19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W meczu Barcelony femeni tą rękę jeszcze jakoś można wytłumaczyć ale ten faul na Alexi? Przecież specjalnie miała zbliżenie i widać że ją kopie to nie było karnego
0
To trzeba być zjeb.. mając możliwość zobaczenia meczu na żywo i poj.. sprzedają bilety
1
@FcPortoFan1999 i dodatkowo przez zje... Którzy odpalili race
4
Myślę że to już nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem
1
Tak sobie przeglądam Transfermarkt i szukam zawodników którym się kończą kontrakty w czerwcu 2026 i jest kilka myślę fajnych zawodników do wzmocnienia,,za darmo'', bo wiadomo jak u nas z kasą.Wolni będą Robertson i Guerrero na lewą obronę mylę fajna opcja za darmo bo super byłby Grimaldo ale myślę że Bayern nie puści go za mniej niż 30 mln, potrzeba też napewno lewo nożnego obrońcy i tu trochę posucha niestety wszystko prawo nożni ale w 2027 roku koniec kontaktu ma Schloterbeck i Ignacio z Lizbony myślę że koszt każdego z nich to powyżej 40 mln euro ale jest jeszcze opcja Kimpembe ale nie wiem czy to jeszcze ten poziom a myślę że Christensena trzeba pożegnać bo jego kontuzje to jest tragedia. I nie ma napastnika jest Vlahovic ale nie mam pojęcia jak on gra i czy tu pasuje, myślę że gdyby Lewy zszedł ze swojej pensji do 3,5-4 mln na rękę to mógł być zostać ale i tak trzeba szukać ,,9'' w najbliższym czasie, no i lewe skrzydło gdzie jak nie wykupimy Rashforda to też nie ma wyboru, będzie Mane ale 33 lata więc nie ma sensu
https://www.transfermarkt.pl/transfers/endendevertraege/statistik?plus=0&jahr=2026&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC