0

@gumaz
Ale ile go bić hahaha

5

Kur... niech już zacznom grać bo do głowy idzie dostać, nie idzie usiedzieć na miejscu

7

Kur.. co to za pseudo dziennikarstwo przecież był komunikat że podpisze kontrakt dopiero po superpucharze żeby nie robić zamętu to oni wymyślają jakieś rzeczy i sieją ferment

0

@Thorgenhagen
A miałem się pytać co on bierze

0

Mam nadzieję że teraz to on będzie musiał płacić za grę u nas hahaha

0

Hahahaha ale dobre porównanie, nic nie ujmuje Leo bo to jest geniusz piłkarski i to nie ma o czym dyskutować ale też Joan człapie po boisku jak Leo w ostatnich dniach w Barcelonie

6

@Krystiansigma2734
Za Narnię, za Arslana ^⁠_⁠^

1

@Marusek
Jak oni to zawsze mówią - my mamy 15 LM :⁠-⁠D

4

@Danny Gaucho te 3 pozycje to połknie lada chwila

2

@majkiii

Ahhh nawet nie mów to Negreira kopnął w ręce Simona i wpuścił bramkę Roonego hahah

10

Jak Felix grał za ,, pół darmo '' to może i Cancelo za tyle zagra

9

@ShawnC
Tym bardziej że nasz Balde to tak nie bardzo z przodu i z tylu

2

M A J S T E R S Z T Y K

0

@fotohobby
Tak tak wiem ale wyglądało to komicznie

3

Akcja meczu - bramkarz popychający obrońcę na ryj :⁠,⁠-⁠)

0

Jak patrzę na czerwoną kartkę zawodnika z Monaco to przypominają mi się MŚ 2010 i akcja De Jong vs Alonso

0

Ojjjj chyba nie tak prędko hahaha musi być w zasadzie 1:1 a póki co nic w tym temacie nie wiadomo ^⁠_⁠^

0

@Fc112
Choćby dlatego że będzie siedział mocno przytwierdzony do ławki i nie pojedzie na MŚ i tyle, póki nie będzie grał to może pomarzyć o MŚ

1

@Fc112 chyba nie bo zawsze można spróbować rozwiązać umowę, ciężko będzie za porozumieniem stron ale mam nadzieję że się dogadają i nie mam nic do Marca bo przez lata ratował nam dupę i był topowym bramkarzem na świecie ale lata mijają a my mamy bramkarza na najbliższe 10 lat

2

A może w końcu Barcelona też ma coś do powiedzenia w tej sprawie i może woli żeby odszedł

1

@blakkudium
Nie wiadomo czy on jest w zasadzie 1:1 żeby ją kupić :⁠-⁠D

0

@Who_you_mam
Taaaa my mamy swojego Ake - Christensen hahahhahaha

0

@Who_you_mam
No właśnie miałem pisać że raczej nie przyjdzie hahah

0

Jeśli będzie chciał do nas przyjść to nawet kasa od PSG go nie skusi, no pod warunkiem że nasi włodarze będą go chcieli

0

@kubix05
Eeee tam w lato znowu wyje... 200 mln euro na nowe transfery

0

@zadafcb
Czytałem wczoraj że Maryla ma umowę do 2137 podpisaną na występy w sylwestra ^⁠_⁠^

0

@Dankho94isback tego się już nie dowiemy

4

Życzę Ci Barcelono abyś w najbliższych dniach otrzymała od rady miasta licencję 1c na 62 tyś osób, abyś mogła sprzedać w styczniu Ter Stegena i wejść do zasady 1:1. Życzę Ci jeszcze abyś mogła w lecie sprowadzić 3-4 zawodników aby wzmocnić kadrę (nie koniecznie za pieniądze). Chciałbym aby w końcu La Masia ,, wyprodukowała'' napastnika który będzie mógł grać w naszym zespole

6

Jak dla mnie kompletny bezsens oby nigdy do tego doszło

5

A po co nam de Vrij to żadne wzmocnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?