19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon
Ponoć dziś koło 22
1
@Aragorn33 aplikacja TVP Sport nawet na TV super się ogląda, czasem jest też na zwykłym TVP Sport
0
@Frimpong
Brawo Ty ;-)
1
@Herbert
Hahaha masz rację taki dyktator można chyba nawet powiedzieć strach się bać co by mogło się dziać w Kamerunie gdyby był prezydentem
0
@Katalończyk 99
Aha a to ten artykuł gdzie było o tej grupie co była na Atletico?
0
Halo mam pytanie bo mam wrażenie że nie było żadnego info na ten temat a na Instagramie jest oficjalnie że dostaliśmy już licencję 1c na 62 tyś miejsc na Camp Nou. Czy ktoś potwierdzi??
3
@Who_you_mam
Uuuuu ciężkie działa wjechały :-D kurde no ja bym zrobił opcję ,,C'' Bastoni i Osimhen. Myślę że Atletico nie odda Alvareza za mniejsze pieniądze niż 150-200 mln nie ma opcji żeby do nas przyszedł a Nico chyba trochę kontuzji nałapał
2
Nooo i oby się ktoś zgłosił, bo od zeszłego sezonu to jest największy regres, tragiczny gość na ten moment
2
Nie ma szans żebyśmy dzisiaj wygrali, nie ma nas w tym meczu
0
@szeryfwlkp
To nie chodzi o kij w dupie, od samego początku było mówione że będzie pojemność ponad 100 tyś a Ty mówisz że nie widać nikt raczej nie pomniejsza stadionu
1
@comtedurgell
Bo żądają takie głupie pytania, skoro start stadion miał ponad 99 tyś widzów to czemu teraz miałby być mniejszy
12
@szeryfwlkp
Na dachu mają podobno siedzieć i cześć jeszcze będzie siedziała w takich wiklinowych koszach i będą opuszczani niżej
2
Hahaha niesamowity zje.. :-* Laporta potroił wynagrodzenia Negreiry bo było za mało Ty pier... baranie bez swojego zdania
1
@blakkudium
Mając Fermina i Olmo to chyba nie ma potrzeby na śpo. My potrzebujemy 9, lewego obrońcę i środkowego lewonożnego obrońcę
0
@Andrzej_Majonez
Przypomnę tylko że Raphinha i Xaviego grał max 60 min i był przeciętniakiem a u Flicka to jest Kozak w zeszłym sezonie lm wymiatał
0
@Eklerek
Rzymianin
0
@Hosh
Zmieni obywatelstwo?
0
@Sulimo
Złoty rezerwowy :-D
1
@PioteK
A jak go mieli zarejestrować skoro były problemy z papierami
0
@EzioAuditoreDF
Co Ty pier... Że zasłużenie?? Przy drugiej bramce był faul w środku pola którego oczywiście sędziowie nie zauważyli
0
@Messiah10
Hahahaha wiem o co chodzi widziałem to
4
Widzisz zachowują się jak małpy ale jak im powiesz że jesteś rasistą i oni mogą wiecej,ale gdybyś Ty tak zrobił to napewno na tle rasistowskim więc 15 lat zakazu gry w piłkę nożną :-D
3
@jackoFR
Najlepsze że w tej sytuacji były 3 złote kartki a nie ten typ co faulował nie dostał nic ^_^
2
Ze kur... W tej sytuacji dostali kartkę wszyscy ale nie ten co pojechał wyprostowaną nogą to przesada ok może go jakoś bardzo nie trafił ale to był kompletnie bezmyślny atak i tylko dziękować że nic się Yamalowi nie stało
3
@VinDiesel
Tak wymieniaj dalej, tylko zobacz sobie jak grał Cubarsi jak miał Inigo obok siebie a potem wymień więcej
1
Ja życzę mu jak najlepiej dużo sukcesów ale kompletnie nie widzę go w Barcelonie, w sensie teraz jest bo nie na kasy ale to nie jest kompletnie ten poziom
0
@Hosh
Oby znowu nie awansowali
6
Jakiego karnego??
0
Jak widzę te ryje to mnie sranie bierze i te ich pier.. o Negreirze, skoro śledztwo trwa już kilka lat i nie bardzo można komuś postawić zarzut przekupstwa sędziów i przyjęcia łapówki to ciężko aby się to wszystko wyjaśniło, i skończ pie... Fleki bo gdyby nie karne z dupy to byście kur.. byli w środku tabeli
25
No i fajnie, za uderzeniw rywala w twarz nie na żadnej kary, ale że gość nałożył koszulke na głowę to już kara musi być nie ma co