19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Życzę Ci Barcelono abyś w najbliższych dniach otrzymała od rady miasta licencję 1c na 62 tyś osób, abyś mogła sprzedać w styczniu Ter Stegena i wejść do zasady 1:1. Życzę Ci jeszcze abyś mogła w lecie sprowadzić 3-4 zawodników aby wzmocnić kadrę (nie koniecznie za pieniądze). Chciałbym aby w końcu La Masia ,, wyprodukowała'' napastnika który będzie mógł grać w naszym zespole
6
Jak dla mnie kompletny bezsens oby nigdy do tego doszło
5
A po co nam de Vrij to żadne wzmocnienie
0
@FcPortoFan1999
Wiem że nie mówisz o Śląsku, jednak Śląskowi daleko do północno-wschodniej Polski
0
@FcPortoFan1999
Gówno, na Śląsku na samym południu ledwo co sypie może będzie na chodniku z centymetr rano. A wczoraj dostałem alert że od dziś atak zimy
3
Komora losowania jest pusta, następuje zwolnienie blokady hahhaha ^_^
3
Jest i kapitan, powrócił na statek. Do boju Ronald
0
@escarabajo
Hahahaha co Ty gadasz ^_^
1
@HypeR
Oczywiście że to Polak
0
@Aragorn33
Może jeszcze szybciej jak Żuk będzie grał
1
@partymaker
Jeszcze skur. Był tak bezczelny że poklepał sędziego, odwinał bym się i jeb mu czerwo za niesportowe zachowanie. Ale Taki Watkins by siadł do nas
15
Rapha to jest top kapitan takiego nie było od czasu Puyola
0
@Laminedependencia
W hipermarkecie dają Negreire pod obrus hahahaha
0
@ArcziArtt
Taaaaa hahahahhhahaa
21
Najgorsze w takich zawieszeniach jak ten kretyn ze sklepu który zostaje zawieszony na 6 meczów w których i tak by nie zagrał go był kontuzjowany, to powinni jakoś inaczej rozwiązać w sensie jesteś kontuzjowany kara nadal jest podtrzymana wyzdrowiejesz wtedy kara jest odbywana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maroon
Sorki ^_^ ale jak pisze tą nazwę to telefon zaczyna głupieć
1
@maroon
W Polsce kiedyś był taki duży hipermarket który niefortunnie nazywa się jak taki klub
1
@ranger3120
Hahahha no tak hipermarket
5
Przeczytałem właśnie news i nie mogę się przestać śmiać ^_^ mianowicie Jorge Felix Dias z gazety AS napisał że sklep rozważa zarządzanie ogromnej rekompensaty finansowej w sprawie Negreira
0
No mam nadzieję że na najbliższy mecz u nas będzie już można wpuścić 60 tyś
9
Szkoda Simonsa że nie został trochę dłużej w tamtych czasach napewno dostał by szansę
6
Najbardziej chyba szkoda że Moriba się połasił na kasę bo w tamtym czasie było ciężko więc o minuty nie było by wcale trudno więc mógł się bardzo rozwinąć, szkoda też tego Bravo by choć chyba jakoś oszałamiająco się nie rozwinął
2
@JacekM
Hahaha ja jestem nikim tam są mądre głowy od takich rzeczy ^_^
7
I przyjdzie PSG czy City zapłacą 20 mln i tyle go słyszeli, oczywiście nie mówię że u nas bedzie się super szybko rozwijał i za 2 lata będzie topową 9
25
Zacznijmy że ten cały winicjusz powinien być już dawno w cyrku za te swoje popisy''
4
Moim zdaniem to było najlepsze sędziowanie w ostatnich latach przez hiszpańskiego arbitra, nie ma się do czego przyczepić spokojnie może dostać ocenę 9/10
2
Haha i elegancko, dzisiaj już nie ma dziennikarzy którzy mają sprawedzone informacje, teraz są ludzie którzy pracują byle jak napiszą cokolwiek byle napisać i potem się to kończy jak widać robi z siebie błazna
0
@Aragorn33
Mogli by spaść jak Celta
1
@Popitek12
Mam nadzieję że nawet 2026 nie będzie