19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież te słabeusze i tak nic nie poprawią bo wiadomo kto trzyma rękę na wszystkim
0
@FCB24
A no to chyba prawda, niesamowity regres chyba największy jaki widziałem w tym klubie, miałem duże nadzieje że nim związane zresztą jak z Kounde ale oboje są tak mierni że nawet w ekstraklasie by sobie nie poradzili na dzień dzisiejszy. Przy 3 straconych bramkach w ani jednej sytuacji nie był na swojej pozycji
0
Panie Laporta my potrzebujemy środkowego obrońcę jak i lewego obrońcę. Najlepiej było by wyjeb... Kounde i prawego sprowadzić i najważniejsze 9
9
Czekaj czekaj a to czasem nie sklep dostał od Atletico w piz.. we wrześniu?
0
Dobrze że przestaliśmy opłacać sędziów w końcu bo się nie opłaca ^_^
1
@VinDiesel
Tak tak Negreira cały czas czuwa
0
@jacobFCB
Żenua niestety
1
Ale wpier... 2 bramki padły po akcji na naszej lewej stronie gdzie gra fantastyczny lewy obrońca na świecie który gra tylko dlatego że jego agent pod stołem ciąg.. Flickowi
2
Bez Raphy i Marcusa będzie mega trudno
0
@maroon krepel z nutellą oraz twarogiem zawsze ^_^
0
@FCBMati10
Nie ma znaczenia kto komentuje skoki bo pier... Tak od rzeczy że kolędy nie da się tego słuchać
0
Tragiczni są Ci nasi Barca B z 16 miejscem tylko remis więc nią ma szans myśleć o awansie
4
Barbastro jest chyba 16 i są męki
6
Przecież Valencia już rozłożyła nogi
0
@karolup
To ch... Hahaha Jarzyna
0
@karolup
Hmm a nie Jerzyna?
0
@Derean oni serio anulowali tego gola
0
@Katalończyk 99
Hahaha no bo Wisła, Polonia Warszawa ciekawe
1
A jak by tak ostatnia trójka ekstraklasy wyglądała na koniec sezonu następująco:
16. Pogoń Szczecin
17. Widzew Łódź
18. Legia Warszawa
Było by bardzo ciekawe
0
Napewno im Negreira kazał haahhaha
1
Kolejny sędzia do lodówki. 2 bramki 10 zmian i doliczył 2min
8
@Jarek_psikuta
Tak tak, nie ma gry od środka tylko od razu karny i później od razu mają 1 na 1 z bramkarzem
8
No proszę jeśli przez 5 lat toczy się jakaś sprawa, przesłuchują świadków itd i nic się nie dzieje to ciekawe czemu to dowodzi
1
To się dzisiaj uśmiałem, on już chyba serio ma potężna dziurę w mózgu albo te pseudo dziennikarze nie mają już co pisać i wymyślają historię ^_^ już widzę jak wpłacają 1 miliard euro klauzulę i jak Pedri bardzo chcę tam iść. Można iść spać nic głupszego nie zobaczę
2
1+1 i pensja -50/60% i może zostać przyda się
0
@MiloszFCB1899
W piątek chyba o 13
2
@buglikos
Ponieważ wszystkie mecze sa z rywalami z niższej ligi
0
@robsesh
A o co chodzi bo nie wiem?
0
@Litman
Hahahaha no i nas to i Ferran i Lewy to w tej chwili tragedia
0
Czyli Lewy zostaje, schodzi z pensji o 50% i mamy 1:1