardziej
0
@MajkiYB
Ja nie wiem czasami jest tak frustrujący, tyle razy co wypuścił tą piłkę tak beznadziejnie to głową boli
0
@gludi123
Mówią że Martin się rozwinął ok jest tu dużo racji ale on wszystko robi jak by w spowolnionym tempie o kilka sekund za późno wszystko
4
Szkoda że Rapha nie trafił tej drugiej bramki z dystansu
0
@bbartekfcb
Kounde w ogóle w tym sezonie tragedia
0
@yoli Kounde jeszcze wejdzie na szybkości i wrzuci ale Balde nie pamiętam żeby poszedł na szybkości żeby wrzucić tylko zawsze hamulec
1
Na 300 bocznych obrońców na świecie tylko jeden będzie hamował akcje i nigdy nie wrzuci w pierwszym tempie i nie pociągnie do przodu tylko hamulec i do tyłu. Ktoś wie kto?
0
Ja pier... Zajeba kur.. Balde
0
@TheKlucha
No nie ma Christensen kontuzja a i Araujo też nie ma
0
Ale Buchanan będzie jeździł z Balde
3
Niech go wypierd... To już nie ma sensu
4
Że wam się chce to tutaj publikować, przecież oni mają swój wyimaginowany świat i niech sobie żyją w tym świecie
0
Myślę że nie ma szans aby zagrali tak dobry mecz jak z nami, choć my też zagraliśmy słaby mecz ale rozłożą nogi
12
Przecież tu nie ma nic prowokacyjnego to jest prawdziwy film
0
Myślę że jego transfer do najlepszej ligi świata to nie jest głupi pomysł, my go sprzedajemy za niewielkie pieniądze ale schodzi z listy płac a on napewno tylko może zyskać bo regularne występy pozwolą mu pojechać na MŚ a kasa pewno nie wiele mniejsza niż teraz
0
Wie ktoś gdzie mogę jutro zobaczyć Barcelonę Femeni w pucharze królowej??
10
Niech odpoczywa i będzie gotowy na superpuchar albo ewentualnie na espaniol
1
@Coveta
Tak, to skoro Kiwior jest taki dobry to czemu Arsenal go sprzedał do słabszego zespołu w słabszej lidze?
0
Najlepszy był jego karny hahahaa
1
@APTAPT
Chyba będzie zwycięstwo. Ale trochę mnie szokuje że przy tak kosmicznym wyniku jak na europejską koszykówkę to mamy bardzo mało zbiórek i asyst to są jakieś pojedyncze ilości na każdego zawodnika