4

Życzę Ci Barcelono abyś w najbliższych dniach otrzymała od rady miasta licencję 1c na 62 tyś osób, abyś mogła sprzedać w styczniu Ter Stegena i wejść do zasady 1:1. Życzę Ci jeszcze abyś mogła w lecie sprowadzić 3-4 zawodników aby wzmocnić kadrę (nie koniecznie za pieniądze). Chciałbym aby w końcu La Masia ,, wyprodukowała'' napastnika który będzie mógł grać w naszym zespole

6

Jak dla mnie kompletny bezsens oby nigdy do tego doszło

5

A po co nam de Vrij to żadne wzmocnienie

0

@FcPortoFan1999
Wiem że nie mówisz o Śląsku, jednak Śląskowi daleko do północno-wschodniej Polski

0

@FcPortoFan1999
Gówno, na Śląsku na samym południu ledwo co sypie może będzie na chodniku z centymetr rano. A wczoraj dostałem alert że od dziś atak zimy

3

Komora losowania jest pusta, następuje zwolnienie blokady hahhaha ^⁠_⁠^

3

Jest i kapitan, powrócił na statek. Do boju Ronald

0

@escarabajo
Hahahaha co Ty gadasz ^⁠_⁠^

1

@HypeR
Oczywiście że to Polak

0

@Aragorn33
Może jeszcze szybciej jak Żuk będzie grał

1

@partymaker
Jeszcze skur. Był tak bezczelny że poklepał sędziego, odwinał bym się i jeb mu czerwo za niesportowe zachowanie. Ale Taki Watkins by siadł do nas

15

Rapha to jest top kapitan takiego nie było od czasu Puyola

0

@Laminedependencia
W hipermarkecie dają Negreire pod obrus hahahaha

0

@ArcziArtt
Taaaaa hahahahhhahaa

21

Najgorsze w takich zawieszeniach jak ten kretyn ze sklepu który zostaje zawieszony na 6 meczów w których i tak by nie zagrał go był kontuzjowany, to powinni jakoś inaczej rozwiązać w sensie jesteś kontuzjowany kara nadal jest podtrzymana wyzdrowiejesz wtedy kara jest odbywana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@maroon
Sorki ^⁠_⁠^ ale jak pisze tą nazwę to telefon zaczyna głupieć

1

@maroon
W Polsce kiedyś był taki duży hipermarket który niefortunnie nazywa się jak taki klub

1

@ranger3120
Hahahha no tak hipermarket

5

Przeczytałem właśnie news i nie mogę się przestać śmiać ^⁠_⁠^ mianowicie Jorge Felix Dias z gazety AS napisał że sklep rozważa zarządzanie ogromnej rekompensaty finansowej w sprawie Negreira

0

No mam nadzieję że na najbliższy mecz u nas będzie już można wpuścić 60 tyś

9

Szkoda Simonsa że nie został trochę dłużej w tamtych czasach napewno dostał by szansę

6

Najbardziej chyba szkoda że Moriba się połasił na kasę bo w tamtym czasie było ciężko więc o minuty nie było by wcale trudno więc mógł się bardzo rozwinąć, szkoda też tego Bravo by choć chyba jakoś oszałamiająco się nie rozwinął

2

@JacekM
Hahaha ja jestem nikim tam są mądre głowy od takich rzeczy ^⁠_⁠^

7

I przyjdzie PSG czy City zapłacą 20 mln i tyle go słyszeli, oczywiście nie mówię że u nas bedzie się super szybko rozwijał i za 2 lata będzie topową 9

25

Zacznijmy że ten cały winicjusz powinien być już dawno w cyrku za te swoje popisy''

4

Moim zdaniem to było najlepsze sędziowanie w ostatnich latach przez hiszpańskiego arbitra, nie ma się do czego przyczepić spokojnie może dostać ocenę 9/10

2

Haha i elegancko, dzisiaj już nie ma dziennikarzy którzy mają sprawedzone informacje, teraz są ludzie którzy pracują byle jak napiszą cokolwiek byle napisać i potem się to kończy jak widać robi z siebie błazna

0

@Aragorn33
Mogli by spaść jak Celta

1

@Popitek12
Mam nadzieję że nawet 2026 nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?