3

Przecież te słabeusze i tak nic nie poprawią bo wiadomo kto trzyma rękę na wszystkim

0

@FCB24
A no to chyba prawda, niesamowity regres chyba największy jaki widziałem w tym klubie, miałem duże nadzieje że nim związane zresztą jak z Kounde ale oboje są tak mierni że nawet w ekstraklasie by sobie nie poradzili na dzień dzisiejszy. Przy 3 straconych bramkach w ani jednej sytuacji nie był na swojej pozycji

0

Panie Laporta my potrzebujemy środkowego obrońcę jak i lewego obrońcę. Najlepiej było by wyjeb... Kounde i prawego sprowadzić i najważniejsze 9

9

Czekaj czekaj a to czasem nie sklep dostał od Atletico w piz.. we wrześniu?

0

Dobrze że przestaliśmy opłacać sędziów w końcu bo się nie opłaca ^⁠_⁠^

1

@VinDiesel
Tak tak Negreira cały czas czuwa

0

@jacobFCB
Żenua niestety

1

Ale wpier... 2 bramki padły po akcji na naszej lewej stronie gdzie gra fantastyczny lewy obrońca na świecie który gra tylko dlatego że jego agent pod stołem ciąg.. Flickowi

2

Bez Raphy i Marcusa będzie mega trudno

0

@maroon krepel z nutellą oraz twarogiem zawsze ^⁠_⁠^

0

@FCBMati10
Nie ma znaczenia kto komentuje skoki bo pier... Tak od rzeczy że kolędy nie da się tego słuchać

0

Tragiczni są Ci nasi Barca B z 16 miejscem tylko remis więc nią ma szans myśleć o awansie

4

Barbastro jest chyba 16 i są męki

6

Przecież Valencia już rozłożyła nogi

0

@karolup
To ch... Hahaha Jarzyna

0

@karolup
Hmm a nie Jerzyna?

0

@Derean oni serio anulowali tego gola

0

@Katalończyk 99
Hahaha no bo Wisła, Polonia Warszawa ciekawe

1

A jak by tak ostatnia trójka ekstraklasy wyglądała na koniec sezonu następująco:
16. Pogoń Szczecin
17. Widzew Łódź
18. Legia Warszawa
Było by bardzo ciekawe

0

Napewno im Negreira kazał haahhaha

1

Kolejny sędzia do lodówki. 2 bramki 10 zmian i doliczył 2min

8

@Jarek_psikuta
Tak tak, nie ma gry od środka tylko od razu karny i później od razu mają 1 na 1 z bramkarzem

8

No proszę jeśli przez 5 lat toczy się jakaś sprawa, przesłuchują świadków itd i nic się nie dzieje to ciekawe czemu to dowodzi

1

To się dzisiaj uśmiałem, on już chyba serio ma potężna dziurę w mózgu albo te pseudo dziennikarze nie mają już co pisać i wymyślają historię ^⁠_⁠^ już widzę jak wpłacają 1 miliard euro klauzulę i jak Pedri bardzo chcę tam iść. Można iść spać nic głupszego nie zobaczę

2

1+1 i pensja -50/60% i może zostać przyda się

0

@MiloszFCB1899
W piątek chyba o 13

2

@buglikos
Ponieważ wszystkie mecze sa z rywalami z niższej ligi

0

@robsesh
A o co chodzi bo nie wiem?

0

@Litman
Hahahaha no i nas to i Ferran i Lewy to w tej chwili tragedia

0

Czyli Lewy zostaje, schodzi z pensji o 50% i mamy 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?