1

@maroon
Ponoć dziś koło 22

1

@Aragorn33 aplikacja TVP Sport nawet na TV super się ogląda, czasem jest też na zwykłym TVP Sport

0

@Frimpong
Brawo Ty ;⁠-⁠)

1

@Herbert
Hahaha masz rację taki dyktator można chyba nawet powiedzieć strach się bać co by mogło się dziać w Kamerunie gdyby był prezydentem

0

@Katalończyk 99
Aha a to ten artykuł gdzie było o tej grupie co była na Atletico?

0

Halo mam pytanie bo mam wrażenie że nie było żadnego info na ten temat a na Instagramie jest oficjalnie że dostaliśmy już licencję 1c na 62 tyś miejsc na Camp Nou. Czy ktoś potwierdzi??

3

@Who_you_mam
Uuuuu ciężkie działa wjechały :⁠-⁠D kurde no ja bym zrobił opcję ,,C'' Bastoni i Osimhen. Myślę że Atletico nie odda Alvareza za mniejsze pieniądze niż 150-200 mln nie ma opcji żeby do nas przyszedł a Nico chyba trochę kontuzji nałapał

2

Nooo i oby się ktoś zgłosił, bo od zeszłego sezonu to jest największy regres, tragiczny gość na ten moment

2

Nie ma szans żebyśmy dzisiaj wygrali, nie ma nas w tym meczu

0

@szeryfwlkp
To nie chodzi o kij w dupie, od samego początku było mówione że będzie pojemność ponad 100 tyś a Ty mówisz że nie widać nikt raczej nie pomniejsza stadionu

1

@comtedurgell
Bo żądają takie głupie pytania, skoro start stadion miał ponad 99 tyś widzów to czemu teraz miałby być mniejszy

12

@szeryfwlkp
Na dachu mają podobno siedzieć i cześć jeszcze będzie siedziała w takich wiklinowych koszach i będą opuszczani niżej

2

Hahaha niesamowity zje.. :⁠-⁠* Laporta potroił wynagrodzenia Negreiry bo było za mało Ty pier... baranie bez swojego zdania

1

@blakkudium
Mając Fermina i Olmo to chyba nie ma potrzeby na śpo. My potrzebujemy 9, lewego obrońcę i środkowego lewonożnego obrońcę

0

@Andrzej_Majonez
Przypomnę tylko że Raphinha i Xaviego grał max 60 min i był przeciętniakiem a u Flicka to jest Kozak w zeszłym sezonie lm wymiatał

0

@Eklerek
Rzymianin

0

@Hosh
Zmieni obywatelstwo?

0

@Sulimo
Złoty rezerwowy :⁠-⁠D

1

@PioteK
A jak go mieli zarejestrować skoro były problemy z papierami

0

@EzioAuditoreDF
Co Ty pier... Że zasłużenie?? Przy drugiej bramce był faul w środku pola którego oczywiście sędziowie nie zauważyli

0

@Messiah10
Hahahaha wiem o co chodzi widziałem to

4

Widzisz zachowują się jak małpy ale jak im powiesz że jesteś rasistą i oni mogą wiecej,ale gdybyś Ty tak zrobił to napewno na tle rasistowskim więc 15 lat zakazu gry w piłkę nożną :⁠-⁠D

3

@jackoFR
Najlepsze że w tej sytuacji były 3 złote kartki a nie ten typ co faulował nie dostał nic ^⁠_⁠^

2

Ze kur... W tej sytuacji dostali kartkę wszyscy ale nie ten co pojechał wyprostowaną nogą to przesada ok może go jakoś bardzo nie trafił ale to był kompletnie bezmyślny atak i tylko dziękować że nic się Yamalowi nie stało

3

@VinDiesel
Tak wymieniaj dalej, tylko zobacz sobie jak grał Cubarsi jak miał Inigo obok siebie a potem wymień więcej

1

Ja życzę mu jak najlepiej dużo sukcesów ale kompletnie nie widzę go w Barcelonie, w sensie teraz jest bo nie na kasy ale to nie jest kompletnie ten poziom

0

@Hosh
Oby znowu nie awansowali

6

Jakiego karnego??

0

Jak widzę te ryje to mnie sranie bierze i te ich pier.. o Negreirze, skoro śledztwo trwa już kilka lat i nie bardzo można komuś postawić zarzut przekupstwa sędziów i przyjęcia łapówki to ciężko aby się to wszystko wyjaśniło, i skończ pie... Fleki bo gdyby nie karne z dupy to byście kur.. byli w środku tabeli

25

No i fajnie, za uderzeniw rywala w twarz nie na żadnej kary, ale że gość nałożył koszulke na głowę to już kara musi być nie ma co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?